Тільки для справжніх пані!

До чого сниться бик, сонник – бик уві сні

До чого сниться бик, сонник – бик уві сні

Зміст:

До чого найчастіше сниться бик? Уві сні він виступає знаком небезпеки, хвороби, ворожнечі, важкої роботи або ж щастя, багатства, одруження. Цей же персонаж відображає успіх, агресію або волю сновидця. Сонники допоможуть отримати чітке передбачення.

По соннику Міллера

Приснився великий відгодований бик? Незабаром станете лідером у певному колі. Бачити товстих биків, які пасуться на пасовищі, можна до успіху, показному положенню в суспільстві. Сонник впевнений: буде те, про що ви таємно мріяли.

Але якщо уві сні бик стоїть, схиливши голову, то друзі відвернуться, а матеріальне становище погіршиться. До чого сниться породистий бик? Чоловікам образ обіцяє одруження на багатій дамі або ж возз’єднання з колишньою коханою. Але якщо приснився мертвий бик, то готуйтеся до переживань і печалі.

Привиділося, як бик п’є воду з річки? Поруч з вами з’явиться віддана жінка. Якщо зазначений сюжет з’явився уві сні дівчині, то зробить їй пропозицію кохана людина. Найсприятливіший тлумачення має бачення, в якому з’явився білий бик. Сонник обіцяє безхмарне щастя і процвітання.

За сонником подружжя Зими

До чого сниться бик взагалі? Це символ наполегливості, цілеспрямованості, енергійності, сміливості. Добре, якщо уві сні ви не злякалися бика. Це означає, що наяву можете стати лідером, володіючи всіма потрібними якостями, і досягти грандіозного успіху.

Приснився мертвий або сильно втомлений бик? Сонник вважає образ ознакою серйозної втоми і навіть знемоги. Тому рекомендує відновити сили, перш ніж рухатися далі. До чого є уві сні особливо страшний і агресивний бик? Власне завзятість або лють доведе до біди. Постарайтеся бути стриманішим і спокійніше, уникайте деякі час будь-яких суперечок і конфліктних ситуацій.

За сонником від А до Я

До чого сниться бик на кориді? Наяву пізнаєте справжню славу. Навіть ті, хто ще недавно вас недооцінював і засуджував, будуть змушені визнати ваші заслуги. Добре бачити ситих волів на пасовисько. Сонник обіцяє виконання найзаповітніших мрій. Але мертвий бик завжди виступає у сні негативним символом, селищем біди й печалі.

Приснився бик, який рив землю копитом? Готуйтеся до втрат, як матеріального, так і духовного характеру. Привиділося ціле стадо брудних биків, понуро бредуть по дорозі? Для жінки це означає, що повернеться з вибаченнями її колишній залицяльник або ж з’явиться шанс вдало вийти заміж за іншу людину.

Добре бачити жінці, що бики уві сні з’явилися на водопій в сонячний день. Сонник впевнений, знайдете людини, в якому будуть поєднуватися всі необхідні якості. Він стане вірним другом і ніжним коханцем одночасно. Для молодої дівиці цей же сюжет символізує пропозицію про заміжжя.

За сонником Деніз Лінн

До чого сниться бик? Традиційно він символізує величезну силу, енергію, силу. Це заклик до контролю або завершення роботи. Сонник вважає, що ви володієте силою, щоб зробити рішучий крок або довести розпочате до розуму. Одночасно бик обіцяє уві сні поліпшення матеріального становища.

Приснився бик? Сновиденний персонаж асоціюється з родючістю, дітонародженням. Іноді бик може уособлювати людину, народжену під зодіакальним знаком Тельця. А також тим, в чиєму характері є такі якості, як практичність, відвага, чуттєвість, впертість або приземленість. Можливо, бачення натякає уві сні, що вам слід розвинути у собі зазначені риси.

До чого сниться, якщо бик забодал, буцає

Приснилося, що вас буцає бик? Насправді з’явиться з недобрими намірами непроханий гість. Довелося бачити, як бик на кориді ганяється і буцає тореадора? Станеться щось, що допоможе оновити романтичні почуття або інтимні стосунки. До чого сниться, як бик підняв на роги? Заслужите незвичайну, можливо, погану славу.

Уві сні бик скинув вас зі своєї спини? Готуйтеся до інтриг на роботі або навіть звільнення. Якщо бив бик, то ваше місце бажає отримати людина, що володіє зв’язками. Бачити, як бик нападає і буцає іншого персонажа, означає, що через легковажність зіпсуєте відносини. Якщо уві сні бики бодают один одного, то чекайте великої удачі.

Що означає, якщо бик нападає, женеться

Приснилося, як женеться грозний бик? В реальності приготуйтеся до жорсткої конкуренції. Агресивно нападник бик виступає у сні символом нового сексуального партнера або суперника в любові. До чого сниться, що женеться або нападає бик? В реальності отримаєте спадщину або станете об’єктом для лихих чуток.

Жінці довелося бачити, як нападає розлючений бик? У реальності існує загроза нападу маніяка або ґвалтівника. Одночасно це може бути уві сні ознакою амурного пропозиції від старого і, можливо, не дуже порядного знайомого.

Бик приснився чоловікові, жінці

До чого сниться породистий бик чоловікові? Він пророкує, що одружуєтеся на заможної пані. У чоловічому сновидінні бик також асоціюється з грубими сексуальними інстинктами.

Цей же персонаж обіцяє лідерство в певному колу і масу прихильниць. Якщо приснився запряжений бик, то зробите поганий вчинок. Найгірше чоловікові уві сні вести бугая на бійню. Наяву станете учасником судового розгляду.

До чого сниться бик самотньої жінки? Він обіцяє пропозицію про заміжжя. Вагітній бик обіцяє народження хлопчика. Крім того, бик в жіночих видіннях відображає страх перед партнером, чоловіком, коханцем.

До чого є бик в будинку, поле, на ланцюгу

Приснилося, що бик мирно пасеться на полі? Наяву знайдете таке ж спокій, врівноваженість і мудрість. Бачити бика пасеться в поле можна до отримання прибутку та покращення фінансового стану.

Якщо бик з’явився в будинку або стійлі, то чекайте миру, достатку і щастя в родині. Іноді пасеться в поле бик передвіщає виконання якогось бажання. Але бачити агресивна тварина на ланцюгу або прив’язі означає, що ви дуже багато хочете або ж ведете себе неадекватно.

Уві сні вбити, зарізати бика

Якщо в ночі ви стали тореадором, відважно билися з биком і вбили його, то наяву потрібно серйозно сконцентруватися, виконуючи особливо складну роботу. До чого сниться, якщо вдалося вбити бика? Наяву обійдете всіх конкурентів і недоброзичливців.

Приснилося, що зарізали бика і готували його м’ясо? В реальності оволодієте чужим майном. Особисто вести бика на забій у сні можна перед судовим розглядом. Зарізати бичка власними руками означає, що проявивши спокій і терпіння, уникнете великої небезпеки.

Бик у сні – інші розшифровки

Приснився бик? Виникне проблема, вирішити яку ви зможете тільки, якщо скористаєтеся допомогою численних помічників. Цей же персонаж характеризує сновидця як вмілого і гарного господаря (господині). Крім того уві сні:

Приснилося, що уві сні весело каталися на бику? В реальному світі ви явно страждаєте від неробства і відсутність мети, не знаєте, чого хочете і до чого варто було б прагнути. Ймовірно, настав час, щоб круто змінити своє життя, інакше проживете її без користі.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться – одягати, сонник – одягати уві сні

Зміст: За сонником для стерви За сонником від А до Я До чого сниться одягати взуття свою, чужу, брудний, чистий, нову-стару Уві сні одягати одяг свою, чужу, брудний, чистий, нову-стару…

До чого сниться – просити, сонник – просити у сні

Зміст: За езотеричного соннику За сонником подружжя Зима За сонником від А до Я По соннику Міллера До чого уві сні просити про допомогу В ночі сталося просити про прощення…

До чого сняться дельфіни, сонник – дельфіни уві сні

Зміст: За сонником XXI століття За сонником Деніз Лінн По сучасному суміщеного соннику З сучасного універсального соннику З’явилися дельфіни у воді, море, басейні До чого сняться мертві дельфіни, на березі…