Тільки для справжніх пані!

До чого сниться біла миша? Сонник — білі миші уві сні

До чого сниться біла миша? Сонник - білі миші уві сні

Зміст:

Як правило, сни про гризунах будь-якого роду не вважаються сприятливими. Але біла мишка – майже виняток. Не завжди, але часто її вважають передвісником позитивних життєвих змін будь-якого плану, починаючи від поліпшення матеріального стану до радісних подій в особистому житті. Отже, давайте розглянемо тлумачення різних сонників і дізнаємося до чого сниться біла миша.

Білі миші по соннику Ванги

Сонник пропонує звернути увагу, в який день тижня сниться миша. Якщо це сталося у вівторок, суворо збережена таємниця від рідної чи близької людини перестане нею бути. Раз це неминуче, варто розкрити свою версію секрету, щоб уникнути непорозумінь.

Якщо приснився миша знаходиться в безпосередній близькості, це означає швидке підвищення цін. Це особливо важливо для тих, чий бізнес – торгівля.

Спляча біла мишка або просто в стані спокою – хороший знак, що говорить про благополуччя в житті дітей і онуків.

Сонник Міллера до чого сниться біла миша

По Міллеру побачити уві сні білу мишу – не дуже хороший знак, що передує неприємності вдома і лукавство оточуючих. Якщо миша вдалося вбити, значить, вдасться впоратися з неприємностями, але якщо вона втекла – боротьба не принесе результатів.

Якщо біла миша сниться дівчині, варто бути насторожі: поруч таємний ворог, обманщик або заздрісник. А якщо миша біжить по одязі – неминучий скандал.

До чого сняться білі миші – по Фрейду

Сонник підносить будь-які сновидіння з мишами в негативному ключі. Миша уві сні – провісник бідності і провал всіх починань, а також нанесення шкоди з боку найближчого оточення. Також сон з мишами вказує на невдалий шлюб і проблеми з дітьми.

Білі миші уві сні по соннику Нострадамуса

А до чого сниться біла миша або білі миші згідно Нострадамуса? Сонник Нострадамуса також вважає миша (навіть білу) поганою ознакою. Якщо білу мишу у сні вбивають, значить наближаються серйозні матеріальні труднощі. Погано, коли сниться безліч мишей – незалежно від кольору це означає майбутні глобальні лиха.

Білі миші в сонник Лоффа

Приснився біла миша допоможе дізнатися, хто поширює плітки і небилиці. Колір мишки в даному випадку вказує, що це хтось з дуже близького оточення.

Сонник Цвєткова — до чого сняться миші білого кольору

Будь миша означає таємного недоброзичливця. Аналогічно попередньому сонником, білий колір миші означає, що це хто-небудь із близьких родичів або друзів.

Сонник Дмитра та надії Зими

Побачена уві сні миша також означає несприятливі обставини. Якщо миша приснилася жінці – це попередження про інтриги, які порушать її сімейний спокій. Якщо миша біла – недруги і заздрісники зовсім поруч, варто бути уважнішими.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться руде кошеня? Сонник — руде кошеня уві сні

Зміст: Рудий кошеня у сні – сонник Міллера Сонники Ванги і Фрейда — руде кошеня уві сні Сонник Разгадамуса — до чого сниться руде кошеня Маленький кошеня – зворушливе і…

До чого сниться білий пацюк? Сонник — білий пацюк уві сні

Зміст: До чого сниться білий пацюк по соннику Міллера Білий пацюк у сні — сонник Ванги Сонник Нострадамуса – білий пацюк Щур – дивно розумне істота з високорозвиненою інтуїцією. Вислів…

До чого сниться вагітна жінка? Сонник — вагітна жінка уві сні

Зміст: Вагітна жінка по соннику Лоффа Сонник Міллера і — до чого сниться вагітна жінка Вагітна жінка уві сні по соннику Цвєткову До чого сниться вагітна жінка — Сонник Менегетті…