Тільки для справжніх пані!

Чи можна видаляти родимки лазером, чистотілом, червоні, висячі, великі?

Чи можна видаляти родимки лазером, чистотілом, червоні, висячі, великі?

Зміст:

Родимкою є скупчення в шкірі клітин, які відповідають за вироблення особливого пігменту — меланіну. Звичайно ж, наявність родимок не можна розцінювати як патологію, тому як вони є на тілі практично кожної людини. Нормальним вважається, коли родимки з’являються в перші роки життя дитини і беруть свій остаточний вигляд приблизно до семи – десяти років дитини і потім вже надалі не змінюються.

Якщо ж родимка занадто велика або з часом починає яким-небудь чином видозмінюватися, тоді її неодмінно слід видаляти, бо така родимка з часом може перерости у злоякісну пухлину. Зовнішній вид родимок досить різноманітний, що залежить від глибини залягання особливих клітин і ступеня їх забарвлення. За розташуванням клітин шкіри родимка може бути плоскою, або ж бути трохи піднятою над поверхнею шкіри. Виходячи з цих основних показників і визначається можливість видалення родимок. Визначити, чи можна видаляти родимки, повинен дерматолог або онколог після ретельного їхнього огляду.

Чи можна видаляти родимки влітку?

Після видалення родимки процес загоєння шкіри займає приблизно три тижні, а от повне відновлення становить приблизно два місяці. У період загоєння необхідно ретельно уникати сонячних променів, щоб не було пігментації шкіри і не виникало ураження її ділянок, на яких була зроблена операція. Саме тому рекомендується видаляти родимки в осінній та зимовий період. Видалення родимки лазером на шкірі утворюється невеликий синець, який заживає приблизно за п’ять днів. В цей період необхідно уникати дії сонячних променів. Після загоєння необхідно використовувати спеціальні захисні засоби.

Чи можна видаляти родимки чистотілом?

На даний момент існує дуже багато настоянок, які виготовлені на основі чистотілу, призначених для видалення папілом, родимок і бородавок. Однак припікати родимки соком чистотілу або ж використовувати настоянки для їх видалення категорично заборонено. Незважаючи на те, що родимки є доброякісними змінами шкіри, ставитися до них варто дуже уважно. Ні в якому разі не можна їх травмувати або намагатися припікати в домашніх умовах. А все тому, якщо пошкодити родимку або неправильно намагатися її видалити, тоді вона може перерости у злоякісну пухлину. Також припікання соком чистотілу може викликати хімічний опік родимки і вона може перерости в меланому, або ж на шкірі залишиться шрам.

Як видаляти родимки лазером?

Самим безпечним і ефективним способом позбавлення від родимок є видалення родимок лазером. Цей метод виключає кровотеча, так як всі кровоносні судини також припікаються лазером. Видалення родимок лазером — найдієвіший спосіб, так як при проведенні операції клітини пухлини не розходяться по кровоносних артеріях і судинах. Крім цього, видалення родимок лазером є практично безболісною операцією, при проведенні якої досягається максимальний косметичний ефект, не залишається жодного сліду від родимки за умови, якщо вона була невеликого розміру. Однак, видаляти родимки за допомогою лазера можна лише під наглядом висококваліфікованого фахівця. Незважаючи на всю безпеку і простоту проведення даної операції, після видалення родимки необхідно дотримуватися приписи лікаря і місце операції протягом деякого часу варто захищати від сонячних променів і попадання води.

Чи можна видаляти висячі родимки?

Висячі родимки є однією з різновидів доброякісних утворень на тілі людини, що проявляється у вигляді невеликого наросту певної величини і форми. Такі родимки дуже небезпечні і часто переростають в злоякісну пухлину. Саме тому з ними слід поводитися дуже обережно. Природно, при появі висячих родимок слід відразу ж звернутися за допомогою до фахівця, який зможе визначити необхідність видалення таких родимок і призначити відповідні препарати.

Потрібно видаляти червоні родимки?

Якщо на тілі несподівано з’являється червона пляма, яка не проходить досить тривалий час, і при цьому не викликає при натисканні на нього хворобливих відчуттів, то швидше за все це червона родимка. Такі родимки є доброякісними судинними пухлинами. Як правило, така родимка з’являється у маленьких дітей і через певний час проходить сама по собі. Однак, якщо така родимка доставляє дискомфорт або навіть хворобливі відчуття, тоді її краще всього відразу ж видалити.

Чи можна видаляти родимки вагітним і дітям?

Перші родимки з’являються у дітей приблизно у віці одного або двох років, найчастіше при першому засмагу. Вони є незначними і малопомітними. Самий активний період росту і розвитку родимок є період статевого дозрівання, а також вагітність, тому що в цей час відбувається дуже серйозна гормональна перебудова організму. Вагітним жінкам, а також дітям без гострої необхідності видаляти родимки не варто. Вагітним і дітям слід видаляти родимки лише тоді, коли вони доставляють дискомфорт і хворобливі відчуття.

Чи можна видаляти великі, опуклі або плоскі родимки?

Родимки за своїм типом і зовнішньому вигляду бувають самі різні, наприклад, вони можуть бути плоскими, опуклими, висячими і дуже великими. Родимки можуть бути окремими невеликими утвореннями, а можуть і об’єднуватися, займаючи досить велику площу на тілі людини. Видаляти варто лише ті родимки, які доставляють неприємні і в деяких випадках навіть хворобливі відчуття, а також, якщо вони змінюють свій зовнішній вигляд або ж постійно збільшуються в розмірах. Самим ефективним і безпечним способом видалення родимок є лазер, однак проводити дану процедуру можна тільки після попередньої консультації з фахівцем.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Що таке імплантація зубів? Як вона проводиться? Протипоказання до імплантації

Зміст: Протипоказання до імплантації зубів Скільки часу потрібно на імплантацію? Особливості імплантації — післяопераційний період На жаль, далеко не всі частини тіла людини можуть самовідновлюватися. Одним з таких органів, які…

Профілактика інсульту: ліки, препарати, народні засоби

Зміст: Ліки і препарати для профілактики інсульту Профілактика ішемічного інсульту Первинна та вторинна профілактика інсульту Профілактика інсульту народними засобами Інсульт – пошкодження тканин мозку внаслідок розвиненого порушення кровообігу ділянок мозку….

Лікування п’явками в домашніх умовах: від яких хвороб, як ставити, як зберігати п’явки?

Зміст: Лікування п’явкою — середньовічне шарлатанство або медицина майбутнього? Як і чому нам допомагає п’явка Що можна лікувати п’явками? Можна лікуватися п’явками в домашніх умовах Як зберігати п’явки? Як ставити…