Тільки для справжніх пані!

До чого сниться ананас? Ананаси у сні

До чого сниться ананас? Ананаси у сні

Зміст:

Ананас – соковитий, смачний і незвичайний фрукт. Навіть зовні він виглядає «багато», розкішно. Тому більшістю сонників вважається, що бачити ананас уві сні – це сприятливий знак. Він означає отримання прибутку, якесь приємне диво, може бути передвісником приїзду довгоочікуваних гостей.

До чого сниться ананас по сімейному соннику

Побачити уві сні цей фрукт віщує, що всі обставини складуться в вашу користь! Всі конфлікти в сім’ї вляжуться і будуть дозволені, а сварки підуть з дому.

Ананас — тлумачення по соннику Міллера

Сон, пов’язаний з вирощування, купівлею, вживанням в їжу плодів ананаса, віщує великий успіх у всіх починаннях. Особливо добре бачити, як ви подаєте до столу і їсте ананаси.

Але, якщо в процесі збору або підготовки, вийшло так, що ви поранили руку об шипи на листках ананаса, тоді значення сну змінюється. Сон буде означати, що справа, яка повинна була принести успіх і радість не здійснитися і в кінці доведеться випробувати розчарування.

Ананас уві сні по езотеричного соннику

Якщо ви тримаєте в руках плід ананаса, це означає, що плануєте когось обдурити. Їсте ананас – обманом отримаєте заслуги, які вам не належать.

До чого сниться ананас — тлумачення по соннику Хассе

Куштувати часточки ананаса – значить виявитися незабаром на святі.

Але Хассе попереджає, що сон може виявитися нічого не значущим, в залежності від фази місяця, коли він сниться.

Сонник ананас — тлумачення по Фрейду

Ананас у цьому тлумаченні визначаться, як символ шику і пристрасті до задоволень. Тому дивитися уві сні на цей фрукт означає, що ви не готові щось давати партнеру, зате самі з задоволенням насолоджуєтеся сексуальними втіхами.

Якщо у вас немає тривалих зв’язків з протилежною статтю і ви бачите в цьому проблему, ананас уві сні, як раз, і підказує, що потрібно вчитися робити приємне не тільки собі, але й своєму партнерові. Цим ви дозволите свої проблеми в інтимній сфері.

Сон, під час якого ви швидко обриваєте ананас разом з листям, показує, що ви не вмієте і не бажаєте продовжувати задоволення, вам звичніше все брати «відразу і зараз», іноді під впливом лише інстинктів.

Тлумачення по соннику Білого Мага

Якщо ви п’єте ананасовий сік, то це пророкує вам проблеми зі здоров’ям. Краще відразу попередити це і звернути увагу на самопочуття. А, якщо є можливість, оптимальним буде відправитися на відпочинок. Купувати плоди з ринкових лотків – значить ви не вимагає багато людей, вам цілком вистачає того, що дає життя.

До чого приснився ананас по дитячому соннику

Бачити уві сні ананас для дитини передбачає отримання подарунків.

Тлумачення по соннику 21 століття — ананас уві сні

В цілому, згідно з цим сонником, ананас уособлює собою радість. Бачити його уві сні, показує, що справи будуть йти сприятливо, можливо, незабаром ви зустрінете могутнього покровителя. Купувати – вас чекає попереду багато романтики. Є ананас означає отримання премії або підвищення по службі.

До чого сниться ананасДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться жінка? Сонник — інша жінка, знайома, чорна, гола

Зміст: До чого сниться жінка по соннику Міллера Сонник Ванги – жінка Приснилася жінка — тлумачення сну по Фрейду До чого сниться жінка по тлумаченню Дворянського сонника Н. Гришина До…

До чого сниться заміжня жінка? Сонник — заміжня жінка приснилася уві сні

Зміст: Заміжня жінка по соннику Міллера До чого сниться жінка заміжня – сонник Хассе Заміжня жінка уві сні – французький сонник Сонник майя – до чого сниться заміжня жінка До…

До чого сниться сиве волосся? Сонник — приснилися сиве волосся

Зміст: До чого сниться сиве волосся по соннику Міллера Сиве волосся – сонник Ванги До чого приснилися сиве волосся у сні – сонник Фрейда До чого сниться сиве волосся –…