Тільки для справжніх пані!

Для чого потрібен препарат «Магній В6»?

Для чого потрібен препарат «Магній В6»?

Магній – мінерал, необхідний людині для нормального функціонування обміну речовин у всіх клітинах організму, включаючи нервові закінчення, опорно-руховий апарат, серцево-судинну систему і т. д.

Фармацевти вирішили об’єднати мінерал магній і вітамін В6 з-за того, що змішані в одній капсулі вони краще засвоюються в організмі. Крім того, вживання вітаміну B6 нормалізує процес обміну речовин і абсолютно нешкідливо навіть у великих дозах.

Препарат «Магній В6» (або «Магне В6») відпускається у всіх аптеках без рецепту і часто рекомендується лікарями як профілактичний і лікувальний засіб, що зміцнює організм.

Симптоми нестачі речовини

Дізнатися напевно про рівні магнію у своєму організмі можна, здавши аналізи в одній із спеціальних лабораторій. Також приводом для додавання препарату «Магне В6» в свій раціон може послужити наявність кількох наступних симптомів:

Хоча «Магне В6» несе для організму людини виключно користь, перед придбанням вітаміну потрібно проконсультуватися з лікарем, так як він несумісний з деякими іншими ліками і категорично не рекомендується до вживання людям з нирковою недостатністю.

Від чого з’являється недолік магнію

Незбалансоване харчування, відсутність у раціоні бобових, зелені салату, петрушки і меліси, а також горіхів може послужити причиною нестачі речовини в організмі. Після проходження курсу лікування «Магній В6» (для профілактики виникнення подібної проблеми в майбутньому) потрібно вживати в їжу продукти, що містять в собі мінерал в необхідній кількості. Для чоловіків добова норма магнію – 350 мг, для жінок – 300 мг.

Користь для центральної нервової системи

Дуже часто вітамін «Магне В6» рекомендується вживати при розладах нервової системи. Передумовами для приписи цього ліки можуть стати:

Такі прояви нерідко спостерігаються у більшості людей, але не можуть вважатися нормою поведінки і самопочуття. Згідно зі статистикою від нестачі магнію страждає 80% жителів Росії. Вживання препарату «Магній В6» може змінити на краще не тільки стан здоров’я людини, але і підвищити якість життя.

Вживання мінералу для зміцнення серця

Магній потрібен також і для нормалізації роботи серця, оскільки дуже часто захворювання серцево-судинної системи пов’язані саме з недоліком цього мінералу в організмі. Таким чином, вітамін може використовуватися для лікування і профілактики таких хвороб, як:

Також вітамін б6 може бути призначений лікарем для профілактики виникнення цих хвороб у разі, якщо у людини є певні скарги, пов’язані з проблемами роботи серця.

Застосування для зміцнення імунітету

Молекули магнію також відіграють важливу роль при виробленні антитіл до всіляких інфекцій і вірусів. Тобто людина, яка регулярно вживає з їжею або у вигляді спеціальних вітамінів достатню кількість магнію, що не тільки має більше шансів вилікувати серцево-судинні захворювання або симптоми нервового виснаження, але і набагато менше схильний до інфекційних хвороб, таких як:

Користь для опорно-рухового апарату

Відсутність належної кількості магнію в організмі дійсно може призвести до серйозних проблем з суглобами і до таких захворювань, як артрит і артроз. Вся справа у взаємозв’язку тієї роботи, яку виконують в організмі кальцій і магній. Так, для нормального засвоєння організмом першого з мінералів потрібно витратити деяку кількість другого. Якщо ж при надлишку кальцію в організмі спостерігається дефіцит магнію, то це негативно впливає на роботу всього організму. Більш того, в суглобах людини можуть почати відкладатися сольові кристали, які зроблять його пересування дуже болючим і важким.

На щастя, такі випадки зустрічаються досить рідко. Однак якщо для зміцнення зубів, нігтів чи волосся ви вирішили пропити курс вітамінів з кальцієм, потрібно обов’язково придбати також препарат «Магне В6» або його аналог.

Дозування препарату

Сьогодні для продажу в аптеках доступні два виду препарату на основі мінералу магнію і вітаміну В6. Це «Магне В6» та «Магне В6 форте», які не надто відрізняються якістю складу, але різняться його кількістю. Так, у звичайних таблетках міститься близько 48 грамів магнію і 5 грам вітаміну В6, тоді як в одній таблетці «Магне В6 форте» поміщається приблизно в два рази більше корисних речовин. Тобто 100 грамів магнію і 10 грам вітаміну В6. В результаті чого можна зробити висновок, що таблеток, які мають форте-ефект, людині на добу потрібно випивати в два рази менше, ніж звичайних.

Для дорослого індивіда необхідна доза магнію в день – 300-350 мг. Звичайно, частина її ми споживаємо з продуктів харчування, але все ж лікарі рекомендують вживати не менше шести таблеток «Магне В6» або трьох «Магне В6 форте» за одну добу. Також вітамін продається в рідкому вигляді в ампулах. Одна ампула вітаміну магній В6 дорівнює двом таблеткам «Магне В6» або одного «Магне В6 форте».

В яких дозах рекомендується приймати дітям

В інструкції до препарату зазвичай вказана дозування, але корисною буде інформація про норму споживання для дітей різних віків. Так, дітям з чотирьох до восьми років потрібен минерах магнію в кількості 130 мг (така кількість міститься в 2-3 таблетках «Магне В6»), а для діток віком з дев’яти до тринадцяти років рекомендована норма споживання магнію – 240 мг (4-5 пігулок). Малюкам до трьох років не рекомендується приймати подібні вітаміни в таблетках, але за приписом лікаря можна вживати «Магній В6» у рідкому вигляді в дозуванні приблизно 0,5 ампули в день.

Варто постійно вживати такі препарати?

Вітамінізовані добавки до їжі зазвичай вживаються курсами, після завершення яких потрібно постаратися отримати необхідну кількість мінералу магнію з природних джерел, тобто з їжею. Препарат «Магне В6» і подібні йому речовини створені для того, щоб заповнити дефіцит магнію в організмі, і природно, що при регулярному споживанні подібних вітамінів нестача корисних речовин зникне. Внаслідок чого постійного вживати «Магне В6» не рекомендується, однак час від часу курс прийому препарату слід повторювати.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Для чого потрібен магній організму і як його отримати?

Зміст статті: Чому магній так необхідний людині? До чого призводить дефіцит магнію і як його розпізнати Як отримати достатню кількість магнію Про те, що людський організм не може нормально функціонувати…

Для чого потрібен організму вітамін С?

Зміст статті: Для чого людині потрібна аскорбінова кислота Чим небезпечний дефіцит і надлишок вітаміну С Видобуваємо «аскорбінку» з продуктів харчування Вітамін З – один з найпопулярніших і відомих у списку…

Для чого потрібен колаген і в яких продуктах він міститься

Зміст статті: Особливості і причини втрати білка Вміст речовини в продуктах харчування Важливі рекомендації Користь Норма колагену Багато людей, які замислюються про здорове харчування, цікавляться інформацією про те, в яких…