Тільки для справжніх пані!

Чого хочуть чоловіки? Дізнайся, що хоче твій чоловік!

Чого хочуть чоловіки? Дізнайся, що хоче твій чоловік!

Зміст:

Протягом століть жінки ламали свої прекрасні головки над цим питанням — чого хочуть чоловіки. Відповідей придумано безліч. Наприклад, багато хто всерйоз вважають, що чоловіки хочуть виключно сексу (і побільше). Інші думають, що «сильні світу цього» шукають різного роду задоволень, крім любовних утіх їм ще життєво важливо смачно поїсти, відпочити на дивані і погуляти з друзями. Треті, зневірені в житті пані, впевнені, що чоловіки мріють лише про те, щоб всі їх залишили в спокої.

Насправді ж відповідь на це питання набагато простіше і прозаїчніше: чоловіки хочуть бути щасливими. Можливо, це твердження спершу викличе недовіру у багатьох представниць прекрасної статі, але варто тільки розібратися – що ж є для чоловіків щастям, як все стане на свої місця.

«Чоловіче щастя» – що ж це?

Безумовно, чоловіки – досить дивні істоти: не дивляться «мильні опери», терпіти не можуть ходити по магазинах і не годинами базікають по телефону. У них все суворо: бойовики, футбол, риболовля. До того ж жінці необхідно постійно мати поруч чоловіче плече, а чоловіки здаються такими самодостатніми і волелюбними!.. Які різні поняття про щастя!

Вся справа в тому, що нащадки Адама і Єви мають абсолютно різні програми, закладені в підсвідомості. Жінка – це господиня і мати, і природа подбала про те, щоб вона любила займатися будинком, облаштовувати його, смачно готувати, доглядати за дітьми – для цього їй необхідно вміти отримувати інформацію від знайомих жінок і передавати її по ланцюжку далі. Для чоловіка ж поділитися знаннями рівнозначно тому, щоб видати «військову таємницю» – це просто неприпустимо.

Сини Адама з давніх часів взяли на себе роль добичника й оборонця. І задоволений повною мірою чоловік тільки тоді, коли реалізовані ці його інстинкти. Мало того, його видобуток повинна бути найкращою – звідси пристрасть чоловіків до суперництва і отримання трофеїв. Знову ж таки, змагання виграє найсильніший, отже, необхідно бути у формі – тут коріння чоловічої пристрасті до силових видів спорту. Зброю необхідно для того, щоб захистити будинок, їм потрібно досить добре володіти. Тому немає нічого дивно в тому, що чоловіки люблять футбол, бокс, полювання і обожнюють вигравати – так вони відчувають себе повноцінними і щасливими!

Чи люблять чоловіки смачно поїсти?

Так, безсумнівно, смачно поїсти люблять всі – не лише представники сильної статі. Різниця в тому, що справжнє задоволення від їжі чоловік отримає тоді, коли його інстинкт мисливця буде реалізований, тобто в тому випадку, якщо він забезпечить себе і сім’ю: чоловік приніс мамонта, його жінка приготувала вечерю, він задоволений. Але чомусь багато жінок, керуючись приказкою: «Шлях до серця чоловіка лежить…», намагаються загодувати свого коханого плюшками-ватрушками і борщами так, що йому на їжу дивитися не хочеться. Результатом такого старанності є те, що мисливець перетворюється на ставного лева, який чекає, коли левиця принесе йому свою здобич. Так, шановні жінки, дайте ж своєму обранцеві можливість пишатися собою – хай добуде кращий шматок м’яса і принесе його додому, за що отримає не тільки гарячу вечерю, але і знайде необхідну йому почуття значимості.

Як багато сексу хочуть чоловіки?

Є жарт – чоловік не хоче багато сексу з однією жінкою, а по чуть-чуть, але з багатьма. Як кажуть, в кожному жарті є частка правди. Відомо, що кількість осіб жіночого роду на планеті приблизно на 8% перевищує кількість представників чоловічого населення. Отже, чоловік відчуває на собі відповідальність за те, що повинен допомогти мати потомство не тільки жінці, але і тим, яким чоловіка не дісталося. Що ж поробиш – поклик природи! На жаль, сучасні представники сильної статі не завжди думають про те, що відтворити потомство – мало, набагато важливіше його забезпечити. А деякі просто не в змозі заробити стільки, щоб прогодувати кількох дружин разом з дітьми.

Тому, милі дами, якщо хочете, щоб у вашого чоловіка була тільки одна дружина, постарайтеся викликати у нього відчуття, що кожен день вдома його зустрічає загадкова, незнайома йому жінка. Міняйтеся, експериментуйте, відкривайтеся для нього з різних сторін – це підігріє його інтерес до вас, і йому не захочеться витрачати сили на спраглих його уваги інших жінок.

Хочуть чоловіки самотності?

Чого хочуть чоловіки? Іноді здається, що чоловіків обтяжує сімейне життя, і вони мріють вирватися з пут шлюбу або з міцних обіймів другої половини. Часом вони навіть провокують сварки, щоб мати можливість «грюкнути дверима». Чому так відбувається? Насправді, чоловіки люблять комфорт. Їм подобається, коли за ними доглядають, про них піклуються, готують для них смачну їжу і стежать за їх зовнішнім виглядом. Одного вони не можуть миритися з тим, що їх обмежують свободу.

Чоловік – не дитина, і не потрібно стежити за кожним його кроком, набридаючи радами. Приказку «Послухай жінку і зроби навпаки» придумали саме чоловіки і не тому, що представниці прекрасної статі так часто помиляються – просто їм не хочеться визнавати свої помилки. Навіть якщо ви впевнені, що ваш улюблений глибоко помиляється, деколи краще не сперечатися, дозволивши йому наступити на граблі і зрозуміти свою помилку самому. Або, якщо ви бачите, що ваш рада йому необхідна в цілях безпеки, зробіть це м’яко і тактовно.

Ще ні в якому разі не можна відбирати у чоловіків хобі і захоплення, якими б безглуздими вони вам не здавалися. Це – його територія, і жінки найчастіше вхід туди суворо заборонено. Правда, часто трапляються винятки, коли чоловік із задоволенням бере свою супутницю життя з собою на риболовлю чи на футбол. Це говорить лише про те, що вона володіє унікальним талантом – бути поруч з коханим, підтримувати його, але, не заходити на його територію.

Взагалі, у кожної людини в житті бувають такі моменти, коли йому просто необхідно побути на самоті. І якщо ви дозволите своєму коханому іноді «піти в себе» і спокійно займетеся в цей час своїми справами, не торопя його і не набридаючи питаннями, типу: «Ти скоро?», тоді він неодмінно захоче до вас повернутися і буде вдячний за терпіння.

І, звичайно, чоловік хоче бачити поруч із собою повноцінну особистість, а не повністю залежну від нього рабиню, яка кожну секунду готова виконати будь-який каприз. Багато відбулися представники чоловічого населення бажають бачити у своїй половині не тільки господарку і коханку, але і друга, компетентного порадника і, можливо, ділового партнера. Є думка, що чоловіки оминають стороною сильних і жінок. Це абсолютна правда – слабкі чоловіки дійсно цураються, але навіщо вам такі? Головне – не плутати впевненість у собі з самолюбуванням або пихою і пам’ятати, що сила – це, насамперед, гідність і благородство. Найуспішніші фаворитки французьких королів розуміли це, тому і були самими освіченими жінками свого часу.

Правда, завжди залишається можливість того, що саме вам дістався особливий чоловік, і чого хочеться саме йому, ви зможете зрозуміти тільки через довгі роки, з допомогою спостережень або методом проб і помилок. Так чи інакше, зробити свого чоловіка щасливим – це найбільша радість для люблячої жінки.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як стати стервом? Як виглядає стерво? Її кар’єра, подруги, чоловіки

Зміст: За якими ознаками можна визначити справжню стерво? Що зробити для того, щоб стати стервою Як виглядає стерво? Як стерво веде себе з чоловіками Бувають у стерви подруги? Кар’єра стерви…

Що таке справжня дружба і як її розпізнати

Філософи – класики і сучасники – дуже довго вагалися і не можуть досі при пошуку відповіді на питання: «Що таке справжня дружба?». Їх сумніви дивні, адже поряд з любов’ю, це…

Чому зі мною ніхто не хоче дружити: головні причини

Зміст статті: Суть дружби Шляхи вирішення проблем у спілкуванні Дружба в дитячому віці Питання про те, чому зі мною ніхто не дружить, найчастіше задають діти. Для них подібна ситуація може…