Тільки для справжніх пані!

До чого сниться аптека? Сонник — аптека у сні

До чого сниться аптека? Сонник - аптека у сні

Зміст:

Аптека у сні символізує загальні неприємності, грошові втрати і труднощі в діловому житті. Сонники підкажуть, до чого ще може снитися сновидийний образ.

До чого сниться аптека по соннику Міллера

Абсолютно здорова людина, побачивши уві сні аптеку, може скоро серйозно захворіти. А ось хворому подібне бачення обіцяє повне одужання і навіть зміцнення імунітету. Сон, у якому фігурує аптека, віщує бізнесменові майбутні збитки.

Вірогідність укладення невигідної оборудки так само висока, як і ризик стати об’єктом перевірок контролюючих органів. Бачити себе на місці фармацевта, значить, звалити на свої плечі чужі клопоти. Розмовляти з провізором уві сні – погано. Є шанс зустріти в реальності корисливого і заздрісного людини, від якого будуть одні лише неприємності. Купівля ліків в аптеці обіцяє якісь зміни.

Побачити аптеку уві сні. Тлумачення за Фрейдом

Бігати по місту в пошуках аптеки – такий сюжет сну може примаритися людині, що намагається позбутися від любові або зцілитися від неї. Якщо дівчина в аптеці купує якісь ліки, то вона готова вступити в шлюбні стосунки з багатієм, набагато старше її. Шлюб за розрахунком абсолютно не бентежить подібну особу, адже, напевно, у неї є молодий коханець.

Йти повз аптеки, але не заходити в неї – знак того, що людина не потребує секс на стороні. Старий аптекар, нав’язує покупку незрозумілих зілля, завжди сниться до розриву стосунків.

Приснилася аптека. Сонник Ванги

Якщо сновидець бачить себе в ролі співробітника подібного закладу, то в ньому напевно приховані екстрасенсорні здібності чи інші таланти, пов’язані з даром зцілення. Щоб розвіяти всі сумніви, досить запитати ради у досвідченого цілителя або провидця. Коли сновидець просто купує в аптеці ліки, це є предвестьем швидкої хвороби близького родича. Спалена або зруйнована аптека говорить про майбутню епідемію.

До чого сниться аптека по Сучасному соннику

Придбання в аптеці різних медичних препаратів – це тривожний знак. Можливо, скоро самим близьким людям потрібна допомога сновидця, але чим все закінчиться – невідомо. Якщо потрібних ліків немає, то сплячий потрапить у таку ситуацію, з якої він зможе вибратися, лише доклавши неймовірних зусиль. Допомоги ззовні можна не чекати – її просто не буде.

До чого сниться аптека по соннику Т. Лагутиной

Фасад аптеки з вивіскою завжди сниться до хвороби. Якщо сновидець знаходиться в приміщенні аптеки, то в найближчому майбутньому його здолають сварки і скандали, які будуть то і справа спалахувати в сім’ї. Якщо на дверях закладу висить замок, то людині не про що турбуватися: з його здоров’ям усе в порядку. А от стояти на порозі аптеки – не добре, і не погано. Тому, що подібний сон сниться до новин, і ніхто не знає, якими вони будуть.

До чого сниться аптека по соннику чаклунки Медеї

Аптека, приснився напередодні, це знак того, що скоро доведеться виконати чиєсь відповідальне доручення. Це вкрай необхідно, бо на кону стоїть або власне здоров’я, або успіх у справах. Придбання ліків символізує майбутні невдачі. Давати уві сні рецепт аптекаря, значить, наяву віддати велику суму грошей. Добре, якщо це буде серйозна покупка, адже гроші можна віддати і шахраям.

Аптека — варіанти сновидінняДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться хвороба? Сонник — хвороба уві сні

Зміст: До чого сниться хвороба по соннику Міллера Хворіти уві сні – трактування по Фрейду Що значить: хворіти уві сні. Сонник Ванги До чого сниться хвороба по соннику Лоффа До…

До чого сниться плакати? Сонник — плач у сні

Зміст: До чого сниться плакати уві сні по соннику Міллера Що значить плакати, плач у сні — сонник Ванги Плакати уві сні — тлумачення по Фрейду До чого сниться плакати…

Сонник — таблетки уві сні

Зміст: До чого сняться таблетки по соннику Міллера Бачити таблетки уві сні. Тлумачення за Фрейдом Що значить: наснилися таблетки? Сонник Ванги До чого сняться таблетки по Сімейному соннику До чого…