Тільки для справжніх пані!

До чого сниться біла квітка? Сонник — білі квіти у сні

До чого сниться біла квітка? Сонник - білі квіти у сні

Зміст:

Вам уві сні подарували букет білих квітів, що це може означати? Квіти у сні можуть снитися, як до приємних подій, так і до не дуже приємним. Білі квіти зазвичай сняться до смутку чи означають чистоту і непорочність, але можуть снитися і до швидкої весіллі, наприклад.

Головне розглянути свій сон з усіх точок зору, а не тільки виходячи з того, якого кольору був букет. А потім варто дізнатися, як трактуються білі квіти в різних сонники.

До чого сняться білі квіти по соннику Міллера.

По соннику Міллера білі квіти прогнозують у найближчому майбутньому якусь печаль, смуток.

Білої квітка — сонник Ванги.

Ванга трактує сновидіння, в яких людина бачить квіти, виходячи з того, в яких обставинах він їх бачив. Вколотися уві сні про подарований квітка означає, що вас чекають глибокі душевні страждання в наслідок зради коханої людини.

Якщо людина уві сні зриває квіти і складає з них букет – це до отримання та осмислення нових знань, до пізнання законів буття. Якщо квіти у вашому саду розтоптали – чекайте неприємностей від ваших ворогів, у вигляді якоїсь брехні або плітки.

Сон, в якому у вашому домі цілий квітник з кімнатних рослин – це означає, що ви приховуєте свої почуття від оточуючих.

Приснилися білі квіти — тлумачення за Фрейдом.

За Фрейдом білі квіти уві сні пророкують незабаром тугу і самотність. Чоловіку такий сон обіцяє швидку зустріч з красивою жінкою, але тільки в тому випадку, якщо цей сон він побачив у четвер.

Якщо вам приснилося море білих квітів, то це означає, що ви закохалися. Якщо квіти різнокольорові, то ви відчуваєте дуже сильний потяг до одного з представників протилежної статі.

Якщо вам приснився букет, який вже зів’яв або засох – це означає, що вас чекають втрати, втрати і важкі переживання.

До чого сняться білі квіти по соннику Лоффа

В сонник Лоффа білі квіти означають чистоту і непорочність.

До чого сняться білі квіти по соннику Цвєткова

Цвєтков вважає, що сновидіння, в якому сняться квіти, принесе радість і щастя, а білі квіти пророкують швидке весілля. Але якщо вам приснилося дуже багато букетів – це до розлуки і печалі.

Зі сну білі квіти, практично завжди означають щастя і радість, є символом краси і цвітіння. Але багато хто автори сонників вважають білі квіти провісниками самотності, туги і печалі. Наприклад, білі хризантеми, сняться до розлуки з коханим чи до тузі за втраченого кохання.

Якщо ви намагаєтеся розгадати свій сон, необхідно орієнтуватися на емоції, які супроводжують цей сон, з яким відчуттям ви прокинулися, після цього сну. Проаналізуйте, які білі квіти вам приснилися зів’ялі або свіжі, раділи ви уві сні або сумували і зробіть свої висновки.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться колишня дівчина? Сонник — колишня дівчина уві сні

Зміст: Якщо приснилася колишня дівчина — що це значить? До чого сниться колишня дівчина — тлумачення по соннику Міллера Колишня дівчина по соннику Хассе Приснилася колишня дівчина — про що…

До чого сниться колишня дружина? Сонник — колишня дружина уві сні

Зміст: Гостя з минулого в майбутнє — приснилася колишня дружина До чого сниться колишня дружина – сонник Міллера Колишня дружина уві сні – сонник Ванги До чого сниться колишня дружина…

До чого сняться білі кошенята? Білий кошеня уві сні

Зміст: До чого сняться білі кошенята по соннику Міллера Біле кошеня – сонник Ванги Приснилися білі кошенята – тлумачення по Фрейду До чого сниться білий кошеня — французьке тлумачення Що…