Тільки для справжніх пані!

До чого сниться білий ведмідь? Сонник — білі ведмеді уві сні

До чого сниться білий ведмідь? Сонник - білі ведмеді уві сні

Зміст:

До чого сниться білий ведмідь або багато білих ведмедів? Одні вважають знак позитивним і обіцяє добро, інші вважають, що після подібного бачення варто готуватися до бід. Щоб дізнатися відповідь на це питання, звернемося до різних сонника.

Білий ведмідь у сні — тлумачення по соннику Міллера

Якщо ви бачите уві сні білого ведмедя потрібно бути готовим, що перед вами незабаром постане серйозний вибір, саме від нього буде залежати подальша сімейне життя чи кар’єра.

Побачивши уві сні напад білого ведмедя на вас треба остерігатися недругів і сварок з ними. Пливе на крижині білий ведмідь застерігає у разі можливого шахрайства в вашу сторону.

Побачивши білого ведмедя поїдає тюленя — сон попереджає про те, що потрібно кинути всі наявні шкідливі звички, інакше вони принесуть багато горя вам і близьким.

Сон, у якому ви лежите на шкурі білого вбитого ведмедя говорить про те, що наяву ви з легкістю подолаєте всі проблеми і перешкоди.

Біла ведмедиця, побачена уві сні, вважається сприятливим знаком. Незабаром вас чекає весілля і фінансова прибуток. Ще такий сон передвіщає, що на вашому шляху скоро зустрітися людина, яка надасть велику допомогу.

До чого сняться білі ведмеді по соннику Фрейда

Полювати уві сні на білого ведмедя – означає, що в житті ви домоглися розташування потрібного вам людини, але при цьому втратили до нього інтерес. Варто позбутися агресії стримати свій запал.

Боротьба з білим ведмедем у сні — знак хворий любові до свого партнера. Потрібно знайти людину, яка розвіє всі ваші страхи і підозри до протилежної статі.

Якщо ви уві сні тікаєте від білого ведмедя будьте готові до екстремального сексу в невідповідному для цього місці.

Білий ведмідь — Французький сонник

А до чого сниться білий ведмідь по французькому соннику? Якщо приснився білий ведмідь, варто побоюватися могутнього і жорстокого ворога.

Сон, у якому ведмідь напав на вас, означає, що ви не уникнути будь — яких переслідувань, всупереч всьому вам вдасться піти від нього.

Білі ведмеді уві сні по Жіночому соннику

Побачений білий ведмідь говорить про появу небезпечних суперників або суперниць.

Убити уві сні ведмедя – хороший знак, ви знайдете вихід із будь-якої складної ситуації.

Велесов сонник

Білий ведмідь — чоловік повернеться, чекай в гості сватів, зустріч з важливою людиною.

Якщо сниться, що ведмідь погнався за вами, але ви зуміли піти, значить, важка хвороба, що загрожує вам, пройде стороною.

Шкура білого ведмедя сниться до швидкого багатства.

До чого сниться білий ведмідь — тлумачення по соннику Езопа

До чого сняться білі ведмеді по соннику Езопа? Що нам обіцяє таке сновидіння? Ведмідь білий має двоякий сенс, одночасно означає добрі справи і жорстокість.

Якщо сниться, що ви вдавайте мертвим, щоб ведмідь вас не з’їв, значить, в реальності ви є кмітливим, легко виходять із складних колотнеч людиною. Якщо уві сні ви побачили свого друга, який за вами спостерігає, то в житті варто його остерігатися.

Битися з білим ведмедем — в житті вас осягне жахлива несправедливість. Цей сон говорить про те, що ваш ворог набагато сильніше. Якщо ви вб’єте в битві ведмедя, то наяву отримаєте перемогу у багатьох справах.

Поранений білий ведмідь у сні означає, що в житті ви зіткнетеся зі злими заздрісниками, від пліток яких серйозно постраждаєте.

Якщо батько бачить уві сні білого ведмедя з ведмежатами — сон говорить про неправильне і грубому вихованні дітей.

Тлумачення сну білий ведмідь по соннику Сімейний

Якщо уві сні білий ведмідь на вас нападає, значить, з’явився сильний ворог, який хоче вас знищити. Уникнути небезпеки можна, якщо ви будете розсудливими у своїх вчинках.

Бачачи уві сні ведмедя зве вас гуляти, означає, що вас скоро захочуть переманити на нове місце роботи і зміняться колеги.

Ведмеді білі уві сні — тлумачення по соннику Медеї

Білий ведмідь є символом жіночої природи і імпульсивного устремління.

Боротися з білим ведмедем — на вашому шляху зустрітися грубий чоловік.

Гладити білого ведмедя — якщо сон приснився дівчині, можна чекати швидкої весілля.

До чого сниться білий ведмідь або багато ведмедів по соннику Мандрівника

Побачений білий ведмідь віщує щасливий шлюб.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться велика змія? Сонник — змія велика уві сні

Зміст: Велика змія по соннику Нострадамуса До чого сниться велика змія по соннику Ванги Індійський сонник про великий змії Мусульманський сонник Величезна змія в соннику Н. Гришина Тлумачення приснився змії…

До чого сняться червоні помідори? Сонник — червоний помідор уві сні

Зміст: Сонник Цвєткова — червоні помідори уві сні До чого сниться червоний помідор по соннику Хассе Сонник мандрівника Сонник цілительки Євдокії — червоні помідори уві сні Сонник слов’ян До чого…

До чого сниться незнайомий чоловік? Сонник — незнайомий чоловік у сні

Зміст: До чого сниться незнайомий чоловік – сонник Міллера Сон про незнайомому чоловікові – сонник Ванги Незнайомий чоловік у сні – сонник Нострадамуса До чого сниться незнайомий чоловік по соннику…