Тільки для справжніх пані!

До чого сниться абрикос? Сонник — абрикоси приснилсиь уві сні

До чого сниться абрикос? Сонник - абрикоси приснилсиь уві сні

Зміст:

Бачити абрикос уві сні – нейтральний знак. Часто такі сни є передвісником розчарувань і переживань. Зрозуміти до чого сниться абрикос допоможуть сонники.

Абрикоси по соннику Міллера

Бачити уві сні абрикосові сади означає, що майбутнє, що здається вам безхмарним, все ж таїть труднощі і печаль.

Якщо сниться, що ви їсте абрикоси, то це обіцяє швидкі неприємні події. Якщо сниться, що хтось їсть абрикоси – це значить, що ваше оточення в реальному житті не буде відповідати вам.

До чого сниться абрикос по соннику Фрейда

Поїдання абрикос у сні говорить про там, що ваші інтимні відносини на даному етапі знаходяться в стадії зародження. Якщо чоловікові сниться, що він зриває абрикоси з дерева, то незабаром йому належить зустріч з недосвідченою, наївною дівчинкою. Якщо абрикоси уві сні з дерева зриває жінка, то їй доведеться пережити бурхливий роман, який не буде мати продовження.

Абрикоси – сонник Семенової

Побачений у сні абрикос – символ смутку, а побачений абрикосовий сад – символ невиправданих надій.

Бачити абрикос уві сні – Український сонник

Абрикос, побачений у сні – символ нездійснених надій, втрат і неприємностей. Побачивши абрикос уві сні необхідно проявляти обережність у всіх починаннях. Їсти уві сні стиглий плід до задоволенню, є недозрілий абрикос – до невдачі в справах, а бачити уві сні сушений абрикос – до клопотів.

До чого сниться абрикос по соннику іменинників

Людям, народженим у вересні, жовтні, листопаді і грудні квітуче абрикосове дерево або стиглі плоди абрикоса сняться до позитивних змін у найближчому майбутньому.

Іменинників травня, червня, липня і серпня побачений абрикос обіцяє швидку зміну місця постійного проживання.

Жінкам, народженим в січні, лютому, березні і квітні посаджене у сні абрикосове дерево обіцяє вагітність і народження дочки в недалекому майбутньому, наснилося квітуче абрикосове дерево попереджає про невдале заміжжя. Неробство і нудьгу як жінкам так і чоловікам віщує з’їдений уві сні абрикос.

Що означає побачити абрикос уві сні – езотеричний сонник

Зривати з дерева або купувати абрикос у сні – до поліпшення здоров’я сплячого. Є абрикоси у сні – до приємних подій і позитивних змін у житті.

Сонник Медеи — абрикоси

Побачений абрикос обіцяє чоловікам відносини з юною, невинною дівчиною, а жінкам — міцне здоров’я і благополуччя.

Побачити абрикос уві сні по соннику Хамидовой

Побачити абрикосовий сад у сні означає, що наближаються іспити або розчарування в коханій людині. Є абрикос у сні — до розставання з коханим (ою). Бачити уві сні як абрикос їсть ваша друга половина – символ нерозуміння і віддалення.

До чого сняться абрикоси – сучасний сонник.

Абрикоси у сні означають серйозні проблеми в дійсності. Квітуче абрикосове дерево у сні говорить про там, що в житті ви занадто захопилися фантазіями, не бажаючи вірити в реальність, і намагаєтеся сховатися від неї.

Приснився абрикос — Їжа сонник

Є абрикоси уві сні – радісне, безбідне майбутнє. Побачити себе серед абрикосових дерев означає, що в житті ви ховаєтеся від реальності, намагаєтеся сховатися від неї. Бачити уві сні висушений абрикос – небезпека втратити щось дуже важливе для вас.

Абрикос уві сні – циганський сонник

Бачити плоди абрикоса у сні обіцяє міцне здоров’я і благополуччя.

Дитячий сонник до чого побачити абрикос уві сні

Побачити абрикос у сні означає, що незабаром вам має бути весело провести час в хорошій компанії близьких друзів.

До чого сниться абрикос — сімейний сонник.

Бачити абрикоси у сні означає, що ви нераціонально використовуєте свій час.

Абрикосові сади уві сні явно свідчать про те, що ваше майбутнє виявиться не таким райдужним, як ви собі його уявляєте.

Якщо уві сні ви поїли абрикоси – незабаром чекайте неприємностей. Бачити уві сні, як хтось їсть абрикоси – будьте уважні до свого оточення.

Сонник XXI століття — що значить бачити абрикос уві сні

Абрикос, побачений у сні передвіщає виграш, приз, радість. Продавати уві сні абрикоси – до прибутку й удачі в справах.

Абрикоси — сонник Симона Кананіта

Купувати, збирати або рвати уві сні стиглі абрикоси — до неприємностей і втрат у житті. Поїдання абрикосів у сні обіцяють нову пристрасть.

До чого ще може сниться абрикосДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться буряк? Сонник буряк приснилася уві сні

Зміст: До чого сниться буряк — сонник Міллера Буряк — великий універсальний сонник для всієї родини О. Смурова Що значить приснилася буряк — малий сонник Велеса До чого сниться буряк…

До чого сниться морква? Сонник — морква приснилася уві сні

Зміст: Морква — сонник Міллера Езотеричний сонник що значить приснилася морква Сучасний сонник — зітхання у сні Сонник Хассе — до чого сниться морква Морква — сонник Фрейда Прокинувшись і…

До чого сниться цибуля? Сонник — цибуля уві сні

Зміст: Цибуля — сонник Міллера До чого сниться цибуля — тлумачення по Фрейду Цибуля уві сні по соннику цілительки Євдокії До чого сниться цибуля — сонник Ванги Що значить приснилася…