Тільки для справжніх пані!

До чого сниться апельсин? Сонник — приснився апельсин уві сні

До чого сниться апельсин? Сонник - приснився апельсин уві сні

Зміст:

Прокинувшись вранці, ми намагаємося згадати, якою сон бачили у цю ніч. Часто в наших сновидіннях відбуваються події, які сталися з нами в реальному житті і тому ми не звертаємо їх увагу, але іноді нам сняться образи, які потрапили в наш нічний світ неспроста.

Завдяки мистецтву тлумачення снів кожна людина має можливість дізнатися, що підказує йому всесвіт. Сьогодні ж ми розглянемо до чого сняться апельсини — сонячні, смачні і ароматні плоди.

До чого сниться апельсин по соннику Міллера?

Якщо вам приснилося апельсинове дерево – це свідчить про те, що вас чекає здоров’я і благополуччя. А ось є ці фрукти у сні, означає, що незабаром ви отримаєте сумні звістки, пов’язані з хворобою близької вам людини, також подібне сновидіння оповідає про майбутні труднощі в роботі.

Якщо апельсини їсть молода жінка, то їй слід бути обережною у відносинах зі своїм молодим чоловіком. Побачити уві сні, що ви посковзнулися на шкірку апельсина, означає побувати на похорон родича. Якщо ви купуєте ці фрукти на прохання дружини, то ваші неприємності самі собою вирішаться.

Апельсин уві сні по Фрейду

Дівчина, якій наснився апельсини, має добре розвинену сексуальну фантазію, по відношенню до незнайомих чоловіків. Якщо чоловік їсть уві сні апельсини – це означає, що в найближчому часі хтось подарує йому масу насолоди.

Цей сюрприз зробить той чоловік, від якого він будете менше всього чекати здійснення такого вчинку. Люди, які у своєму сновидінні очищають апельсин від кірки, що негативно ставляться до спонтанного сексу.

До чого сняться апельсини в соннику Хамидовой

Прогулянка уві сні по апельсиновому саду означає, що ви маєте міцну сім’ю і у вас хороші стосунки з чоловіком, а от є цей фрукт – значить незабаром розлучитися зі своїм коханим.

Якщо ви побачили уві сні великі стиглі плоди, то вам варто бути обережнішими при виборі другої половинки. Зі сну апельсини чоловікові, пророкують успіх у справах і позитивні емоції в особистому житті.

Сонник апельсин по Піфагору

Вам приснився апельсин на тарілці? – значить, вас чекають клопоти. Багато залежить від того, який вигляд у фрукта. Так красивий і стиглий апельсин передвіщає приємні турботи, а ось зморщений, покритий цвіллю або з якимись іншими дефектами – оповідає про наближення неприємного події.

Якщо ви уві сні чистите апельсин, то вам слід реально оцінити свої можливості перед тим, як покласти на себе певні обов’язки. Існує великий ризик того, що ви не зможете виконати доручену вам роботу.

Їсти уві сні апельсин, означає витратити час даремно, так як виконана вами робота не дасть очікуваний результат. Частування цим фруктом когось із знайомих говорить про вашому самоті в реальному житті. Погане подія віщує сон, у якому ви побачили тільки одну часточку апельсина.

До чого сниться апельсин в соннику Їжа?

Намагатися уві сні зірвати плід, що росте на великій висоті, з дерева, значить шукати другу половинку в реальному житті. Причому такі зусилля не пройдуть даремно і цілком можливо, що людина, з якою ви познайомитеся, буде тим, кого ви шукали все життя.

Що значить приснився апельсин — англійський сонник

В Англійській соннику апельсин – провісник поганих подій. Молодим парам такий сон пророкує розставання, на грунті ревнощів. Якщо ви побачили його в сновидінні незадовго до заміжжя – це означає, що шлюб буде нещасливим і з часом засмутиться.

Людям, які мають власний бізнес, побачений апельсин також обіцяє про неприємності. Можливо погану поведінку підлеглих або фінансові неприємності. Фермер, який побачив подібне сновидіння, понесе збитки із-за поганого врожаю.

Що означають апельсини уві сні, в кулінарному соннику?

Сновидіння, в якому ви зривали апельсини з дерева, – означає, що вас чекає любовний роман з хорошою людиною. Запаковані апельсини віщують стабільно зростаючий дохід.

Якщо ви вижимаете сік з апельсина і п’єте його – це говорить про те, що незабаром вам представиться можливість забезпечити своє майбутнє. Красиве дерево з великою кількістю на ньому апельсинів віщує швидку зустріч із близькими друзями, і ви будете приємно здивовані їх турботою і увагою.

Не чекайте нічого хорошого від сну, в якому ви або ваші знайомі поглинають апельсини. Така подія віщує хворобу близьких людей. Квітуче апельсинове дерево підказує дівчині, що скоро вона стане мамою.

До чого сниться апельсин в любовному соннику

Дівчина, яка побачила на дереві зростаючий плід, швидше за все не поспішає заміж. Вона уважно вибирає собі пару і не стане заводити стосунки з невихованим людиною. Якщо на дереві ростуть переспілі плоди, то чекайте незабаром досягнення своїх цілей.

Купівля апельсинів – до взаємної любові, а от якщо ви уві сні продаєте дані фрукти, значить, вам потрібно приготуватися до нових стосунків.

Нехай вам сняться тільки приємні сни!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться кавун? Сонник — приснився кавун уві сні

Зміст: До чого сниться кавун по сучасному соннику Кавун – Езотеричний сонник Кавун уві сні по Міллеру Кавун – сонник Євгена Цвєткова До чого сниться кавун по соннику Фен-Шуй Кавун…

До чого сниться абрикос? Сонник — абрикоси приснилсиь уві сні

Зміст: Абрикоси по соннику Міллера До чого сниться абрикос по соннику Фрейда Абрикоси – сонник Семенової Бачити абрикос уві сні – Український сонник До чого сниться абрикос по соннику іменинників…

До чого сниться буряк? Сонник буряк приснилася уві сні

Зміст: До чого сниться буряк — сонник Міллера Буряк — великий універсальний сонник для всієї родини О. Смурова Що значить приснилася буряк — малий сонник Велеса До чого сниться буряк…