Тільки для справжніх пані!

До чого сниться білий голуб? Сонник — білі голуби уві сні

До чого сниться білий голуб? Сонник - білі голуби уві сні

Зміст:

Білий голуб у сні – добрий знак, який традиційно втілює собою світ і любов, успіх у майбутній справі. Незаміжнім дівчатам він обіцяє гарного нареченого і швидке весілля, жінкам – безбідне майбутнє, а чоловікам – спокій і злагоду в душі.

Сон, у якому Ви бачите голуба, всі сонники трактують, як сприятливий, білий голуб тільки збільшує ймовірність позитивних ознак.

До чого сняться білі голуби по соннику Міллера

Побачивши уві сні білого голуба, будьте впевнені, удача на Вашій стороні. Молодим дівчатам білі голуби віщують щасливе заміжжя і радість щасливого дітонародження.

Якщо білі голуби летять зграйкою, це означає звістку від давнього друга здалеку, а також позитивне вирішення нагальних проблем. Полювати на голуба – проявляти жорстокість, будьте обережні і тримати у вузді свої ниці інстинкти.

Білий голуб — сонник Ванги

Білий голуб – означає душевну чистоту, мир, іноді Божественне начало, участь Вищих сил у Ваших справах. Кружляють в повітрі білі голуби – лад у душі, примирення з собою і нове життя.

Годувати голуба уві сні, значить, бути відкритою людиною з добрими помислами та добрими намірами до оточуючих, про що вони знають і вдячні Вам. Якщо голуб сів на плече або приснився мертвим або покалічений – це поганий знак.

Приснилися білі голуби — тлумачення по Фрейду

Білий голуб у сні говорить про те, що в житті у Вас складаються сприятливі відносини з людиною протилежної статі. Платонічна любов з Вашої сторони при цьому вже готова перейти до більш інтимну стадію, проте партнер ще не готовий до цього. Не поспішайте, наберіться терпіння, щоб не зіпсувати стосунки, і час розставить все по своїх місцях.

Сучасний сонник до чого сниться білий голуб

Білий голуб – провісник удачі в починанні, спокою в домі, здоров’я дітей. Якщо голуб у сні веде себе неспокійно, будьте уважні до свого здоров’я, можуть виникнути несподівані труднощі.

Бачити уві сні цілу зграю білих голубів і чути їх воркування в житті означає удачу, любов, чеснота, сприятливе розродження, швидке заміжжя і мир в родині. Якщо білі голуби стають чиєюсь здобиччю, значить, у Вас прокинулася прихована жорстокість, тримайте емоції під контролем, але постарайтеся випустити пар.

Білі голуби у церкві або на куполах – Бог бачить і знає Ваші проблеми і допоможе у їх успішному вирішенні. Якщо голуб сниться на плечі – зверніть увагу на себе, можливо за суєтою земних проблем Ви забули про духовні потреби.

В цілому, білий голуб – ознака приємних змін на краще. Можливо, в найближчому майбутньому Ви це відчуєте.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться ананас? Ананаси у сні

Зміст: До чого сниться ананас по сімейному соннику Ананас — тлумачення по соннику Міллера Ананас уві сні по езотеричного соннику До чого сниться ананас — тлумачення по соннику Хассе Сонник…

До чого сниться жінка? Сонник — інша жінка, знайома, чорна, гола

Зміст: До чого сниться жінка по соннику Міллера Сонник Ванги – жінка Приснилася жінка — тлумачення сну по Фрейду До чого сниться жінка по тлумаченню Дворянського сонника Н. Гришина До…

До чого сниться заміжня жінка? Сонник — заміжня жінка приснилася уві сні

Зміст: Заміжня жінка по соннику Міллера До чого сниться жінка заміжня – сонник Хассе Заміжня жінка уві сні – французький сонник Сонник майя – до чого сниться заміжня жінка До…