Тільки для справжніх пані!

До чого сниться біле плаття? Сонник — біле плаття: весільне, вечірнє, звичайне, одягати, міряти, купувати

До чого сниться біле плаття? Сонник - біле плаття: весільне, вечірнє, звичайне, одягати, міряти, купувати

Зміст:

Біле плаття в реальному житті і в даний час — символ чистоти, свіжості і свята. Зазвичай біле плаття надягають дуже урочистих ситуаціях.

Наприклад, наречена на весіллі одягнена в біле вбрання. Але не варто забувати, що в багатьох культурах білий – колір жалоби. Тому, якщо біле плаття приснилося уві сні, то потрібно дуже уважно поставитися до тлумачення бачення.

До чого сниться біле плаття — сонник Міллера

У соннику Міллера не віддається точного значення білого плаття уві сні, більше уваги приділяється його станом. Якщо плаття витончене і чудове, то вами будуть захоплюватися всі оточуючі вас люди. А от якщо плаття рване, то вас будуть засуджувати за якісь вчинки, зроблені вами.

Якщо ви приміряєте плаття уві сні, те в житті у вас може з’явитися суперниця в любові. Якщо ви купили сукню – протистояння з суперницею буде виграно.

Приснилося біле плаття — сонник Ванги

Конкретного тлумачення сну, в якому сниться біле плаття, у Ванги теж немає. Але є два сну, які можуть містити в собі появу жінок у білому платті. Вінчання і весілля.

Вінчання, не залежно від того, чи ви є головним приватником церемонії або тільки гостем, означає, що наяву ви духовно і тілесно зблизитеся до яким-небудь людиною, яка знаходиться поруч з вами. А ось бачити наречену в білій сукні – це до клопотів і необхідності прийняття в найближчому майбутньому складного рішення.

До чого сниться біле плаття по Фрейду

Фрейд дуже докладно тлумачить сон, в якому сниться біле, частіше весільну сукню. Нічого дивного в цьому немає. Дуже близька дідусеві Фрейду тема.

Якщо дівчина уві сні показує комусь своє плаття, значить, вона пишається своєю красою і хоче продемонструвати її всім. Якщо ж дівчина милується на себе в білому платті в дзеркалі, то це прагнення до самозадоволення. Пом’яту і брудну білу сукню означає розчарування в любовній сфері.

До чого ще може присниться біле плаття?

Взагалі, в інших сонники сон, де фігурує біле плаття, тлумачиться неоднозначно. Говорять і про те, що той, хто побачить у сні біла сукня, скоро одружується або вийде заміж. Інші сонники повідомляють, що біле плаття – це наклеп проти того, хто побачить сон. Боятися не варто, людина зможе виправдатися.

Будьте обережні, якщо побачите себе на чужому весіллі в білому платті. Цей сон пророкує хворобу. Але якщо ви добре знаєте наречену, то хвилюватися не варто. Такий сон не до хвороби.

Біле плаття може снитися і до клопотів, як приємним, так і до не дуже приємним. Якщо в біле плаття одягнений дитина, то в житті вас чекає удача на місяці, а, можливо, на довгі роки.

Можливо, що сон, в якому фігурує сукню, означає лише те, що ви про таке плаття постійно думаєте. Це може бути «повсякденне» біле плаття, яке ви побачили в якомусь магазині, так і весільну. Можливо, молода незаміжня дівчина дуже багато часу думає про весілля, про те, яке плаття вибрати. В результаті, все це «реалізується» уві сні.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться біла квітка? Сонник — білі квіти у сні

Зміст: До чого сняться білі квіти по соннику Міллера. Білої квітка — сонник Ванги. Приснилися білі квіти — тлумачення за Фрейдом. До чого сняться білі квіти по соннику Лоффа До…

До чого сниться колишня дівчина? Сонник — колишня дівчина уві сні

Зміст: Якщо приснилася колишня дівчина — що це значить? До чого сниться колишня дівчина — тлумачення по соннику Міллера Колишня дівчина по соннику Хассе Приснилася колишня дівчина — про що…

До чого сниться колишня дружина? Сонник — колишня дружина уві сні

Зміст: Гостя з минулого в майбутнє — приснилася колишня дружина До чого сниться колишня дружина – сонник Міллера Колишня дружина уві сні – сонник Ванги До чого сниться колишня дружина…