Тільки для справжніх пані!

До чого сниться біла кішка? Сонник біла кішка у сні

До чого сниться біла кішка? Сонник біла кішка у сні

Зміст:

Сни бачать усі: хто-то практично кожен день, хтось — раз на кілька років. Але іноді сновидіння змушують задуматися про конкретному тлумаченні події в них. Саме для цього призначені сонники. У цій статті розуміється випадок з білою кішкою у сні — до чого сниться біла кішка?

Біла кішка уві сні по соннику Міллера

Міллер стверджує, що кішка білого кольору – це поганий знак, що віщує біду або невдачу. Агресивна тварина символізує ворогів, будують вам підступи і радіють вашим проблемам. Таку тварину потрібно гнати уві сні або вбивати, якщо виконайте одну з цих дій, то в житті ви впораєтеся з останніми невдачами.

Хвора і худа кішка – це швидка звістка про хворого родича або друга. Якщо вдасться злякати таку кішку, то ця людина обов’язково одужає.

Міллер пов’язує білу кішку уві сні завжди з неприємностями, ворожим натиском, безладом і хаосом.

Сонник Ванги: біла кішка

Згідно соннику Ванги ця тварина символізує негативні та неприємні ситуації, скандали. Якщо біла кішка не одна, а їх відразу кілька, то ви будете присоромлені або самим нахабним чином зганьблені.

Спроби лову кота білого кольору у сні передвіщають появу у вашому житті людини з неординарним мисленням, що володіє своєю думкою, особливим темпераментом і деякою зацикленностью на собі.

До чого приснилася біла кішка по соннику Лоффа

Кішки спрадавна вважалися істотою містичним, тотемним і магічним. Тому, побачивши такий сон, прийміть до відома, що в сформованій ситуації можна сміливо покладатися на інтуїцію або оволодівати новими окультними знаннями і науками.

Сонник Хассе

Сновидіння з білим котом попереджає про ситуації, коли вас спробують обдурити. В даному випадку, вам просто потрібно бути обережними. Якщо тварина намагається вас вкусити, нападає на вас, значить, ваші ідеї і починання будуть сприйняті в багнети.

Бачити багато котів білого кольору у сні означає переживання серйозного зради у майбутньому, причому це зроблять люди, що знаходяться в близькому оточенні.

Езотеричний сонник: біла кішка — до чого вона сниться

Біла кішка в сновидінні, згідно езотеричного сонником, — це символ облесливого людини. Будьте уважні і обережні, окиньте невимушеним поглядом своє коло спілкування, обчисліть того, хто до вас підлизується і намагається отримати вигоду з контакту з вами.

Отже, сонники свідчать, що біла кішка уві сні – це скоріше негативний знак. Вона передвіщає неприємності і біди. Але в деяких конкретних значеннях тлумачення сну до чого сниться біла кішка можуть змінюватись і передбачати щось позитивне.

Приємних снів!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться чорний павук? Сонник — чорний павук уві сні

Зміст: Чорний павук уві сні по Вангу До чого сняться чорні павуки — сонник Езопа Що означає павук по соннику Міллера Павук в соннику Разгадамуса Як тлумачити приснившегося павука по…

До чого сниться білий гриб? Сонник — білі гриби уві сні

Зміст: Сонник Ванги — білий гриб уві сні До чого сниться білий гриб — сонник Міллера Сонник Нострадамуса Сонник Цвєткова — білі гриби уві сні Сонник Фрейда До чого сняться…

До чого сниться їсти рибу? Сонник — їсти, їсти рибу уві сні

Зміст: Їсти рибу у сні — Жіночий сонник Сонник Міллера до чого сниться їсти рибу Екзотичні тлумачення снів сонник Чжоу-Гуна З’їсти рибу — Символічний сонник Сонник Нострадамуса – сон є,…