Тільки для справжніх пані!

До чого сниться аварія? Сонник — аварія уві сні

До чого сниться аварія? Сонник - аварія уві сні

Зміст:

Трапляється, що приснилося щось неприємне, після чого прокидаєшся і з полегшенням думаєш: «Добре, що це тільки сон». Наприклад, у сні ви, родичі або знайомі потрапляють в аварію. Але до чого таке снитися? Існують різні тлумачення аварії сонники, все залежить від деталей.

До чого сниться аварія по соннику Міллера

На думку Міллера автокатастрофа у сні — провісник неприємностей і нещасть. В залежності від того, хто потрапив у аварію, тлумачать сон так:

Аварія уві сні по Вангу

Аварія уві сні не обов’язково означає щось погане. Цілком можливо, що вам належить подорож на машині або автобусі або ж за допомогою машини ви познайомитеся з людиною, з яким у вас будуть романтичні відносини.

Приснилася аварія — тлумачення по Жіночому соннику

Жіночий сонник тлумачить аварію наступним чином: якщо сама потрапила в аварію, то можуть зіпсуватися відносини з начальством, необхідно кілька днів бути обережною; якщо побачила ДТП зі сторони, то негативні ситуації хоч і будуть відбуватися поруч, але не торкнутися вас особисто.

До чого сниться аварія за сонником 21 століття

Якщо вам приснилася аварія, то потрібно уважніше поставитися до своїх фінансів, так як це може бути передвісником втрати грошей у результаті дій шахраїв. Якщо ви самі потрапили в аварію — будете спілкуватися з недоброзичливцем, з яким у вас виникне конфлікт. Якщо ви постраждали в результаті катастрофи — вам загрожують підступи ворогів або може статися зрада близької людини.

До чого сниться аварія за китайським соннику

ДТП на автомобілі або авіакатастрофа символізує довге відчуття провини. Необхідно розібратися в ситуації, яка турбує вас, і постаратися позбутися цього почуття.

До чого сниться аварія з жертвами

Якщо вам приснилося дорожня пригода з жертвами — це попереджувальний знак, що говорить про те, що скоро станеться щось неприємне або навіть втратите в чомусь. Важливі також деталі сновидіння: хто став жертвою — ви або ваші родичі або друзі. Якщо ви самі наїхали на когось і він загинув, то запланований відпочинок буде зіпсований. Якщо ви стали жертвою аварії, то вам слід уникати конфліктних ситуацій, особливо з начальством. Якщо у катастрофі загинули ваші родичі або друзі, а ви вижили — у житті ви повинні будете допомогти їм впоратися з якоюсь проблемою.

Сонник — аварія без жертв

Якщо ви стали очевидцем ДТП без жертв, то вас чекає зустріч з неприємним людиною, з якими можливий конфлікт. Також цей сон може передвіщати порушення планів. Якщо аварія приснився дівчині, то це передвіщає їй зустріч з людиною, який негативно може вплинути на її репутацію. Якщо вам приснилося, що ви створили аварію — не варто поспішати з досягненням наміченої мети і подумати.

Інші варіанти сновидіння

Тлумачення снів має значення будь-яка дрібниця, тому для найбільш точного тлумачення постарайтеся згадати всі деталі.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться потрапити в аварію? Сонник — аварія з моєю участю або без

Зміст: До чого сниться аварія з моєю участю — тлумачення сновидіння До чого сниться аварія без моєї участі До чого сниться потрапити в аварію — варіанти сновидінь: Сон з транспортною…

До чого сниться смажена картопля, сонник – смажена картопля уві сні

Зміст: Тлумачення різних сонників Що означає – смажити картоплю До чого сниться – їсти смажену картоплю Смажена картопля на сковороді Картопля смажена у сні – приклади тлумачень Якщо вам приснилася…

До чого сниться смажене м’ясо, сонник – смажене м’ясо уві сні

Зміст: Тлумачення сучасного суміщеного сонника Інтерпретація універсального сонника Трактування інших сонників Смажене м’ясо з кров’ю – що означає уві сні До чого сниться – смажити м’ясо Довелося їсти смажене м’ясо…