Тільки для справжніх пані!

До чого сниться бити дитину, сонник – бити дитину уві сні

До чого сниться бити дитину, сонник – бити дитину уві сні

Зміст:

Якщо уві сні вам довелося бити дитину, то ви явно чимось страшенно незадоволені в реальному житті і, бути може, навіть відчуваєте свою провину. Як інтерпретувати такий нестандартний сюжет, розкажуть сонники і більш конкретні приклади сновидінь.

Інтерпретація з різних сонникам

Сонник Міллера впевнений, якщо уві сні довелося бити дитину, то в реалі ви сумніваєтеся в правильності власних виховних методів. Сонник Фрейда стверджує, що бити дитину уві сні буквально означає отримувати задоволення від самозадоволення.

На думку суду, своЮ сучасного суміщеного сонникА це ж бачення вказує на те, що ви несподівано отримаєте перевагу, яким поспішайте скористатися. Якщо батькам приснилося, що вони карають своїх реальних дітей, то насправді вони виховають гідних людей, хоча і не зможуть виправити деякі недоліки.

До чого сниться бити дитину по Соннику від А до Я? Він стверджує, що ви допустили серйозний прорахунок в якійсь справі. Збірник сонників вважає, що биття дітей відображає власне погане виховання і обіцяє сімейний проблеми. Приснилося, що ви побили дитину? Повний сонник Нової ери вважає, що це відображення власної невпевненості, а також знак того, що вам нав’язують чужу волю.

До чого сниться бити свого, чужого дитини

Приснилося, що ви довго терпіли пустощі, але не витримали і побили своєї дитини? Це явна вказівка на те, що ви втомилися і вам негайно потрібно хоча б короткочасний відпочинок. Бити уві сні своє чадо означає, що вам вдасться виростити з нього нормальну людину.

Приснилося, що ви відлупцювали чужого шибеника? В реальності вас чекає ціла низка дрібних, але вкрай обтяжливих турбот. Довелося бачити, що вашої дитини побив хтось інший? Постарайтеся не зробити помилку, яка виявиться фатальною. Уві сні бити дитину хоч свого, хоч чужого – до роботи, яка принесе масу незручностей.

Що значить – бити дитину хлопчика або дівчинку

До чого сниться, що ви побили агресивного і забіякуватого хлопчиська? Вам уготовані неприємності і підстава уявних друзів. Приснилося, що ви побили хлопчика? Постарайтеся стримувати свої почуття і емоції, іноді повна бездіяльність краще поспішних рішень.

Уві сні вам трапилося бити дівчинку? На жаль, дива не станеться, і ваші справи прийдуть в абсолютнейший занепад. Якщо це була незнайома дівчина, то в дім завітають непрохані гості, які принесуть масу неприємностей.

Сталося бити дитину по попі, ременем

До чого сниться, що ви покарали малюка, отшлепав його ременем? Ваше дивне, а часом різке поведінка шкодить відносинам з домашніми. Іноді поява ременя як способу покарання попереджає про безвихідній ситуації і власної нездатності до рішучих дій.

Якщо довелося шльопнути дитину по попі, то всі неприємності вирішуватися, навіть незважаючи на те, що зараз все йде з рук геть погано. Якщо ви в пориві злості били дитину по попі, то потрапите в небажану переробку.

Уві сні бити дитину по обличчю

До чого сниться, що довелося бити дитину по обличчю? Сон попереджає про повний провал усіх планів. У справах також намітився повний бардак. Приснилося, що ви дудлили малюка по щоках? Ви зробите непрощенну помилку і будете гірко шкодувати.

Бити дитину уві сні – приклади трактувань

Для вірного тлумачення сну необхідно врахувати якомога більше деталей, включаючи місце, куди припадали удари і інші нюанси.

Якщо уві сні сталося бити дитину, то наяву обставини стануть ще гірше. Особливо, якщо ви будете звинувачувати в цьому оточуючих, а не власні недолугі дії.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться бити по обличчю, сонник – бити по обличчю уві сні

Зміст: Думка сонника Ванги Думка сучасного суміщеного сонника Інтерпретація сонника подружжя Зими Тлумачення образу за іншим сонникам До чого сниться бити по обличчю чоловіка, жінку Що значить – бити по…

До чого сниться бити жінку, сонник – бити жінку уві сні

Зміст: Думка різних сонників До чого сниться бити жінку жінці, чоловікові Що значить – бити жінку свою або чужу Довелося бити жінку по обличчю, голові До чого уві сні бити…

До чого сняться ягоди, сонник – ягоди уві сні

Зміст: Думка сонника Міллера Тлумачення по соннику подружжя Зими Інтерпретація по соннику для всієї родини Сонник Медеи – ягоди уві сні Інтерпретація образу по соннику Фрейда До чого сняться ягоди…