Тільки для справжніх пані!

До чого сниться багато тарганів, сонник – таргани у сні

До чого сниться багато тарганів, сонник – таргани у сні

Зміст:

До чого сниться багато тарганів? Уві сні ці малоприємні комахи попереджають про неприємності, непотрібні клопоти і досади. Є ймовірність, що причиною всього зазначеного стане власну поведінку. Підказки дадуть популярні сонники і конкретні приклади тлумачення.

Розшифровка по соннику Езопа

Приснилося, що в будинку завелося багато тарганів, і ви вирішили потруїти їх хімікатами? Обставини складуться так, що ви будете змушені зупинити справу, на яку покладали надії. Якщо ви цього не зробите, то сонник гарантує повний провал і розчарування.

До чого сниться багато тарганів ще? Якщо уві сні ви їх не чіпали, а самі комахи не викликали негативних відчуттів, то чекайте великої удачі і прибутку.

Відповідь сонника Білого мага

Уві сні з’явилося багато тарганів? Сонник вважає, що ви боїтеся втратити те, чим володієте в дану хвилину. Причому вагомих причин для підозр і побоювання у вас немає, а от подальше потурання своїм страхам і справді може довести до біди.

Приснилося, що ви топтали або вбивали тарганів? Подібним чином у сні ви намагаєтеся позбутися від нав’язливих думок і все тих же страхів.

Думка сонника для всієї родини

Приснився один єдиний тарган? Знайдете хорошого помічника. А ось бачити багато тарганів, на думку сонника, означає, що до вас нагрянуть гості. Уві сні огидні комашки заповзали на ноги? Проявіть максимальну обережність на вулиці.

Якщо зазначений сюжет привидівся в ніч вівторка, то доведеться розплачуватися за раніше скоєні помилки. Багато тарганів у недільному бачення попереджають про неймовірні і часом непояснених події. Трапилося бачити образ в понеділок? Там, де ви живете, станеться дуже дивне і не властиве місцем природне явище.

Взагалі, тлумачення сну, в якому було багато тарганів, неоднозначне. Комахи можуть уособлювати собою сусідів, друзів або думки самого сновидца. Але найчастіше, на думку сонника, багато рудих тарганів у будинку символізують гроші. Причому чим більше комашок було уві сні, тим значніше виявиться прибуток. Приснилися чорні таракашки? Готуйтеся до підвищення на роботі.

До чого сниться, якщо багато тарганів буквально беруть вас в кільце? Наяву начальство здолає своїми причіпками і дрібними зауваженнями. Приснилися величезні таргани, справжні монстри? Сонник вважає, що ви займаєтесь самообманом і не бажаєте помічати реального стану справ.

До чого сниться багато тарганів у квартирі, будинку, на підлозі

Уві сні в будинку або квартирі з’явилося багато тарганів? У найближчому майбутньому ви займете керівну посаду або отримаєте надбавку до зарплати.

Приснилося багато звичайних тарганів на підлозі в будинку? Гряде благополучний період і достаток. Цей же сюжет натякає на те, що настав час позбутися від зайвого, як в будинку, так і в душі. Бачити комах-мутантів гірше. Це означає, що ваше житло переповнене негативною енергією.

Що значить багато тарганів на тілі

До чого сниться, що таргани заповзли на тіло? Сюжет попереджає: наяву потрапите в дуже незручну і дивну ситуацію, а щоб виплутатися з неї, доведеться проявити неабияку кмітливість. Уві сні багато тарганів, які намагаються залізти на тіло, символізують порожні обіцянки, нечисту совість або гроші, зароблені сумнівним шляхом.

Багато тарганів у сні – ще більше тлумачень

Пам’ятайте: з урахуванням різних деталей (вид і поведінку тарганів, власні дії, сновидческие відчуття та інше) тлумачення сну може кардинально змінюватися.

Уві сні довелося брати участь або навіть особисто влаштовувати тарганів? Багатство і розкіш буде дуже близьке, але, незважаючи на всі зусилля, ви так і не отримаєте їх.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться багато грошей, сонник – багато грошей у сні

Зміст: Трактування по соннику Міллера Розшифровка по соннику Езопа Думка сонника подружжя Зима Повне тлумачення по соннику Д. Лоффа До чого сниться багато грошей паперових, великі купюри, дрібниця До чого…

До чого сниться багато павуків, сонник – багато павуків у сні

Зміст: Трактування від сонника Міллера Що говорить сонник подружжя Зима Відповідь нового сімейного сонника До чого сниться багато павуків на тобі, на тілі Приснилося багато павуків в будинку Що значить…

До чого сниться багато змій, сонник – багато змій уві сні

Зміст: Розшифровка по соннику Міллера Трактування нового сімейного сонника Що говорить поєднаний сучасний сонник До чого сниться багато змій в квартирі, будинку В ночі багато змій на землі, у воді,…