Тільки для справжніх пані!

Чому нудить на голодний шлунок: причини дискомфорту вранці

Чому нудить на голодний шлунок: причини дискомфорту вранці

Прокидаючись вранці, завжди дуже хочеться відчути бадьорість і прилив сил. Якщо замість цього з’являються неприємні відчуття, варто серйозно задуматися про стан свого здоров’я. Існує чимало причин того, чому нудить вранці на голодний шлунок, і майже всі вони пов’язані з розвитком захворювань. Відповідно, діагностика і лікування в цьому випадку необхідні.

Механізм виникнення симптому

Нудота являє собою досить неприємне, важке відчуття в області глотки, верхньої частини живота, за грудиною, в роті. Може виникати в якості самостійного симптому, але частіше за все з’являється з іншими ознаками захворювань.

Часто нудота служить провісником блювоти, особливо якщо супроводжується прискореним диханням і підвищеним слиновиділенням.

Іноді легке нудота натщесерце є цілком природним явищем, сигналізує про наростаюче почуття голоду. Але якщо подібний симптом виявляється неодноразово, це вже тривожний сигнал, який свідчить про неполадки в роботі організму і передбачає лікування.

Захворювання ШЛУНКОВО-кишкового тракту, що супроводжуються нудотою

Поставити вірний діагноз при подібних симптомах непросто навіть досвідченому гастроентеролога, і без ретельного обстеження тут не обійтися.

Інші причини появи ранкової нудоти

Якщо виключені більш вірогідні в даному випадку захворювання ШКТ, а нудота на порожній шлунок продовжує турбувати, то це, швидше за все, спричинено наступними причинами.

Як боротися з ранковою нудотою?

Регулярні напади нудоти вранці, як, втім, і в будь який інший час, не є самостійним захворюванням. Вони лише є тривожним сигналом інших хвороб, часом, дуже серйозних.

Саме тому так важливо вчасно провести відповідну діагностику та виявити справжню причину ранкової нудоти. Якщо ж при цьому людини починає рвати, мучать больові відчуття, сильне запаморочення, підвищення температури тіла, необхідно якнайшвидше отримати кваліфіковану медичну допомогу.

У деяких випадках зволікання може бути причиною розвитку важких форм захворювань, аж до летального результату.

Якщо ж нудота на порожній шлунок турбує зрідка, і тимчасово немає можливості отримати консультацію гастроентеролога, можна спробувати знизити відчуття дискомфорту за допомогою простих і доступних народних засобів. Лікування проводиться за допомогою таких засобів.

Якщо ж причина ранкової нудоти – вагітність, то можна спробувати впоратися з нею за допомогою нехитрих порад:

Ранкову нудоту, викликану похміллям, можна усунути за допомогою мінеральної води, соків, розсолу. Але дуже важливо позбавитися від згубної звички, яка знищує організм зсередини. Лікування травами тут не допоможе – треба прощатися із залежністю усвідомлено.

При нудоті не рекомендується самостійно приймати будь-який лікарський засіб навіть при повній впевненості, що це не захворювання ШКТ або вагітність. З допомогою препаратів можна лише замаскувати справжню проблему або, що ще гірше, погіршити перебіг прихованого недуги.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Чому часто йде кров з носа у підлітка: все про проблему і першої допомоги

Зміст статті: Чому так відбувається Перша допомога Як це лікують Профілактика У перехідному віці починається швидкий і активний розвиток організму. Це періодично призводить до проблем зі здоров’ям. Зокрема, може піти…

Чому проявляється алергія на глютен

Зміст статті: Що таке глютен? Причини патології Симптоми захворювання Що робити? Заборонені продукти З кожним роком збільшується кількість випадків виникнення харчової алергії. Деякі лікарі пов’язують тенденцію з негативним впливом консервантів,…

Чому іноді зводить ноги, і що з цим робити

Зміст статті: Чому зводить ноги: найпоширеніші причини Як лікувати судоми ніг Профілактика спазмів в ногах – загальні рекомендації Як допомогти дітям Зводить м’язи ніг з однаковою частотою як у чоловіків,…