Тільки для справжніх пані!

До чого сниться бджола? Сонник — бджола уві сні

До чого сниться бджола? Сонник - бджола уві сні

Зміст:

Подібне сновидіння має чимало тлумачень, які залежать не тільки від сонника, але і від того, що саме бачив уві сні: бджолиний рій або одну трудівницю, мертву бджолу або перебуває в доброму здоров’ї. А Густав Хиндман Міллер приділяв чимале значення діяльністю сновидця в реальності для того, щоб дати правильне пояснення його баченню.

До чого сниться бджола по соннику Міллера?

Наприклад, потенційний бізнесмен, який побачив у сні бджолу, може сміливо розраховувати на підвищення товарообігу, що обумовлено підписанням дуже вигідних контрактів і небувалим попитом на продукцію.

А ось військовослужбовці можуть розраховувати на беззаперечне виконання наказів і загальне послух підлеглих. Правда, в тому випадку, якщо бджола присниться когось із командного складу. Рядовому солдату служба в лавах Збройних сил здасться не такою важкою і нудною, але тільки якщо йому пригрезится жива бджола.

Батькам подібне сновидіння принесе багато радості: вони будуть пишатися своїми нащадками за їх досягнення. А діти стануть слухняними і повними поваги до своїх «предків».

Якщо простого смертного уві сні боляче вжалила бджола, то бути йому ображеним кращим другом. Можлива також передчасна втрата близької людини. Бджолиний рій, ганяється за сплячим, обіцяє йому відмінне здоров’я, а якщо комахи переслідують дитини сновидця, то малюк буде завжди здоровий і веселий.

Бджоли у сні — сонник Ванги

Зі сну бджоли є символом не зовсім хороших почуттів: ревнощів, користолюбства, користі та безвідповідальності, які супроводжують людину на всьому її життєвому шляху. Ужалившая бджола – знак того, що сновидець повинен бути вдячний Вищим Силам за все, що він має. Бджолиний рій, з’явився у сні, говорить про те, що пора зняти маску і стати самим собою. Не можна видавати бажане за дійсне.

Нападниця бджола – вірний знак, що затаївся недоброзичливець то і справа намагається чинити перешкоди на шляху сновидця. Це добре знайомий чоловік, якого потрібно обчислити і викреслити зі свого життя.

Снящийся вулик – необхідність перекази забуттю всіх поганих подій і спогадів. Викинувши з розуму все зайве, можна відчути себе дійсно вільною людиною. Вільним від своїх сумних дум. Бачити уві сні, як бджоли зайняті виробництвом меду, отже, досягти небувалих успіхів у роботі та завоювати справжній авторитет серед колег.

Медоносна бджола символізує наявність у сновидця заздрісників, з якими потрібно бути гранично обережним. Вбивати бджіл не можна, причому не тільки наяву. Побачивши таке сновидіння, можна готуватися до розриву з коханою людиною. Зловити бджолу уві сні – все одно, що спіймати удачу за хвіст наяву.

Що значить: приснилася бджола — трактування по Фрейду

Вкусила бджола, значить, сновидця чекає статевий акт. Взагалі, бджола є символом «чоловічого достоїнства», тому логічно припустити, що означає її укус. Якщо бджола жалить чоловіка, то це означає, що він є або латентним гомосексуалістом або бісексуалом.

Жінці подібне бачення теж може приснитися. Це буде означати одне: вона дуже боїться випадкових зв’язків і незахищеного сексу, а також наслідків цієї вакханалії. Хоча, можливо, їй така поведінка не чуже. Мертва бджола є символом чоловічого безсилля або жіночої холодності. Це залежить від того, кому саме такий сон присниться. Вулик говорить про яскравості і різноманітності сексуального життя.

До чого сняться бджоли по соннику 21 століття

Якщо уві сні бджоли так і в’ються над головою сновидця, то це обіцяє йому небувалий успіх, запаморочливу перемогу і справжнє свято торжества. Такий сон може побачити лише справжній переможець, який не любить програвати і буквально бере від життя все. Коли людина раптом уві сні стає професійним бджолярем, то це значить, що він заробляє на життя чесною працею, а його друга половина йому бездоганно вірна.

Атакуючі бджоли є передвісниками майбутніх хвороб або навіть страшних епідемій. Кожен, хто вбив уві сні це корисне комаха отримає на своєму життєвому шляху такі перешкоди, які важко подолати. Вулик, повний бджіл сниться до небаченого багатства, а порожній бджолиний будиночок говорить про те, що є ризик стати без вини винуватим, тобто, засудженим за злочин, який сновидець і не скоював.

Бджоли можуть наснитися до негоди. Якщо вони рояться, успіху у справах чекати не варто. Бджолиний рій, який залетів у хату, сниться тому, хто бажає взяти сироту на виховання. Хоча, також можливо якщо не повне розорення сім’ї, то скрутне матеріальне становище. Ціла пасіка з вуликами і працюючими бджолами говорить про те, що праця не даремна, і він обов’язково дасть позитивні результати.

До чого сняться бджоли по соннику Езопа

Трактування снів, в яких фігурую бджоли, тісно пов’язана з їх особливостями характеру»: працьовитістю, старанністю, спритністю, ощадливістю. Недарма ж багато компаній обрали образ бджоли в якості емблеми або елемента логотипу. Божа угодница – так називають бджолу священнослужителі, адже це саме вона постачає віск для виробництва церковних свічок.

На думку стародавнього літератора, бджола може вжалити тільки грішника, як наяву, так і уві сні. А комаха уособлює собою пильність. Це пов’язано з тим, що воно ніколи не спить. Отже, людині, якій приснилася бджола, слід бути дуже пильним, уважним і обережним. А якщо вона ще й ужалила, то потрібно бути готовим до того, що начальство виявить невдоволення, результатом якого стане догану або позбавлення премії.

Якщо сновидця вжалила бджола, а він спостерігає, як вона помирає, то незабаром на його життєвому шляху зустрітися злий, недобрий чоловік, але шкоди він може завдати лише собі самому. Бджолиний вулик обіцяє нечуване працьовитість, як своє власне, так і з боку партнерів по бізнесу. Також, завдяки такому баченню, з’явитися можливість досягти в житті всього: високого становища в суспільстві, матеріального забезпечення і простого людського щастя. Не можна пхати у вулик руку, інакше, доведеться переходити у режим жорсткої економії.

До чого сняться бджоли по соннику Нострадамуса

Побачити уві сні бджіл, значить, в реальності отримати виграш. Чим більшою буде їх кількість, тим більший виграш. Летять бджоли обіцяють зміну погоди: взимку – хуртовину, а влітку – до грози. Кусающие бджоли – погано, бо такий сон передвіщає пожежа, смерть близького родича або незаплановану вагітність.

Рояться бджоли сняться до весілля або до іншого торжества. Коли бджолиний рій щось накриває собою, то бути біді. Будинок, накритий бджолиним роєм, обов’язково згорить, а людина – помре. Якщо рій вдається зловити, то така спритність обіцяє отримання великого прибутку, а не вдається, але зусилля до цього докладено неймовірних, значить, свого заклятого ворога вдасться здолати.

Вулик, повний бджіл, символізує численні проблеми, які важко вирішити, а якщо крім бджіл в ньому ще є і мед, причому, у великій кількості, то це означає, що в домі завжди буде достаток, а його мешканці ніколи не будуть мати потреби. Якщо бджоли вилітають з вулика і починають хаотично рухатися, то всі спроби поправити фінансове становище не увінчаються успіхом.

До чого сниться дуже багато бджіл — рій бджіл

Бджолиний рій є передвісником отримання великого прибутку, символом процвітання і просто удачі. Коли бджоли рояться над головою сновидіння, значить, його чекають великі справи, по завершенні яких він отримає величезні фінансові надходження. Дзижчить рой – це символ конфліктів, яких потрібно спробувати уникнути. Недоброзичливці можуть істотно підмочити репутацію і уявити сновидця перед суспільством не в кращому світлі.

Гігантська кількість бджіл, які вилетіли з вуликів, обіцяє велика пожежа, у якому не вдасться врятувати майно, але чи вдасться врятуватися самому. Такого сну є і більш позитивне трактування – потрібно чекати поповнення в сімействі, якщо бджоли летять у вулик.

До чого сниться, що вас кусає, бджола жалить?

Все залежить від того, куди саме бджола жалить. Тобто, для точного тлумачення потрібно запам’ятати те місце, куди вона вкусила. Коли бджола жалить в губу, то це говорить про те, що людині слід притримати язик. Він говорить багато зайвого, випадково або цілеспрямовано розкриваючи не тільки чужі таємниці, але й свої.

Коли бджола жалить в область обличчя або шиї, то сновидінню чекає неприємна розмова з начальством, а це загрожує не лише доганою, але і звільненням. Бджола вжалила в лоб – це символ того, що хтось за спиною розпускає брудні плітки і всіляко дискредитує сновидця в очах інших людей.

Особливий знак згори – повністю покусанное бджолами тіло. Це означає, що для досягнення своєї заповітної мети потрібно мобілізувати всі сили і використовувати всі засоби, якщо це не суперечить чинному законодавству. Все заплановане раніше треба втілювати в життя саме зараз. Коли вкушений бджолою людина не відчуває болю, то це до удачі у всіх справах, а коли відчуває сильний біль і дискомфорт, то це означає, що для досягнення своєї мети доведеться неабияк потрудитися.

До чого сниться бджола — варіанти сновидіньДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться ложка? Сонник — ложка уві сні

Зміст: До чого сниться ложка по соннику Міллера? Ложки – сонник Ванги. Ложка у сні – тлумачення за Фрейдом. Українанин сонник — тлумачення сну з ложкою Дворянський сонник. Сонник китайського…

До чого сниться сковорода? Сонник — сковорода уві сні

Зміст: Сонник Міллера До чого сниться сковорода по соннику Ванги Сковорода у сні – тлумачення по Фрейду До чого сниться сковорода — сонник Хассе З давніх часів сновидіння вважали чимось…

До чого сниться каструля? Сонник — каструля уві сні

Зміст: До чого сниться каструля по соннику Міллера Що значить приснилася каструля з Вангу Каструлі — сонник Фрейда До чого сниться каструля по соннику Адаскина Каструля уві сні — Стерви…