Тільки для справжніх пані!

Дієта по групі крові: дієта для 1, 2, 3 і 4 групі крові. Продукти, меню, результати

Дієта по групі крові: дієта для 1, 2, 3 і 4 групі крові. Продукти, меню, результати

Зміст:

Одвічна боротьба людини із зайвою вагою призвела до того, що вчені почали посилено шукати способи, при яких люди втрачали надмірна вага не шляхом голодування, а за допомогою відповідних їм продуктів. Адже будь-яка дієта на людей діє по-різному. І якщо якісь продукти в раціоні однієї людини роблять його струнким і здоровим, то цілком ймовірно, що іншому ці інгредієнти не тільки додадуть зайві кілограми, але і знизять імунітет.

Ви подумаєте, що тут криється велика таємниця, але насправді немає ніякого секрету. Просто у людей може бути різна група крові. Вчені виділили чотири групи. Поділ відбулося ще у стародавніх людей. Різні кліматичні умови, відмінні продукти харчування, все це призвело до змін у складі крові у наших пра-пра-батьків. Саме на цьому й грунтується дієта по групі крові.

Дієта по групі крові — вийде чи ні

Перед тим як перейти до розгляду безпосередньо продуктів, придатних до тієї чи іншої групи крові хотілося б зазначити, що ця дієта по групі крові дуже ефективна. Сама природа-мати подбала про те, щоб людина у своєму середовищі міг раціонально харчуватися, а разом з тим гармонійно існувати і розвиватися. Така система харчування дозволить не тільки позбутися від зайвих кіло, але і значно поліпшить самопочуття і роботу всіх внутрішніх органів. А в здоровому тілі відповідно і здоровий дух!

Дієта по групі крові — 1-я група (О)

Найдавнішою є перша група крові, і зараз вона найбільш поширена. Щоб зробити висновки і підібрати продукти харчування для людей, наділених цією групою крові, потрібно проаналізувати, чим харчувалися наші наидревнейшие предки. І звичайно ж, відповідь проста – це м’ясо. Саме воно складало основний раціон древнього людини. За своєю природою вони були мисливці. Таку ж назву і отримала категорія нині живучих людей з першою групою крові. У такої людини дуже міцний імунітет, завдяки сильній імунній системі, яка іноді через свою надмірну активність приносить шкоди організму в цілому викликаючи алергію, а також хороша травна система. Слабкою стороною таких людей вважається погана адаптація до змін навколишнього середовища, а також зміна продуктів харчування. У людей з такою групою дуже погана згортання крові, спостерігаються часті запальні процеси.

Що можна їсти людям з 1 групою крові для схуднення

Продукти, які допомагають людям з першою групою крові, скинути вагу – це:

Заборонені продукти для людей з 1 групою крові

Які продукти не варто їсти людям 1 групи крові або суттєво обмежити:

Звертаючи увагу не тільки на зниження ваги, але і на здоров’я, слід зазначити, що дуже корисні будуть риба сімейства лососевих, олія з плодів оливи, буряк, інжир. Непогано було б пити соки на основі ананаса, липи, шипшини, сливи, а також чай.

Слід обов’язково піддавати свій організм усіляким фізичним навантаженням, так як без інтенсивних вправ вага, звичайно, буде повільно йти, але зовнішній вигляд навряд чи порадує. Так що вперед на лижі або плавання. Не потрібно забувати і про бігу.

Дієта по групі крові — 2-я група (А)

Перейшовши на аграрний спосіб життя, стародавні люди стали багато часу приділяти обробітку землі і вирощування рослин. В цей період, на думку вчених, виникла друга група крові. Люди типу А – «землероби», — становлять приблизно 37,8% населення нашої планети.

Травна система людей типу А влаштована таким чином, що добре справляється лише з переварюванням рослинної їжі. Відбувається це через досить низькою кислотності. Таким чином, дієта по групі крові припускає, що людям типу А необхідно вести повністю вегетаріанський спосіб життя.

Небажані та заборонені продукти для людей з 2 групою крові

Будь-яке м’ясо їм не корисно, так як відкладається у вигляді жирових відкладень, а також не до кінця перероблені і засвоєні м’ясні продукти викликають гнильні процеси в кишечнику, що значно знижує імунітет. З цієї ж причини не бажано їсти картоплю. Також не корисно вживання білокачанної і червоної капусти, баклажанів та помідорів, які подразнюють стінки шлунково-кишкового тракту людей типу А.

Рекомендовані, дозволені продукти для 2 групи крові для схуднення

Основу харчування у людей, дотримуючи дієту по групі крові, повинні становити:

Що категорично заборонено для дієти людям з 2 групою крові

Категорично забороняється їсти морозиво, вершкове масло, жирні сорти сиру, молоко, вживання цукру необхідно звести до мінімуму. Зовсім некорисний білий хліб, що викликає бродіння в кишечнику з-за великої кількості клейковини. Поганий вплив на шлунково-кишковий тракт людей типу А надає перець, кислі фрукти і соки, газовані напої. Зелений і трав’яні чаї, кава, компоти з сухофруктів, ананасовий, абрикосовий вишневий, грейпфрутовий соки, відвар шипшини, імбирний напій, вода, закислена соком лимона, відвар ромашки аптечної – дозволені напої, а чорний чай – небажаний.

Отже, тільки дбайливе ставлення до свого способу харчування і повна відмова від м’ясних продуктів допоможе людям типу А бути завжди життєрадісними, стрункими і здоровими.

Дієта по групі крові — 3-я група (В)

Люди з третьою групою крові з’явилися внаслідок переселення народів, а також приручення домашніх тварин. Умовно цих людей з міцною імунною системою Пітер д’адамо називає «кочівниками». До даного типу відноситься приблизно 20,6% населення Землі. Вони добре адаптуються до змін, у тому числі, до різних дієт. Однак, навіть люди 3 групи крові можуть спровокувати значне зниження імунітету і як наслідок – схильність до вірусних захворювань, порушуючи рівновагу в своєму образі харчування.

Переганяючи худобу, ще в давнину, ці люди почали вживати в їжу молоко і кисломолочні продукти. Нежирні молокопродукти добре впливають на метаболізм типу Ст.

Заборонені, небажані продукти для 3 групи крові

Для людей 3 групи крові основною перешкодою в прагненні до стрункості і хорошому самопочуттю є продукти, які уповільнюють обмін речовин. Це глютен, який містить пшениця, а також кукурудза, гречана крупа, сочевиця і арахіс, які для типу У пригнічують вироблення інсуліну, що знижує швидкість обмінних процесів і сприяє затримці рідини в тканинах. Це, в свою чергу, викликає ослаблення імунної системи, синдром хронічної втоми, а в особливо запущених випадках може спровокувати розсіяний склероз і діабет. Також, як і всім іншим групам крові, типу необхідно обмежувати споживання цукру і жирів.

Дієта по крові — що можна для 3 групи крові

При цьому збалансований раціон «кочівників» повинен включати в себе:

Отже, люди 3 групи крові без особливих зусиль можуть підтримувати себе в прекрасній фізичній формі дотримуючись дієту по групі крові. Для цього їм достатньо давати собі не занадто сильну фізичну навантаження і дотримуватися вищеперелічені рекомендації щодо харчування.

Дієта по групі крові — 4-я група (АВ)

Четверта група крові, що утворилася порівняно недавно — приблизно тисячу років тому — є результатом злиття типів А і В. Людям типу АВ лікар Пітер д’адамо умовно дав назву «нові люди». Люди «змішаного типу» складають приблизно 7-8% населення Земної кулі.

На перший погляд, головними перевагами типу крові АВ є хороша пристосованість до різноманітного раціону харчування. Так як тип А є вегетаріанським, а тип В добре адаптований до перетравлювання м’яса, то напрошується висновок, що раціон типу АВ може містити, як овочі та фрукти, так і м’ясо. Але це тільки на перший погляд. Копнувши глибше, ми побачимо, що люди 4 групи крові успадкували і всі слабкі сторони 2 і 3 груп крові. Ніжний шлунково-кишковий тракт типу АВ, хоча і більш адаптований до перетравлювання м’яса, ніж тип А, але із-за зниженої кислотності, яка найчастіше зустрічається у людей типу АВ (спадщина «хліборобів»), червоне м’ясо засвоюється не повністю і відкладається у вигляді жирових відкладень. Отже, споживання червоних сортів м’яса необхідно обмежити. Бажано замінити його тофу – прекрасним джерелом білка, нежирними молочними і кисломолочними продуктами. Можливо, вживання в їжу баранини, кролятини, оленини, індички, риби, за винятком морепродуктів.

Тип АВ отримав у спадок від проблему з уповільненням метаболізму з-за таких продуктів як гречка, сочевиця, кукурудза. Всьому виною зниження цими продуктами вироблення інсуліну для типів В, АВ, що веде, в свою чергу, до зайвої ваги.

Добре засвоюються у типу АВ всі крупи, крім кукурудзяного і гречаної, овочі, крім перцю, маслин і кукурудзи, салати, все не різкі і не кислі фрукти, особливо корисні ананаси.

Пшениця, якщо її вживання помірно, не погіршує самопочуття і не сприяє збільшенню ваги людей типу АВ. Але все ж, якщо є необхідність скинути пару кілограмів, необхідно обмежити споживання білого хліба.

Добре підійдуть такі напої, як кава, зелений і трав’яний, крім липового, чаї.

У зв’язку з тим, що імунна система людей з 4 групою крові досить сприйнятлива і чутлива до інфекційних захворювань, особливу увагу вони повинні приділити харчуванню. Необхідно уникати вживання продуктів, які уповільнюють процес речовин, не дуже добре засвоюються, тим самим відкладаючись в організмі як шлаків і жирів, що, в свою чергу, значно погіршує імунітет.

Дієта по групі крові — висновки, результати

Харчування по групі крові, запропоноване доктором Пітером д’адамо, не є дієтою в прямому сенсі цього слова. Це, швидше, система здорового і збалансованого харчування, оскільки покликана не стільки полегшити людині зниження ваги, скільки збалансувати його обмін речовин. В результаті того, що людина повністю відмовляється від продуктів харчування, які містять погано засвоювані для його групи крові речовини, отримання користі від їжі значно зростає. Крім того, організм перестає витрачати свої ресурси на боротьбу з токсинами і жирами, отложившимися з-за не повністю засвоєних шкідливих продуктів, сам позбавляється від цього непотрібного баласту. Людина стає більш енергійним, з’являється відчуття легкості, у нього прискорюється обмін речовин, що, в свою чергу, призводить до зниження ваги без тривалого голодування.

Слід все ж пам’ятати, що дана система харчування дасть тривалий ефект тільки в тому випадку, якщо дотримуватися її постійно.

Також треба розуміти, що будь-яка дієта вимагає помірності в їді, тобто передбачає, що чоловік не буде зловживати навіть дозволеними продуктами, а також буде правильно їх готувати.

Думаю, важливо відзначити, що навіть найефективніша дієта, спосіб живлення не є на сто відсотків універсальними для всіх. Це не непорушне правило, а орієнтир. Починаючи дотримуватися якої-небудь системи харчування, важливо прислухатися до відчуттів власного організму і зрозуміти, на які продукти наше тіло реагує позитивно, а які погіршують його стан. Такий розумний і систематичний підхід до харчування обов’язково дасть позитивний результат.

Зробивши дієту по групі крові своєю постійною системою харчування, Ви оздоровите свій організм і сбалансируете власний вагу.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Шоколадна дієта: принципи, меню, види шоколадної дієти

Зміст: Шоколадна дієта: особливості та принципи Шоколадна дієта для схуднення ─ види Шоколадна дієта — протипоказання Шоколадна дієта ─ відгуки Шоколадна дієта за короткий термін дозволить позбутися 3 ─ 7…

Розвантажувальний день на гречці, гречка і кефір, яблука — кращі варіанти

Зміст: Розвантажувальний день на гречці — кому він потрібен? Гречаний розвантажувальний день для схуднення – результати Варіанти меню розвантажувального дня на гречці Гречаний розвантажувальний день для схуднення Розвантажувальний день на…

Яблука і кефір, яблука і сир для схуднення

Зміст: Чим корисний розвантажувальний день на яблуках? Розвантажувальний день на одних яблуках Розвантажувальний день на яблуках і кефірі Розвантажувальний день на яблуках і сирі Яблучно огіркові розвантажувальні дні Розвантажувальний день…