Тільки для справжніх пані!

До чого сниться багато змій, сонник – багато змій уві сні

До чого сниться багато змій, сонник – багато змій уві сні

Зміст:

До чого сниться багато змій? Найпоширеніше тлумачення свідчить, що вам належить зіткнутися з цим Злом. Але воно не завжди актуально. Сонники на прикладах розкажуть, як грамотно розтлумачити те, що трапилося бачити уві сні.

Розшифровка по соннику Міллера

Приснилося багато змій? Вас замучать докори сумління або доведеться вести серйозну боротьбу за існування. Якщо уві сні ви примудрилися вбити купу гадів, то сонник підозрює, що ви готові на все, заради досягнення особистих інтересів. Цей же сюжет символізує бажання бути зрозумілим навколишніми або ж перемогу над недругами.

До чого сниться, якщо довелося йти серед змій? Це означає, що ви живете в постійному страху. Якщо гадюки при цьому кидаються на вас і жалять, то в реалі постраждаєте від шкідництва недоброзичливців. Приснилося багато змій невеликого розміру і неотруйних? Гряде спілкування з людьми, які в таємниці бажають вам зла і по дрібному шкодять.

Трактування нового сімейного сонника

До чого сниться багато змій взагалі? У сні це красномовне попередження про прояв зла у найнеймовірніших формах. Приснилися падаючі зверху і звиваються гади? Сонник впевнений, що ви будете аналізувати свої погані вчинки і каятися в них.

Довелося бачити багато мертвих змій або вбивати їх власними руками? Це означає, що ви досягнете поставленої мети будь-якими способами і незабаром відсвяткуєте свій тріумф.

Приснилося, що ви йшли прямо з живим плазунам? Настає період, коли ви измучаетесь від страхів і підозр. Якщо ж у сні ви випадково наступили на них, то перед радістю належить трохи похвилюватися.

Що говорить поєднаний сучасний сонник

Цей сонник повністю згоден з трактуваннями попередніх тлумачів і пропонує невеликі уточнення. На його думку, множинне кількість змій уві сні натякає на те, що ви зіткнетеся з людською злістю і заздрістю, страхом за особистого здоров’я та подіями, що мають реальну загрозу для життя. Не виключено, що в хід подій втрутиться якась невідома, але швидше темна сила.

Крім того, сонник переконаний, що сновидние змії символізують різні види енергії. Це дуже серйозні сили (як темні, так і світлі), подружитися з ними досить непросто, але в разі повного контролю людина може придбати неймовірні здібності.

Приснилося багато змій? Всередині дрімають дуже неординарні здібності і їх необхідно розвивати. Як буде надалі складатися відносини з цими силами, підкаже уві сні сам сюжет. До чого сниться, наприклад, що змії нападають? Бережіться: внутрішня сила може виявитися руйнівною. Перемога в боротьбі символізує повний контроль над енергією.

До чого сниться багато змій в квартирі, будинку

Приснилося багато змій в будинку? Бачення закликає проявити мудрість у відносинах і розуміння ситуації. Іноді це натяк на хворобу, вилікувати яку допоможе нетрадиційний підхід. Якщо багато змій є у сні регулярно, то у вас є дар, найімовірніше, прихований, до цілительству, прорікання і т. д.

У більш приземленому сенсі тлумачення сну наступне. До чого сниться багато змій в квартирі або будинку? Якась ситуація остаточно заплуталася і вирішити її вже практично неможливо. Довелося бачити, що кімнати заполонили цілком нешкідливі гади? Вас оточують брехливі люди, які підбивають на погані вчинки, а між справою ще й розпускають плітки.

В ночі багато змій на землі, у воді, на тілі

Приснилося, що на вас падають з дахів або дерев багато змій? Належить серйозно похвилюватися і поборотися за свою любов. Бачити багато гадюк у сні на землі під ногами означає, що деякий час ви будете жити в не проходить страху через те, що когось обдурили.

Багато змій на тілі символізують погані думки, що кишать всередині енергії або внутрішній розлад. Цей же сюжет обіцяє сварки і конфлікти, а також натякає на людину, від якого ви будете намагатися позбутися.

Багато змій у сні – приклади

Для початку слід встановити, хто сновидел багато змій. Так, чоловікам образ сниться до злісних нападок конкурентів, а жінкам – до появи небезпечної суперниці. Крім того:

Приснилося, що у сні багато змій дуже пильно дивляться на вас? Знайте за вами спостерігають. Причому це можуть бути як впливові люди, так і потойбічні сили.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться багато людей, сонник – багато людей уві сні

Зміст: Трактування сонника Міллера Думка еротичного сонника Данилової Відповідь психоаналітичного сонника До чого сниться багато людей в одному місці, приміщенні, будинку До чого уві сні багато людей танцює, б’ється Багато…

До чого сниться багато щурів, сонник – багато щурів у сні

Зміст: Попередження Міллера Думка суміщеного сучасного сонника Що говорить сонник Нострадамуса Відповідь сонник від А до Я Трактування англійської сонника До чого з’явилося багато щурів в будинку У мріях багато…

До чого сниться багато мух, сонник – багато мух уві сні

Зміст: Відповідь сонника Міллера Що думає дворянський сонник Н. Гришина Розшифровка по соннику від А до Я Відповідає сонник для всієї родини Відповідь сонника подружжя Зима До чого сниться багато…