Тільки для справжніх пані!

Дарують квіти у сні

Дарують квіти у сні

Зміст:

Для кожної людини сновидіння є поглядом у потойбічний світ, який оточує його особистий простір. Багато хто вірить в те, що в їх снах відображається майбутнє і інші часові простори, але не всі образи, які приходять, доступні для розуміння. Деякі вимагають додаткового розтлумачення, так як не все те, що бачать уві сні люди, відбувається наяву зі стовідсотковою точністю, а швидше навпаки.

І люди давно помітили, що певний образ, що прийшов у сні, призводить до певних подій у майбутньому, тому стали складати сонники, які допомагають розшифрувати кожний предмет чи подію, побачене уві сні.

Приміром, вам подарували квіти у сні, що природно викликає приємні емоції, але до яких подій може призвести такий подарунок?

Як правильно трактувати свої сновидіння

Для правильного трактування сну потрібно звернути увагу на безліч нюансів, які супроводжують процес дарування.

По-перше, які були квіти, до якого сорту ставилися і який мали колір. По-друге, були квіти свіжими або подвявшими. В-третіх, які емоції ви при цьому випробував, і хто був дарувальником. Також потрібно взяти до уваги і обставини життя наяву, наприклад, ваші бажання, очікування від життя і загальну обстановку.

У буквальному роз’ясненні дарування квітів означає радість і прибуток, а також прояв любові. Але існує безліч нюансів, які змінюють сенс такого подарунка в протилежну сторону.

Трактування сну виходячи з подій у майбутньому

Якщо ви даруєте квіти, тобто віддаєте щось, то попереду вас чекають втрати або збиток. Якщо вам дарують квіти, то це означає прихильність і радість, а також прибуток.

Якщо ви молода дівчина і отримуєте в подарунок букет від молодої людини, то це може означати швидке визнання в любові, особливо якщо у подарунок піднесені білі троянди. Якщо ж букет складений з безлічі різних кольорів, це означає додаткових шанувальників і симпатії з боку близьких людей, але нічого більше.

Якщо ви молода людина, можете розраховувати на те, що дівчина прийме ваші залицяння і відповість вам взаємністю в реальному житті. Якщо ви чоловік середніх років, то можете сподіватися на укладення вигідної угоди.

Також піднесений букет може означати прибуток і здійснення планів, і допомога з боку близьких друзів. Подаровані квіти, можуть означати благоденство в будинку, і додатковий достаток.

Трактування сну, виходячи з емоційного стану

При розшифровці сну прийміть до уваги ваш душевний стан. Наприклад, ви перебуваєте в депресії і букет подвявших квітів, може символізувати Ваш душевний стан, що потребує кардинальних змін.

Якщо подвявшие квіти даруєте ви, то такий сон може означати бажання розірвати стосунки або завершити якийсь етап реальному житті, яким ви незадоволені. Слід також з обережністю поставитися до штучним квітам, як правило, такий подарунок не несе нічого позитивного, а швидше обман і неприємності в майбутньому.

Можливо, ви сподіваєтеся, на любовні відносини і природно ваша свідомість може проектувати ваші таємні бажання в сновидіння, які ви бажали б бачити в реальному житті, в даному випадку букет від коханого.

Також можливий варіант, що ви елементарно, хочете отримати букет в подарунок, для того щоб випробувати радість. Ваше свідомість і тут може вам допомогти.

Намагаючись зрозуміти, що означає ваш сон, зверніть увагу на головний аспект, які емоції ви відчували від побаченого. Якщо позитивні, то, швидше за все трактування сну вам також принесе радість, а якщо емоції були негативні, будьте обережні, наша свідомість набагато мудріші за нас і завжди намагається прийти на допомогу.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться підготовка до весілля?

Зміст: Кому наснилося Сервірувати стіл Своя або чуже весілля Весілля — це завжди хвилююча подія в житті, як для жінки, так і чоловіки. Дівчатка з раннього дитинства задивляються на наречених,…

До чого сняться штучні квіти?

Зміст: Сонник — отримання штучних квітів в дар Сон про виготовлення штучних квітів Спалювати штучні квіти уві сні До чого ще можуть снитися штучні квіти До чого сняться штучні квіти?…

До чого сниться меблі? Сонник — меблі

Зміст: До чого сниться нові меблі Сонник — перестановка меблів Старі меблі у сні До чого сниться купувати меблі До чого сниться кухонні меблі Будинок і меблювання кімнат у житлових…