Тільки для справжніх пані!

До чого сниться аварія на машині? Сонник — автомобільна аварія

До чого сниться аварія на машині? Сонник - автомобільна аварія

Зміст:

Побачити уві сні автомобільну катастрофу – відчуття не з приємних. До тлумачення такого бачення потрібно поставитися серйозно. Кожен сонник трактує таке бачення по-різному, проте, для того, щоб точно визначити до чого сниться аварія на машині, потрібно враховувати навіть найменші подробиці.

До чого сниться аварія на машині по соннику Міллера

Такий сон Р. Міллер вважає передвісником чогось нехорошого. Якщо людина став учасником ДТП, в реальності необхідно бути готовим до змін, які будуть мати негативні наслідки. Якщо в баченні вдалося уникнути дорожньо-транспортної пригоди, значить наяву, потрапивши в складну ситуацію, людина має шанс виплутатися з неї. Якщо людина бачить ДТП за участю кількох автомобілів і при цьому не є його учасником, у такому разі його плани можуть здійснитися в реальності.

Авто аварія уві сні по Вангу

Ванга трактує таке бачення, як провісник пристрасті або ж події, що залишить слід у пам’яті людини. Такий сон, на її думку обіцяє зміни на краще в реальному житті. Якщо людина уві сні бачить автокатастрофу, в якій він безпосередньо замішаний, це пророкує придбання нового автомобіля або ж тривалу подорож.

Що значить аварія на машині – тлумачення по Жіночому соннику

Якщо, людина, що бачив сон, що планує, то йому може перешкодити якесь неприємне подія. Спостерігати за аварією у сні означає, що неприємності торкнуться близьких. Побачити мертвих родичів і разом зніми потрапити в ДТП – недобрий знак, найкраще відкласти всі майбутні поїздки і важливі справи.

До чого сниться аварія на автомобілі – Езотеричний сонник

Бачити уві сні дорогу і стати свідком ДТП на неї означає, що в реальності всі справи вдало вирішуватися. Якщо ж у сні бачити аварію, але не брати участь в ній, значить, в реальності знайдуться добрі люди, які вплинуть на вирішення наявних проблем.

Автомобільна аварія за сонником Фрейда З.

Таке сновидіння означає, що незабаром в житті з’явиться цікавий людина, до якої спалахне сильна пристрасть. Вона буде взаємною і залишиться в пам’яті у обох на довгий час.

Сонник Менегетті: аварія на машині

Таке бачення розкриває схильності людини, яка бачила його, до суїциду. Носить попереджувальний характер і рекомендується уникати поганих новин і свідомо неприємних ситуацій в житті.

ДТП за сонником Велес

Якщо сновидіння про ДТП супроводжується вогнем або ж летять іскрами, це віщує серйозні сварки. Можуть виникнути конфлікти на роботі або впадуть заповітні мрії.

До чого сниться аварія на машині – варіанти сновидінь

Подробиці будь-якого бачення можуть деталізувати його тлумачення:Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться смажені яйця, сонник – смажені яйця у сні

Зміст: Трактування різними сонникам До чого сняться смажені яйця курячі Смажені яйця на сковороді Що означає – смажити яйця Є смажені яйця у сні Конкретні розшифрування образу Якщо у сні…

До чого сниться смажити, сонник – смажити у сні

Зміст: Смажити у сні по Загальному соннику Поєднаний сучасний сонник Інтерпретація по соннику від А до Я До чого сниться смажити на сковороді Уві сні смажити на багатті Приснилася готування…

До чого сниться міст? Сонник — міст у сні

Зміст: До чого сниться міст по соннику Міллера Міст у сні – сонник Ванги Трактування мосту по соннику Фрейда До чого сниться міст по соннику Хассе Міст: Сонник Майа Сонник…