Тільки для справжніх пані!

До чого що свербить (око, вухо, рука, палець, долоня, п’ятка, брова)- прикмети

До чого що свербить (око, вухо, рука, палець, долоня, п'ятка, брова)- прикмети

Зміст:

Дуже часто власне тіло подає різні сигнали, правильно розгадавши які. можна приблизно встановити майбутні події. До чого свербить та або інша частина тіла і що це значить?

Народна прикмета свербить очей (лівий або правий)

Свербить очей — це одна з найпоширеніших візьме про корості частин тіла, і обіцяє вона сльози. Ліве око зазвичай свербить до радості, а сльози — чесання правого ока. Є ще повір’я, що праве око може свербіти і до радості.

Все залежить від дня тижня, в який він зачесався. Якщо в назві дня тижня є буква «р» (наприклад, вівторок), то око свербить до радості, в інші дні – до сліз. Правда, якщо потерти обидва ока одночасно і три рази їх перехрестити – сльозам не бувати.

Прикмета вухо свербить

Коли свербить в обох вухах, чекай негоди або вітру. Більш радісна трактування цієї прикмети говорить про появу немовляти в родині. Якщо засвербіло праве вухо, Вас хтось лає, ліве – хвалить.

Свербіж у вушних раковинах означає осуд, причому, зліва – засуджують сторонні, далекі Вам люди, а праворуч – близькі і рідні. Якщо в зимову пору засвербіло і запалало все вухо – скоро бути відлизі, а в усі інші пори року – отримаєте несподівані вісті.

Брова свербить прикмета

За одним переказом, права брова свербить перед зустріччю з людиною, яка Вас хвалить; можливо, з одним. Ліва брова обіцяє зустріч з неприємним людиною, яка засуджує Вас.

За іншим, зустріч з жінкою належить, якщо свербить права брова, а з чоловіком – ліва; міжбрів’я засвербіло – зустрінете подружню пару.

Є ще повір’я, що коли сверблять брови, людина буде дивитися на гостя, що приїхав здалеку і кланятися йому. Чи буде дякувати за добро, яке йому зробили.

До чого сверблять губи – прикмета

Зачесавшиеся губи, мабуть, найприємніша прикмета – до поцілунків. Верхня губа віщує поцілунки з чоловіком, нижня – з дитиною або жінкою. А коли обидві сверблять губи – то цілуватися Вам з подружжям.

Язик чешеться прикмета

Кінчик мови зачесався, значить, Вам належить зіткнутися з пересудами і кривотолками. Щоб припинити це, потрібно зав’язати на чомусь тугий вузол, щоб у Ваших недоброзичливців зав’язалися роти.

Можна посипати мова сіллю або вколоти свій його голкою (чимось гострим). У цьому випадку все, спрямоване на Вас зло, повернеться до того, хто його задумав.

Ну а якщо у Вас просто свербить весь мову, то це до тривалих розмов. Фраза «язик чешеться» вже давно вживається в значенні «не можу мовчати, треба з ким-небудь поділитися».

Ніс свербить народна прикмета

В основному, коли в носі свербить, означає отримання радісну звістку. Але якщо засвербіла перенісся, хтось розповість Вам про померлу людину. Кінчик носа зачесався – чарку дивитися, тобто пити вино.

Цікавіше коли засвербіла ніздря: права – хтось із Ваших знайомих народить сина, ліва – доньку. А коли свербить під носом, Ви зіткнетеся з невдячністю.

Народні прикмети щоки сверблять

Сверблячі щоки – вісники гостей. Права щока обіцяє Вам зустріну з гостями, що приїхали здалеку; ліва – з тими, хто проживає недалеко від Вас.

Голова свербить прикмета

Короста голови свідчить про те, що незабаром Вас вилають. Взагалі-то, важливо визначити, яка саме частина голови у Вас свербить. Тому що, сверблячих лоб трактується як передбачення тривалої бесіди з людиною протилежної статі. Іноді короста чола означає, що Вам доведеться кланятися не найприємнішого Вам людині.

А ще Вам належить пережити лайку в свою адресу, якщо засвербіла потилична частина голови. Вам належить вирішувати сімейні справи і проблеми, коли свербить тім’ячко. Чим сильніше свербить, тим важливіше і складніше питання, на які належить відповісти. Короста інших частин голови свідчить про майбутні сварки з близькими і рідними людьми.

До чого свербить шия

Коли свербить шия або плечі, Вам доведеться збиратися в дорогу. Свербіж шиї означає непередбачені, термінові збори. Праве плече свербить – їхати Вам надовго з дому, ліве – поїдете в близький шлях. Але от якщо засвербіла потилична сторона шиї – належить повернення з півдороги якогось знайомого і зустріч з ним.

Народні прикмети у пахвах свербить

Свербить в пахвах — це віщує легку хворобу, типу застуди. Якщо під правою – сам захворієш, під лівою – хтось з родичів простудиться.

Народні прикмети рука або долоня свербить

Долоні сверблять до грошей: права долоня – отримувати, ліва — віддавати. Якщо свербить вся рука, то треба почухати її про стільницю, щоб гроші в сім’ї не переводилися. За іншою прикметою, права рука свербить до зустрічі з кимось, кого давно не бачили.

Свербить лікоть прикмета

Лікті сверблять до горя. Правий лікоть обіцяє суперечка, бійку, сварку; лівий – дивна пропозиція.

Прикмети свербить палець

Ознакою недокрів’я є короста пальців обох рук. Це означає необхідність звернення до лікаря. Пальці на ногах сверблять до зміни погоди, негоди. Але всі прикмети про корості пальців справедливі лише для літніх людей.

Свербить груди прикмета

Коли свербить груди, чекай негоди. У деяких народів ця прийме означає наближення печалі.

До чого свербить живіт – прикмета

Живіт свербить до зміни погоди. Якщо зверху вниз, значить зміна настане швидко, протягом одного дня; а якщо навпаки, або з боку в бік – погода зміниться через пару днів. Коли свербить навколо пупка або сам пупок, веселитися Вам на вечірці або зустрічати гостей здалеку.

Попа свербить народна прикмета

Раптово зачесавшаяся попа говорить про те, що хтось Вас щиро хвалить.

До чого ноги сверблять

Ноги зачесалися внизу – бути поганої погоди. Під коліном – главі сім’ї належить збиратися в далеку дорогу. Зачесавшиеся гомілки можуть передбачати як хороше, так і погане.

До полудня чесання гомілки означає несподівану неприємну новину; з полудня і до того моменту, як Ви укладаєтеся спати – навпаки, несподівану радість.

У ліжку, перед сном і відразу після пробудження – якусь дивну новину. Але все це втрачає сенс, якщо людина знаходиться в русі, а не в стані спокою.

П’ята свербить російська прикмета

Влітку п’яти сверблять до дощу, а взимку віщують відлига.

Народні прикмети свербить ступня

Є приказка – підошви зачесалися, бути чобіт за плечима. Тобто зачесавшиеся ступні однозначно провіщають дорогу. Правда, якщо ступні «аж горять», то Вам доведеться танцювати до упаду.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Народні прикмети — горять вуха

Зміст: Горить праве вухо прикмета Горить ліве вухо народні прикмети Горять вуха і щоки прикмета Народні прикмети — горять обидва вуха і обличчя Ще в стародавні часи у людей існували…

Як почистити срібло в домашніх умовах? 11 ефективних методів

Зміст: Чи можна самостійно почистити срібло будинку, якщо воно потемніло? Як і чим почистити срібло від чорноти? Як почистити срібло з каменем? Як почистити срібло содою? Як вдома почистити срібні…

Обереги для дому і сім’ї: 4 найсильніших, їх значення, де і як розмістити

Зміст: Срібна ложка Березовий віник Мед Підкова Як зробити будинок своєї фортецею? Як захистити його від нечистої сили і поганої енергетики? І як зробити так, щоб у домі завжди панував…