Тільки для справжніх пані!

До чого сниться багато чоловіків, сонник – багато чоловіків у сні

До чого сниться багато чоловіків, сонник – багато чоловіків у сні

Зміст:

До чого сниться багато чоловіків? Це досить складний образ для тлумачення і обіцяти він може як добро, так і зло. Все повністю залежить від того, як виглядали персонажі уві сні, що робили і які відчуття випробували ви самі. Для почав пошукайте значення сонники.

Загальна розшифровка за різними сонникам

Сонник для стерви обіцяє якесь приємне подія. Жіночий сонник впевнений, якщо привиділося багато симпатичних хлопців, то прийдешній період виявиться дуже вдалим у всіх відношеннях. Але бачити багато чоловіків брудних і страшних погано. Готуйтеся до труднощів і розчарувань.

Сонник Міллера вважає: якщо уві сні на званій вечері виявилися одні мужики, то наяву зустрінетеся з друзями після тривалої розлуки. Але якщо чоловіки виглядали грізно, та ще й билися, то буде серйозний конфлікт, можливо, у масштабах країни.

До чого сниться цей же сюжет по соннику Р. Іванова? Він вважає чоловічу натовп ознакою важкої ситуації, з якої ви не зможете впоратися поодинці. Якщо мужики були п’яні і агресивні, то це вказує на схильність до алкоголізму.

До чого сниться багато чоловіків навколо, в будинку

Уві сні стало стовпотворіння чоловіків вдома або на вулиці? Справи помітно оживилися, і з’явиться дуже сприятливий момент для реалізації задуманого. Якщо вас оточували досить старі люди, то чекайте поваги і вшанування.

Добре одягнені і радісні персонажі уві сні обіцяють вдалий період, злі і брудні – навпаки, гарантують випробування і перешкоди. До чого сниться, що люди мовчали і дивилися похмуро. Нервове напруження майже досягло своєї найвищої межі, бо в будь-який момент ви можете буквально вибухнути.

Приснилося багато чоловіків знайомих, незнайомих

Якщо за вами по п’ятах ходили знайомі мужики, то негайно вирішите всі занедбані справи і проблеми. Якщо чоловіки вам не знайомі, то будете задоволені власною долею. Цей же образ символізує романтичні домагання.

Сновидінню чоловічої статі багато чоловіків знайомих можна бачити перед тривалими розбіжностями на грунті бізнесу. Якщо незнайомі персонажі, то в реалі з’являться нові турботи або ж потрапите під чужий вплив.

Багато чоловіків у сні – інші розшифровки

Обов’язково потрібно розглянути зовнішній вигляд і загальний настрій мужиків в ночі.

До чого сниться багато чоловіків, які штовхають у сні? Подібним чином передається тиск обставин, агресія, спрямована проти вас і навіть власна дратівливість.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться м’яч, сонник – м’яч у сні

Зміст: М’яч у сні – тлумачення найпопулярніших сонників Що означає уві сні – м’яч в руках До чого сниться грати з м’ячем, кидати Приснився м’яч великий, маленький, дитячий М’яч у…

До чого сниться стадіон, сонник – стадіон у сні

Зміст: Що означає стадіон за різними сонникам Що символізує уві сні порожній стадіон До чого сниться стадіон з людьми, уболівальниками Приснився стадіон і змагання Стадіон у сні – ще трохи…

До чого сниться чорна змія, сонник – чорна змія

Зміст: Значення образу в різних сонники До чого сниться чорна змія жінці, чоловікові, дівчині Що символізує чорна змія велика, маленька, довга Приснилася чорна змія отруйна, неотруйна До чого є чорна…