Тільки для справжніх пані!

До чого сниться біла змія, сонник – біла змія уві сні

До чого сниться біла змія, сонник – біла змія уві сні

Зміст:

До чого сниться біла змія? Це досить суперечливий символ і уві сні він асоціюється з різними видами енергій, включаючи самі агресивні і небезпечні, а також фізичним зціленням. Однак цей спосіб має і інші значення, тому варто проаналізувати його і, звичайно ж, заглянути в популярні сонники.

До чого сниться біла змія по сонникам

Якщо привиділася біла змія, то вам уготовано короткочасне везіння. Порада від Сонника XXI століття: постарайтеся не зупинятися на досягнутому і рухайтеся далі. Якщо зумієте проявити терпіння, то отримаєте кращі результати.

Збірник сонників вважає бачення ознакою знайомства з дивним людиною, який зіграє не останню роль у вашій долі. Сонник Міллера впевнений: біла змеюка уві сні відображає спірну ситуацію і неможливість розпізнати ворогів і друзів.

Приснилася біла змія? Сонник Мандрівника пророкує: ви доторкнетеся до дуже небезпечним і по-справжньому руйнівним знань. А ось Дворянський сонник Н. Гришина обіцяє небачену удачу і багатство, яке буквально звалиться з неба.

Сучасний універсальний сонник вважає, що білосніжна змійка символізує перевтілення. Вам доведеться відмовитися від чогось старого, заради прийняття абсолютно нового. Що думає з приводу сновиденного образу Італійський сонник? А він асоціює його зі смертю або страхом перед нею.

Бачити білу змію у сні – що значить

До чого сниться біла гадина найчастіше? В ночі зустріч з нею обіцяє наяву приємні події і радість. Це символ чистоти і добра, божественної присутності і гри. Втім, ви не застраховані від несподіванок різного характеру.

Бачити білосніжну особина уві сні можна і перед матеріальним успіхом. Але він, на жаль, принесе чимало неприємностей. Не варто забувати, що образ має і негативний тлумачення, тому часто попереджає про невдачі, порожніх клопотах, старості, усіляких погіршеннях і бідах.

До чого сниться біла змія жінці, чоловікові, дівчині

Приснилася біла змія? Ви бажаєте піддатися спокусі і водночас боїтеся цього. Якщо змеюки білого кольору повзали навколо дівиці, то вона знайде інтимного друга або чоловіка. Цей же персонаж обіцяє швидку вагітність.

Якщо до чоловіка явилася уві сні змеючка, то йому доведеться повністю змінити своє життя. Але такий крок дасться зовсім не просто: доведеться багато думати, хвилюватися і навіть страждати.

Біла змія в домі – до чого з’являється

Уві сні будь-яке приміщення, в якому повзають змії, відображає душу сновидця. Білосніжні особини вказують на чистоту помислів і почуттів. Якщо в будинку лежала згорнута в кільце змеючка, то це вказівка на пробудження енергії Кундаліні, відомої своїм руйнівним дією.

В ночі хтось сторонній немов контролював гада? Ваші інтереси і безпека буде захищати ціла група дуже впливових людей. Крім того, найближчим часом відбудеться низка непояснених подій.

У сні біла змія нападає, кусає

До чого сниться, що напав і покусав величезна біла змія? Дуже скоро з’явиться можливість відправитися в кругосвітню подорож і побувати в різних країнах.

Уві сні напала білосніжна змеюка? Зумієте здолати ворогів. Змійка була ручний і слухняною? Неждано привалят великі гроші. Якщо ж вона напала і навіть вкусила, то готуйтеся до догани від начальника.

Біла змія уві сні – додаткові розшифровки

Щоб пророкування вийшло найбільш повним, необхідно розшифрувати найяскравіші дії. Обов’язково слід врахувати поточну ситуацію наяву і власні відчуття.

До чого сниться, що біла змія раптом стала танути в повітрі? Сюжет віщує біду, яка не трапиться, якщо ви не будете зациклюватися на негативі.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться зелена змія, сонник – зелена змія уві сні

Зміст: Зелена змія – тлумачення з відомим сонникам До чого сниться зелена змія на голові, на плечі, поруч Приснилася зелена змія велика, маленька Що означає, якщо зелена змія намагається вкусити…

До чого сниться трава, сонник – трава у сні

Зміст: Тлумачення по сонникам – що обіцяє трава уві сні До чого сниться трава висока, по пояс, суха Приснилася трава зелена, жовта, густа, рідка Що символізує уві сні лікарська трава,…

До чого сняться гриби жінці, сонник – гриби жінці уві сні

Зміст: Гриби уві сні жінки: тлумачення з популярним сонникам До чого сняться гриби жінці в лісі, на дереві, багато Жінці наснився гриби отруйні, неїстівні, різні Що означають для жінки гриби…