Тільки для справжніх пані!

Чим і як прати дитячий одяг та дитячу білизну?

Чим і як прати дитячий одяг та дитячу білизну?

Зміст:

У кожній сім’ї рано чи пізно з’являються діти, а це означає, що повсякденні клопоти доповнюються виконанням ще одного заходу – пранням одягу для малюка. Деяким може здатися, що на даному питанні загострювати увагу не слід, так як в ньому нічого надприродного немає.

Ну, закинув в черговий раз брудну білизну в пральну машинку, ну включив необхідний процес – все, через деякий час вся робота буде виконана і залишається лише все розвісити і просушити.

Але ні, виявляється, що насправді далеко не все так просто, як здається. В цьому делікатному питанні, чим і як прати дитячий одяг та білизна, криється багато нюансів, від яких залежить здоров’я дитини. Звернемо увагу на основні правила щодо прання дитячої білизни.

Правила прання дитячого одягу

В обов’язковому порядку всі білизна і весь одяг малюка після покупки вистиривается. Якщо дитина ще зовсім маленький, то ще й виглаживать потрібно після просушування з двох сторін.

Основна перевага у пранні одягу дитини віддається ручної праці, тобто бажано прати власноруч. При цьому використовується дитяче мило.

Дитячі речі, як правило, характеризуються тим, що пошиті з ніжних тканин, які мають властивості «сідати» при машинному пранні або, навпаки, розтягуватися. Це все стосується одягу дітей раннього віку життя.

Якщо дитина вже не зовсім маленький, то можна прати і в пральній машині, віддаючи перевагу режиму для делікатного прання. Що стосується прасування дитячої білизни після прання і сушіння, то таку процедуру роблять з метою дезінфекції білизни, в основному для дітей у віці до трьох місяців.

Дитяча білизна, яке приготовлено для прання, не варто тримати в забрудненому вигляді більше доби, а складати його найкраще окремо від дорослої брудного одягу. Слід пам’ятати, що дитячий одяг стирається з одягом дорослої людини тільки після того, як дитині виповниться три роки.

Якщо пелюшка новонародженого незначно забруднилася, мами зазвичай відразу починають це місце запирати, тобто намилюють виключно забруднене місце. Так робити не рекомендується, так як одяг новонародженого завжди повинна бути чистою.

Чим прати дитячий одяг? Який порошок підходить для дитячої білизни?

Стираючи дитяча білизна, необхідно віддавати перевагу спеціальним дитячим пральним порошкам. Їх можна придбати в спеціалізованих магазинах. Звертаючи увагу на всі ті ж дитячі пральні порошки, можна сказати, що вони радикально відрізняються від звичайних.

У дитячих порошках відсутні різного роду ароматизатори та добавки, які так чи інакше можуть викликати реакцію алергічного характеру у малюка.

В основі дитячих пральних порошків закладено використання нешкідливого мила, яке не дратує ніжну шкіру дитини. Звичайно, найкраще, щоб білизну і верхній одяг самої мами була випрана таким порошком. Це дозволить захистити зовсім маленької дитини від контакту з побутовою хімією.

Потрібно кип’ятити дитячу білизну?

Колись бабусі і мами при кожному пранні кип’ятили дитяче білизна. Якщо відразу приходити в голову думка про додаткову дезінфекції таким чином і хочеться бігти ставити дитяче білизна кип’ятити, то не варто поспішати.

Просто раніше це була необхідний захід для того, щоб надати одязі дитини білосніжний вигляд. Ну, і продезінфікувати додатково.

Сучасним мамам такою справою можна займатися, так як виробники пральних машин вже все передбачили. Досить встановити на пральному апараті режим, за допомогою якого вода зможе нагрітися до 60-70 градусів, і запустити прання.

Відбілювачі для дитячого одягу

Відбілювачі — їх ні в якому разі не слід використовувати при пранні дитячої одягу. Особливо треба остерігатися відбілювачів, у складі яких є хлор, так як його запах залишається і після прання, а залишаючи сліди своєї присутності на вистиранном білизна, він здатний викликати у дитини алергію.

Все з цієї ж причини краще не користуватися при пранні кондиціонерами і ополіскувачами, у яких присутній сильний аромат. Дитячі засоби, призначені для прання білизни, повинні бути без запаху, а в їх складі повинно бути мінімально можлива кількість різноманітних добавок.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Кали — значення квітки

Зміст: Кали — значення кольорів Як доглядати за калами? Де використовувати кали? Ще з давніх часів люди знали, що у кожної квітки є своє значення. Раніше їм надавали величезне значення…

Як почистити диван в домашніх умовах?

Зміст: Чи можна самостійно почистити диван в домашніх умовах? Чим почистити диван в домашніх умовах? Чим почистити оббивку дивана з тканини? Як почистити шкіряний диван? Як почистити диван від сечі,…

Як почистити пухову подушку, пір’яну, диванну в домашніх умовах?

Зміст: Можна почистити подушку самостійно в домашніх умовах? Як почистити пухову подушку? Як почистити пір’яну подушку? Як почистити диванну подушку? Як відомо, правильно підібрана подушка забезпечує комфортний сон і повноцінний…