Тільки для справжніх пані!

До чого сниться багато мишей, сонник – багато мишей уві сні

До чого сниться багато мишей, сонник – багато мишей уві сні

Зміст:

До чого сниться багато мишей? У сні це не самий позитивний знак. Він може попереджати про голод, збитки, небезпеки і навіть війни. Більш точне тлумачення шукайте в популярних сонники та конкретних прикладах інтерпретації сновидного образу.

Пророкування сонника Міллера

Трапилося бачити багато мишей? Вам уготовані домашні неприємності і нерозуміння. Крім того, прийдуть у занепад всі справи.

Якщо подібний образ приснився молодій дамі, то у неї є заздрісники і суперниці. Якщо миші заповзли на одяг, то наяву станете причиною грандіозного скандалу.

Думка англійської сонника

Уві сні з’явилося багато мишей? Тлумач підозрює, що у ваше життя або справи втрутяться недобрі люди. Цей же образ обіцяє поразки в бізнесі та безгрошів’я. Багато мишей іноді є в знак нещасливого шлюбу в майбутньому.

Сонник XXI століття попереджає

Привиділося багато маленьких і забавних мишей? Успішно впораєтеся з перешкодами в справах, а в дім прийде радість. Уві сні завелося багато мишей, і ви вирішили поставити мишоловки? Сонник попереджає: уважно стежте за своєю поведінкою і не давайте іншим приводу для образ.

До чого сниться багато кажанів? Вам загрожує квартирна крадіжка, тривала депресія і погані новини. Якщо вони літають навколо, то будете радіти з-за невдачі конкурента. Уві сні пощастило вбити багато кажанів? В рі зумієте уникнути смертельної небезпеки. Це ж сновидное дію гарантує одужання.

Розповідає сонник від А до Я

До чого сниться, якщо по кімнаті бігає багато мишей? Найближчим часом вас запросять на весілля. Самому ганятися за мишами – до сватання або шлюбним пропозиції. Примудрилися уві сні вбити мишей? В будинку трапиться сумна подія. Добре бачити багато мишей, які залізли на стіл і нахабно поїдають продукти. Це означає, що ваше життя буде благополучною і безбідним.

Приснилося багато білих мишей? Тлумач впевнений: подібним чином відображається міцність сімейних уз. Але якщо довелося чути писк, дряпання або гучний шерех, то будьте готові до крадіжки або пограбування. Іншого багато звичайних мишей, які зібралися в підвалі, попереджає про важкі часи і безгрошів’я.

Відповідає сонник Нострадамуса

Приснилося дуже багато мишей? Гряде війна, голод і повсюдний мор. Мертві миші знаменують матеріальні труднощі. До чого сниться, якщо напало багато кажанів? Вам належить зіткнутися з цим Злом.

Що думає поєднаний сучасний сонник

До чого сниться багато мишей? Дуже скоро вам стане відома особистість людини, распускающего обурливі чутки. Молодий дівиці сонник радить подбати про свою репутацію. Приснилося, що ви давили мишей? В реальності обійдете конкурентів. Якщо уві сні наявність мишачого сусідства вас не особливо турбувало, то отримаєте серйозну грошову прибуток.

До чого сниться багато мишей в будинку, на вулиці

Найчастіше велику кількість мишей в будинку натякає на домашні чи робочі негаразди. Крім того, гризуни символізують підступні задуми оточуючих і негідні мислишки самого сновидца. Приснилося, що при вигляді мишок ви відчули дикий жах і паніку? Наяву відбудеться щось, що введе в крайню ступінь розгубленості. Якщо ж зустріч з мишами в будинку або на вулиці не стала страшним сюрпризом, то отримаєте прибуток, радість і щастя.

Багато мишей у сні – трохи прикладів

Тлумачення сюжету безпосередньо залежить від випробуваних у сні відчуттів, а також сновидной атмосфери і, звичайно ж, зовнішнього вигляду мишок і особистих дій сновидця.

Приснилося, що вам вдалося вигнати з дому багато мишей? Насправді позбудетеся від цілого ряду проблем.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться горобина, сонник – горобина уві сні

Зміст: Думка сонника Езопа Трактування за збірником сонників Розшифровка по сучасному суміщеного соннику Що думає сонник від А до Я У мріях горобина червона, чорна, помаранчева До чого сниться горобина…

До чого сниться чарка, сонник – чарка уві сні

Зміст: Думка сонника подружжя Зима Що думає сонник XXI століття Інтерпретація по соннику Мандрівника Підказка загального сонника Трактування сонника іменинників До чого сниться порожня чарка Що означає уві сні розбита…

До чого сниться рюкзак, сонник – рюкзак уві сні

Зміст: Трактування від сонника Міллера Інтерпретація за езотеричного соннику Думка сонника Езопа До чого сниться рюкзак за плечима, на спині Що означає уві сні або новий шкільний рюкзак До чого…