Тільки для справжніх пані!

До чого сниться бити чоловіка, сонник – бити чоловіка уві сні

До чого сниться бити чоловіка, сонник – бити чоловіка уві сні

Зміст:

До чого сниться бити чоловіка? У сні це явна ознака великої невдачі, однак, більш точна трактування має пряму залежність від сновидийних деталей. Сонники та приклади розшифровок допоможуть розібратися в цьому питанні.

Розшифровка по соннику подружжя Зими

Якщо приснилося, що ви побили ні в чому не винного чоловіка, то сонник підозрює, що ви перебуваєте буквально на межі подій, які можуть повернути долю не в найкращу сторону.

Бачити, як уві сні ви б’єте незнайомця, означає, що градус конфліктів знаходиться на своєму піку, і скоро почнуться грандіозні проблеми.

Тлумачення по сучасному суміщеного соннику

До чого сниться, що довелося бити чоловіка – свого супротивника чи ворога? Тільки наполегливість і частка хоробрості допоможуть досягти значного успіху. Бачити, як хтось уві сні б’є знайомого вам чоловіка – означає, що ви готові на будь-які жертви, щоб домогтися свого.

Це також явна ознака невдоволення поточним положенням. Жінкам це ж бачення обіцяє плітки, наклепи та інші дрібні неприємності. Приснилося, що ви побили чоловіка? Потрапите в біду, але дружня підтримка допоможе вибратися з неї.

Інтерпретація за іншим сонникам

Східний жіночий сонник впевнений, якщо уві сні довелося бити чоловіка, значить дуже скоро якась таємниця відкриється і стане надбанням оточуючих.

Приснилося, що довелося бити чоловіка? По Соннику Медеї це яскравий символ неприйняття конкретної особистості. Іноді побитий відображає те, що вам зовсім не подобається в собі.

Сонник Д. Лоффа підтримує сонник Медеи і вважає, що бити чоловіка уві сні буквально означає, що ви намагаєтеся атакувати негативні сторони власного Его. Саме ці якості дають вам великі проблеми.

Сонник від А до Я думає, що побиття чоловіка уві сні гарантує вам міцне положення, але не далі власної кухні. До чого сниться бити чоловіка по Повного соннику Нової ери? Це лише відображення безсилля або ненависті, викликаних страхами.

Що значить бити чоловіка чужого, незнайомого, свого

До чого сниться, що довелося бити чоловіка знайомого? Уві сні бачення обіцяє сварки та непорозуміння з близькими. Ви явно намагаєтеся нав’язати комусь власну волю або думку.

Приснилося, що ви побили чоловіка? Ви явно його любите, однак в реалі намітилися деякі складності в розумінні. Довелося бити незнайомого чоловіка? Життя стане спокійною, якщо ви позбудетеся від своїх страхів. Побиття ворога обіцяє успіх у всіх сферах життя.

До чого сниться бити чоловіка по щоках, кулаком

Приснилося, що ви нагородили чоловіка дзвінким ляпасом? Ретельно продумані плани впадуть, а справи прийдуть у занепад. Якщо уві сні ви вдарили по щоці кращого приятеля, то скоро знадобиться мудрий рада з боку.

Бити по щоках незнайомця – буквально означає відстоювати свою честь. До чого сниться бити чоловіка кулаком? В реалі ви вирішите зайняти більш вагоме становище на роботі або взагалі в суспільстві. Удар кулаком також знаменує несподівану новину.

Приснилося, що ви били чоловіка до крові

До чого сниться, що від удару бризнула кров? Це знак того, що до вас нагряне родич чоловічої статі. Якщо крові уві сні не було, то в гості прийде незнайомець.

Бачити, що закривавлені після побиття руки– до невдач і фатального невдачі. Якщо ж у побитого пішла кров з носа, то буде вам щастя.

Бити кого–то до крові – до запеклих суперечок, аж до рукоприкладства. Якщо ж бризнули від удару юшка забруднила одяг, то у долі щасливий поворот.

Бити чоловіка уві сні – зразкові розшифровки

Найбільш правдиве тлумачення сну можна отримати, якщо врахувати максимальну кількість нюансів сновидийного сюжету. Приміром, ким саме був чоловік.

Приснилося, що ви вирішили бити чоловіка, явно перевершує вас по силі і комплекції? Бачення вказує на те, що ви растрачиваете сили на дрібниці і не завжди адекватно оцінюєте ситуацію.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться бити дитину, сонник – бити дитину уві сні

Зміст: Інтерпретація з різних сонникам До чого сниться бити свого, чужого дитини Що значить – бити дитину хлопчика або дівчинку Сталося бити дитину по попі, ременем Уві сні бити дитину…

До чого сниться бити по обличчю, сонник – бити по обличчю уві сні

Зміст: Думка сонника Ванги Думка сучасного суміщеного сонника Інтерпретація сонника подружжя Зими Тлумачення образу за іншим сонникам До чого сниться бити по обличчю чоловіка, жінку Що значить – бити по…

До чого сниться бити жінку, сонник – бити жінку уві сні

Зміст: Думка різних сонників До чого сниться бити жінку жінці, чоловікові Що значить – бити жінку свою або чужу Довелося бити жінку по обличчю, голові До чого уві сні бити…