Тільки для справжніх пані!

До чого сниться білий пацюк? Сонник — білий пацюк уві сні

До чого сниться білий пацюк? Сонник - білий пацюк уві сні

Зміст:

Щур – дивно розумне істота з високорозвиненою інтуїцією. Вислів про те, що ці тварини покидають тонучий корабель задовго до початку катастрофи, має під собою реальні підстави: щури дійсно заздалегідь відчувають, що судно, на якому вони знаходяться, приречене.

Домашня щурик, вертка і активна, з рухомим вусатим носиком і розумними оченятами-намистинками – абсолютно чарівне створіння. Вона товариська і ласкава, сильно прив’язується до господаря і впізнає його по голосу, чудово піддаються складною дресируванню. До чого сниться білий пацюк?

До чого сниться білий пацюк по соннику Міллера

Побачити уві сні білу щура означає бути у сварці з діловими партнерами, а також обман і навіть фізичний вплив з боку найближчого оточення. Якщо при цьому вдасться зловити щура — противники будуть успішно переможені.

Також щур може бути передвісником швидкого і тріумфального досягнення поставленої мети.

Білий пацюк у сні — сонник Ванги

Тут сон про білого щура трактується неоднозначно – вона може символізувати як велику удачу і торжество справедливості, так і всілякі біди і нещастя.

Годувати білу щура з рук – це означає, що ваша рішучість і здоровий глузд приведуть до бажаного результату. Щур знаходиться в будинку – отже, вас чекає низка випробувань, через які ви з честю пройдете і по їх завершенні знайдете те, чого жадаєте.

Якщо ви спробували спіймати тварину в крисоловку, але безуспішно – людина, що вас сильно притягує і зачаровує, швидше за все, обдурить, причому не в перший раз.

Сниться, що ви вступили з щуром в сутичку – значить, у житті ви сподіваєтеся тільки на свої сили, і при цьому можете успішно впоратися з будь-якою бідою, діючи мудро і швидко.

Сонник Нострадамуса – білий пацюк

Сонник Нострадамуса дає своє тлумачення до чого сниться білий пацюк. Пацюк може означати і розбірливість, і плодючість, і успішність, і погибель.

Якщо присниться дивно красива біла щур, мандрівна в кареті – це віщує складності в переговорах з північними державами (в глобальному сенсі), неготовність йти на компроміс, а також показну, оманливу толерантність можливих партнерів.

Підводячи підсумки тлумачення до чого сниться білий пацюк, в цілому можна сказати, що вона може бути як символом сварки, конфлікту, так і отримання великого прибутку та інших приємних несподіванок. Також може передвіщати допомогу від друзів або партнерів.

Може означати підлість і обман з боку жінки – подруги, співробітниці або навіть суперниці, призначення яких – розлучити вас з коханою людиною з метою заволодіти ним.

Трактується, крім іншого, як знак успіху на особистому фронті, може означати вдале і щасливе заміжжя (для незаміжніх жінок) або сварки в сім’ї (для одружених). Чоловікам білий пацюк обіцяє значні доходи.

Як бачите, різноманіття значень сну про білого щура дозволяє кожному підібрати для себе максимально відповідне.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться вагітна жінка? Сонник — вагітна жінка уві сні

Зміст: Вагітна жінка по соннику Лоффа Сонник Міллера і — до чого сниться вагітна жінка Вагітна жінка уві сні по соннику Цвєткову До чого сниться вагітна жінка — Сонник Менегетті…

До чого сниться чорне кошеня? Сонник — чорне кошеня уві сні

Зміст: Сонник Міллера — чорне кошеня уві сні До чого сниться кошеня чорного кольору — французький сонник Сонник Хассе Сонник Девіда Лоффа — чорне кошеня Що значить якщо приснилося чорне…

До чого сниться зрада дівчини? Сонник — зрада дівчини уві сні

Зміст: До чого сниться зрада дівчини уві сні — сонник Міллера Зрада дівчини — сонник Юрія Лонго До чого сниться зрада дівчини — сонник Фрейда Сонник Нострадамуса — зрада дівчини…