Тільки для справжніх пані!

До чого сниться білий кінь? Сонник — білий кінь у сні

До чого сниться білий кінь? Сонник - білий кінь у сні

Зміст:

До чого сниться білий кінь, що обіцяє нам таке сновидіння? Білий кінь у наших снах практично завжди несе позитивний посил. Але деякі сонники, намагаючись розгадати сон, намагаються звертати увагу на деталі, від яких залежить прогноз.

Сонник Міллера — білий кінь у сні

Сонник Міллера тлумачить сни, в яких присутня кінь, як дуже благополучні. Такий сон передвіщає надійність у відносинах з друзями, веселі зустрічі з ними. Якщо білий кінь приснилася брудна, будьте обережні: можливо, вас хочуть обдурити самі близькі.

Скакати на коні, значить просунутися в діловій сфері. Жінка, яка побачила уві сні білу красиву кінь, наяву нарешті зважитися на серйозну розмову зі своїм чоловіком.

Що розповість Жіночий сонник про коня білого кольору

У жіночому соннику кінь уособлює успіх, але побачити брудну білу кінь – до зрадництва. Якщо ви скачете на білому коні, і вона постійно спотикається, то шлях до успіху буде тернистий. А якщо ви впали з коня, готуйтеся до невдач або навіть хвороб.

Підпорядкувати собі білого коня, взявши під вуздечку, віщує подолання всіх труднощів. Зробити ставку на коня білої масті – спіймати удачу за хвіст.

До чого сниться білий кінь – сонник Тифлиси

Якщо уві сні ви скачете на білому коні, і у вас в руках сплуталася упряж, чекайте скорого пониження в посаді. Скакати уві сні на коні без сідла, значить зробити незабаром ряд непоправних помилок.

Відчути уві сні укуси коні – дізнатися про таємні справи своєї другої половини. А якщо уві сні ви шукайте і ніяк не можете знайти загублену білу кінь – до розлучення.

Французький сонник — уві сні приснилася білий кінь

А до чого сниться кінь або кінь білого кольору з Французької соннику? Тлумачення сну про білого коня в цьому соннику мало чим відрізняється від традиційних тлумачень таких снів. Якщо побачена вами білий кінь красива, витончена і спокійна – сон добрий.

Якщо ж кінь брудна, примхлива і намагається втекти від вас – чекайте біди. Побачити уві сні, як ви набиваєте білого коня підкови – до перешкод у справах, але ви подолаєте.

Білий кінь уві сні по сучасному соннику

Сучасний сонник тлумачить сни про коня як про заплановане обмані, причому вишуканому. Але до чого сниться саме білий кінь? Вона обіцяє трохи інші події.

Якщо вона схоплюється на диби – це до сварку, кінь впала і лежить – до порожніх витрат, вести її за вуздечку – до зміни місця проживання. Придбати уві сні білого коня віщує, значить, у найближчому майбутньому отримати приємні звістки.

Сонник Чжоу-Гуна — до чого ми бачимо уві сні білого коня

Побачити уві сні білу, гарцующую під вікнами будинку кінь, значить, знайти спокій. Якщо ви вирушили верхи на коні в далеку подорож, ви йдете за радістю. Але просто сидіти на білому коні верхи і нікуди не рухатися – перебувати в підвішеному стані.

Якщо уві сні коня увійшла в ваш дім, значить, ваш партнер вам зраджує. Навьюченная мішками біла коняка означає можливе позбавлення роботи.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться колишній коханий? Сонник — колишній коханий уві сні

Зміст: Колишній коханий по соннику Міллера Сонник Ванги Сонник Фрейда: колишній коханий Колишній коханий по соннику Цвєткова Тлумачення по соннику Лонго Сонник Нострадамуса — колишній коханий уві сні Езотеричний сонник…

До чого сняться великі гроші? Сонник — великі гроші у сні

Зміст: Великі гроші — сонник Деніз Лінн До чого сняться великі гроші уві сні по соннику Майя Великі гроші уві сні по соннику Езопа Гроші завжди були показником економічної стабільності….

До чого сняться миші? Сонник миша уві сні

Зміст: До чого уві сні сняться миші сонник До чого сниться миша сіра, біла, чорна До чого сниться багато мишей Сонник ― дохлі, мертві миші уві сні До чого сниться…