Тільки для справжніх пані!

До чого сниться армія? Сонник — армія уві сні

До чого сниться армія? Сонник - армія уві сні

Зміст:

Сновидіння – одні з найбільш загадкових і таємничих явищ, що відбуваються з людиною. Розгадати той чи інший сон – значить поринути у світ, який не підвладний розумові.

Спробуємо проникнути в це дивне таїнство і зрозуміти, до чого сниться армія. Незважаючи на всю чоловічу складову цього сну, сниться армія найчастіше жіночій половині населення.

До чого сниться армія по соннику Міллера

Для представників сильної статі сон про армії свідчить про їх внутрішні страхи та переживання. Можливо навіть пов’язаних як з власною ситуацією в цій справі.

Для тих, хто вже встиг демобілізуватися, армія може наснитися у зв’язку з важкою післяармійській адаптації до мирного життя.

Якщо вам приснилася уві сні армія в активній дії, то насправді це означає, що ви великий шанувальник дисципліни і порядку.

Армія — сонник Ванги

Якщо ви бачите сон про те, як вас забирають в армію – то, швидше за все, в реальному житті хтось намагається на вас вплинути. При цьому ви не в змозі дати відсіч. Єдиний вихід – змиритися і просто скоритися долі, так як змінити зараз склалися обставини проти вас, ви навряд чи зможете.

Якщо ж сон стосується не особисто вас, а близької людини, якого уві сні забирають в армію, то це віщує нелегкий шлях, обмеження і проблеми в житті цієї особистості.

До чого сниться армія по соннику Нострадамуса

В загальному значенні слова «армія» — символ сили і неминучості подій.

Якщо ви на стороні армії-переможниці, це означає, що ті, хто раніше нехтував вашим думкою, тепер будуть цінувати його «на вагу золота».

Молодий представниці прекрасної статі може приснитися сон про те, як її коханого забирають в армію. Обіцяє нездійсненні мрії про нездійснений. Виразно звучить попередження про роздуми над своїм майбутнім.

До чого сниться армія по соннику Смурова

Бачити армію і солдатів у своїх сновидіннях – знак розставання з близькою людиною з причини, що від вас не залежить.

Бачити звитяжну армію до розчарування і сумом, пов’язаними з діловим кліматом. Ваші противники будуть над вами перемогу.

Переможена ж армія, може снитися до того, що ваш знехтуваний залицяльник розчарує вас ще більше своєю невпевненістю і нерішучістю. Ви будете намагатися позбавитися від спілкування з цією людиною.

Сон, у якому спостерігається рух армії – провісник того, що насувається щось страшне (заколоти, повстання, пожежа, збройні сутички і т. д.). Тим, кому присниться подібний сон найближчим часом, повинен остерігатися галасливих і багатолюдних місць.

До чого сниться про те, як забирають в армію? Сонник — повістка в армію

Призов до армії може символізувати не що інше, як серйозний конфлікт, де ви станете мимовільним учасником. При цьому ви не в змозі контролювати хід ситуації. Обставини складаються явно не на вашу користь. Проявіть терпіння і смирення, ви не в силах нічого змінити.

До чого сниться служити в армії

Служити в армії – це означає потрапити під вплив людини, в чиїх руках є влада. При цьому проблеми будуть не тільки в діловій сфері, але й особистого життя.

До чого сниться армія дівчині, хлопцю

Якщо дівчині приснилося, що вона сама служить в армії – її чекають нелегкі випробування в професійному сенсі. Подібний сон підказує про те, що потрібно додаток додаткових старань і зусиль.

Командувати армією – означає владолюбний і сильний характер представниці прекрасної статі. З таким характером йти по життю не просто. Саме тому варто переглянути свої принципи і стати м’якше і добріше.

Хода армії для дівчини свідчить про те, що вона занадто багато сил присвячує кар’єрі.

Армія для хлопця практично завжди несе з собою негативний відбиток. У цьому випадку армію можна замінити синонімом «перешкода». Агресивно настроєна армія – чекайте біди. Служити – терпіти біди і приниження. Битися – перед вами стоїть нелегкий вибір.

Так чи інакше, будь сновидіння відвідує нас не просто так. Сон є провісником майбутніх подій в житті. Тому прислухатися до своїх снів – значить, у всеозброєнні зустріти будь-яку ситуацію.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться шампунь? Сонник — шампунь уві сні

Зміст: До чого сниться шампунь — сонник Міллера Шампунь уві сні — сонник Ванги Що значить приснилася шампунь уві сні — Фрейд До чого сниться шампунь — Східний сонник Сучасний…

До чого сниться митися? Сонник — митися у сні

Зміст: До чого сниться митися – значення по соннику Міллера Значення сну митися в сонник Ванги До чого сниться митися – сонник Цвєткова Митися уві сні – тлумачення по соннику…

До чого сниться лев? Сонник — лев уві сні

Зміст: До чого сниться лев по соннику Міллера Лев по соннику Нострадамуса До чого сниться: лев кусає, нападає? До чого сниться багато левів? До чого сниться лев чоловікові, хлопцю, дівчині…