Тільки для справжніх пані!

До чого сниться білий черв’як? Білі черв’яки уві сні

До чого сниться білий черв'як? Білі черв'яки уві сні

Зміст:

Бачити черв’яків у сні – практично завжди несприятливий знак, а білі черв’яки, особливо зі сну не здоровій людині, обіцяють неприємності в плані здоров’я, погіршення або ускладнення.

Білі черв’яки уві сні також можуть попереджати про несумлінне ставлення до вас знайомих, приятелів, які використовують вас для досягнення своїх цілей.

Якщо молода дівчина побачить білого хробака, то її чекають неприємності в інтимному, сексуальному плані або навіть у коханні.

До чого сняться білі черв’яки по соннику Міллера

Міллер трактує черв’яків, як проблеми з колегами, друзями, інші неприємності – все залежить від сюжету самого сну.

Білі черв’яки, що повзають по тілу, говорять про те, що непогано б проявити співчуття і підтримку оточуючих вас людям, не варто зациклюватися на матеріальних цінностях.

Для людини, яка у сні використовує хробака як приманку, — це сприятливий знак – до нього повинна прийти користь або вигода.

Білі черв’як — сонник Ванги

Ванга каже, черв’яки уві сні – це зло, гріх, пекельне поріддя, служить сатані, а якщо вони присняться великих розмірів, то на світ опустяться катастрофи та інші лиха.

Якщо насниться черв’яки, змотані в клубок, то існує ймовірність залучення в негарну секту, з якої важко вийти.

Риболовля, де черв’як грає роль наживки, віщує відкриття у вас третього ока, тобто дар передбачати майбутнє.

Приснилися білі черв’яки – тлумачення по Фрейду

Фрейд трактує приснився білих хробаків як втілення залицянь за вами з боку людини, з яким немає бажання продовжувати стосунки.

Варто задуматися про вірність дружини чоловікові, який побачив білого хробака. Білі черв’яки уві сні обіцяють також грунтовне зміна відносин з близькою людиною, а глисти — нове знайомство.

Знову ж таки, якщо ви рибалите на хробака, то швидше міняйте свій гардероб, так як ваш нинішній стиль відштовхує цікавих вам людей.

Білі черв’яки по соннику Разгадамуса

Побачити багато черв’яків по Разгадамусу – поліпшення фінансового становища. Якщо звичайний робочий бачить багато білих хробаків, то його чекає кар’єрний ріст.

Дачник, побачив велику кількість черв’яків збере багатий врожай у цьому році. Сон, де черв’яки винищені, говорить про те, що ваші проблеми позаду, можете зітхнути спокійно. Хвороби віщують черв’яки, що пожирають рослинність.

До чого сниться білий черв’як по Цвєткову

Черв’яки, що живуть на землі, траві в кращому випадку – провісники зла, що виходить від ваших друзів, в гіршому випадку – швидка смерть.

Приснилися білі черв’яки — сонник Менегетті

Людини, який побачив у сні білих хробаків, Менегетті говорить про його прихованому підсвідомому бажанні принести комусь шкоду, про черствий, гнилому характер цієї людини.

Езотеричний сонник до чого сниться білий черв’як

Побачити білого хробака в вживаної їжі – вас хтось критикує, хоче нанести шкоду із-за своєї заздрісність. Білі черв’яки в землі обіцяють високий урожай, приріст худоби, улову і т. д.

Білі черв’яки в багатьох сонники трактуються як символ проблем і негараздів, хвороб та ускладнень після них. Але в будь-якому випадку, сон – всього лише попередження і підказка про те, чого варто побоюватися, кого остерігатися, досить просто правильно його витлумачити.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться колишня подруга? Сонник — колишня подруга

Зміст: До чого сниться колишня подруга по соннику Міллера Колишня подруга уві сні — тлумачення по соннику Цвєткова До чого приснилася колишня подруга по соннику Лонго Колишня подруга — Англійський…

До чого сниться біле плаття? Сонник — біле плаття: весільне, вечірнє, звичайне, одягати, міряти, купувати

Зміст: До чого сниться біле плаття — сонник Міллера Приснилося біле плаття — сонник Ванги До чого сниться біле плаття по Фрейду До чого ще може присниться біле плаття? Біле…

До чого сниться біла квітка? Сонник — білі квіти у сні

Зміст: До чого сняться білі квіти по соннику Міллера. Білої квітка — сонник Ванги. Приснилися білі квіти — тлумачення за Фрейдом. До чого сняться білі квіти по соннику Лоффа До…