Тільки для справжніх пані!

Дієта для живота і боків: у пошуках чудесного рецепта

Дієта для живота і боків: у пошуках чудесного рецепта

Навіть ті, хто без кінця шукають ефективні дієти і ніколи не отримують очікуваного результату, продовжують вірити в диво. Спробуємо розкрити секрети і міфи боротьби з жировими відкладеннями.

Незважаючи на те що всі знають, що прибрати живіт за тиждень фізично неможливо, не зашкодивши здоров’ю, багато пані погоджуються на цю жертву. Якщо ви дійсно прагнете позбутися від жиру в проблемних місцях, приготуйтеся до довгої й серйозної роботи над собою. Жодна «швидка» дієта для живота і боків не допоможе, а тільки нашкодить. Різко змінивши свій раціон харчування, ви піддасте організм стресу, що загрожує загостренням хронічних захворювань і порушенням обміну речовин.

Популярний дієтолог Синтія Сасс вважає, що для того, щоб прибрати живіт, потрібно виключити з раціону продукти, що викликають метеоризм: капуста, квасоля, боби, соя. При цьому худнуть, звичайно, не замислюються про те, скільки корисних речовин вони позбавляють себе.

Практично будь-яка дієта для живота і боків забороняє їсти продукти, що містять жир. Не варто думати, що цього достатньо для схуднення. Жири також потрібні нашому організму – виключивши їх повністю, ви тільки нашкодите собі. Крім того, без відповідних фізичних вправ жодна дієта для живота і боків не дасть результату.

Можна досягти результату, переставши їсти жири?

Сама популярна дієта для стегон була розроблена американським дієтологом Р. Конлі ще в 1988 році. Проте до цих пір тисячі дівчат намагаються боротися з її допомогою з дефектами фігури.

Щоб прибрати жир зі стегон, Конлі радить виключити з раціону будь-які продукти, які містять в собі жир, у тому числі олії, молочні продукти, авокадо, насіння, яєчний жовток, какао і його похідні. Подібні вимоги має майже будь-яка дієта для живота і боків, стегон і сідниць. При цьому добовий обсяг калорій не повинен перевищувати 1200 ккал.

Суворе меню дієти Конлі відсутня. Головне – дотримуватися певні пропорції і з’їдати щодня:

Для схуднення така методика, безумовно, підходить. Однак результат навряд чи збережеться надовго: обмеження калорій негативно позначиться на всьому організмі і сповільнить обмін речовин. Система Конлі працює, як і будь-яка інша швидка дієта: після повернення до звичного раціону жирові відкладення знову з’являються.

Пам’ятайте: для плоского животика, красивої талії і стегон недостатньо «поголодувати» 1-2 тижні. Потрібно, щоб здорове харчування стало вашим способом життя, а фізична активність була регулярною (до речі, існують спеціальні ефективні комплекси вправ для проблемних місць). Тільки в цьому випадку можна домогтися відчутних результатів.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Гречана каша: як правильно зварити царицю круп

Зміст статті: Як вибрати гречку Підготовка гречаної крупи Загальні правила варіння каші Рецепти варіння каші гречаної Гречана каша – страва з історією, особливо в країнах слов’янського світу. В Росії і…

Гранат – корисний з фруктів

Зміст статті: Склад і харчова цінність фрукта У чому користь цього продукту Застосування гранатового соку Способи застосування Чи Є шкода від граната? Гранат нечасто з’являється на нашому столі. І абсолютно…

Готуємо вівсяну кашу без варіння

Зміст статті: Історія Що за чим Обмеження Який можна зробити висновок? Які вибрати інгредієнти? Сніданок – найважливіший прийом їжі для тих, хто не хоче набирати зайву вагу. Але у багатьох…