Тільки для справжніх пані!

До чого сниться багато кошенят? Сонник — багато кошенят у сні

До чого сниться багато кошенят? Сонник - багато кошенят у сні

Зміст:

Традиційно кошенята ототожнюються з дрібними турботами й неприємностями. Але що значить якщо приснилося дуже багато кошенят? Сонники допоможуть отримати найточнішу відповідь.

До чого сниться багато кошенят по соннику Міллера

По тлумаченню Густава Міллера зі сну білі кошенята означають небезпеку, яка очікує на вас у найближчому майбутньому. Якщо уві сні ви почули нявкання або муркотання кошенят — знак того, що у вашому оточенні є лицемірний друг, який бажає доставити вам неприємності.

Бачити уві сні, подряпини, які вам залишили кошенята — знак того, що вороги можуть позбавити вас часткової прибутку від важливої угоди, або зовсім зірвати її. Сон, у якому ви побачили багато кошенят — обіцяє вам малоістотні неприємності і гнів.

Якщо під час сну жінка бачить кошенят недоглянутими, брудними і худими, то в реальності вона постраждає від чийогось непорядного вчинку або власної необережності. Якщо уві сні ви побачили змій, які вбивають кошенят — це означає, що наяву Ваші вороги шукають будь-які способи, для того щоб зашкодити вашій діяльності.

Багато кошенят у сні — сонник Ванги

А до чого сниться багато кошенят згідно Ванги? Сон, у якому Ви побачили велику кількість кошенят, означає, крах ваших планів низкою невдач.

Побачити уві сні мертвих кошенят — символізує проблеми, які ви створили власноруч. Щоб вирішити ці проблеми, вам буде потрібно досить багато часу і сил. Живі і енергійні кошенята сняться до цілого ланцюжка неприємностей.

Приснилося багато кошенят — сонник Мішеля Нострадамуса

За сонником Нострадамуса, багато кошенят у сні означають посуху або глобальну екологічну катастрофу. Бачити кошик з кошенятами — прийнятний знак, який символізує прихід до влади справедливого і чесного людини.

Якщо уві сні вам приснилися здорові і енергійні кошенята — до поліпшення стосунків в особистому житті.

Кошенята у сні — Сонник Сонан

Сон, у якому ви бачите ці милі пухнасті створення, передвіщає вам безліч неприємностей. Якщо уві сні вас оточили багато кошенят, то наяву у вас багато інтриганів і заздрісників.

Якщо кошенята агресивні і біжать на вас, але ви встигаєте відкинути їх від себе — знак того, що неприємності вас не зачеплять, а обійдуть стороною. Але якщо при цьому кошенята подряпають вас, означає, що ви можете підірвати своє здоров’я або втратити нещодавно отриманий прибуток.

Білі кошенята уві сні означають, що ви забули про своїх друзів або близьких людей, які потребують вашої уваги. Якщо уві сні ви ногами відкинули маленьких білих кошенят, значить, наяву близькі люди можуть відвернутися від вас або сильно образиться.

Кошенята по соннику Лоффа

До чого сниться багато кошенят згідно соннику Лоффа? Сон про маленьких кішок — символізує вашу здатність до магічної інтуїції. Ви можете довіритися своєму відкритому шостого почуття і повністю покластися на нього.

До чого сниться багато кошенят по соннику Євгена Цвєткова

Кошенята сняться до неприємних і несподіваних подій.

Сонник Мандрівника

Бачити уві сні велика кількість маленьких кошенят до дратівливості і дрібних неприємностей.

Про що говорить багато кошенят уві сні по сучасному соннику

Якщо вам приснилося багато кошенят — знак того, що поруч з вами знаходяться лицемірні друзі.

Кошенята за сонником Мартина Задеки

Побачити уві сні багато кошенят — до сімейної сварки і домашнім занепокоєнь.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться білий ведмідь? Сонник — білі ведмеді уві сні

Зміст: Білий ведмідь у сні — тлумачення по соннику Міллера До чого сняться білі ведмеді по соннику Фрейда Білий ведмідь — Французький сонник Білі ведмеді уві сні по Жіночому соннику…

До чого сниться велика змія? Сонник — змія велика уві сні

Зміст: Велика змія по соннику Нострадамуса До чого сниться велика змія по соннику Ванги Індійський сонник про великий змії Мусульманський сонник Величезна змія в соннику Н. Гришина Тлумачення приснився змії…

До чого сняться червоні помідори? Сонник — червоний помідор уві сні

Зміст: Сонник Цвєткова — червоні помідори уві сні До чого сниться червоний помідор по соннику Хассе Сонник мандрівника Сонник цілительки Євдокії — червоні помідори уві сні Сонник слов’ян До чого…