Тільки для справжніх пані!

До чого сниться баян? Сонник — баян уві сні

До чого сниться баян? Сонник - баян уві сні

Зміст:

Приснився баян? Наближається сприятливий період, наповнений задоволеннями і приємними подіями. Одночасно цей образ натякає на можливість обману. Сонники допоможуть правильно інтерпретувати знак.

До чого сниться баян по соннику Міллера

Якщо людина бачить уві сні баян, то таке бачення віщує йому отримання життєвих задоволень. У разі, коли інструмент зламаний і з нього неможливо отримати мелодію, про задоволення доведеться забути, бо їх отримання буде перервано нехорошими людьми.

Дівчина, яка грає уві сні на баяні, доб’ється в житті всього, чого вона хоче, а хлопець-баяніст може скоро тяжко захворіти або стати жертвою обставин.

Баян: трактування по Фрейду

Баян символізує жіноче начало, тому гра на ньому у сні означає любовний зв’язок. Якщо людину хтось просить пограти на баяні, значить, про його любовні пригоди знає величезну кількість людей, і він поступово стає об’єктом загальної уваги.

Коли в процесі гри баян ламається або у нього западають кнопки, то сварки уникнути не вдасться. Якщо інструмент стоїть без діла, то значить, сновидця долають сексуальні фантазії, які ніколи не стануть реальністю.

Баян по соннику Ванги

Кожному гравцю у сні на баяні, судилося пройти низку випробувань. Отже, музиканту потрібно бути у всеозброєнні, так і терпінням доведеться запастися, бо воно буде незайвим. Коли сновидець чує уві сні, що хтось награє мелодію на баяні, то це говорить про те, що він втомився і йому потрібен тривалий відпочинок. Дитина, що грає на цьому інструменті, завжди мріється до щастя і успіху в справах.

До чого сниться баян по соннику Ю. Лонго

Якщо сновидінню у нічних мареннях довелося пограти на баяні, значить, не все добре в його відносинах з найближчим оточенням. Навіщо вимагати від людей нездійсненного? Потрібно прийняти їх такими, які вони є.

Людина, який взяв у сні в руки баян, але не вміє на ньому грати, в реальності може чекати удару в спину від свого кращого друга. Пригрезившийся уві сні баяніст-віртуоз є передвісником радості. А баян несправний прийнято вважати символом смутку.

До чого сниться баян по Жіночому соннику

Коли сновидець спить і чує мелодію, яку хтось награє на баяні, то це обіцяє йому близьке знайомство з тим, хто може стати вірним другом. Молода жінка, яка грає уві сні на цьому інструменті, може готуватися до весілля, а заміжня дама-музикантша скоро зустріне свою справжню любов, за якою їй доведеться розлучитися з чоловіком. Продавати баян на базарі – сумніви в правильності обраного життєвого шляху.

Баян по соннику «Від А до Я»

Гра на баяні обіцяє події, які не можна назвати радісними, але все закінчиться добре. Зламаний баян сниться до хвороби, а якщо інструментом давно ніхто не користувався і він стоїть весь в пилюці й павутинні, то такий сон символізує творчу кризу або відвертий застій в любовних відносинах, який може стати причиною розладу.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться переїзд? Сонник — переїжджати у сні

Зміст: До чого сниться переїзд по соннику Міллера Переїзд по соннику Ванги Що значить: наснився переїзд. Трактування по Фрейду До чого сниться переїзд по Сучасному соннику До чого сниться переїзд…

Сонник — книга уві сні

Зміст: До чого сниться книга по соннику Міллера Книга. Тлумачення по соннику Ванги Побачити книгу уві сні. Трактування по Фрейду До чого сниться книга по Універсальному соннику До чого сниться…

До чого сняться монети? Сонник — монети уві сні

Зміст: До чого сняться монети по соннику Міллера Побачити монети уві сні. Трактування по Фрейду Монети уві сні. Сонник Ванги До чого сняться монети по соннику Симона Кананіта До чого…