Тільки для справжніх пані!

Чайна дієта: меню, який пити чай, скільки?

Чайна дієта: меню, який пити чай, скільки?

Зміст:

Чайна дієта є одним з найбільш результативних засобів для схуднення. Багато людей навіть не припускають, кого саме треба дякувати за цей прорив в області догляду за своєю фігурою – китайців або японців.

Який чай підходить для дієти?

І Китай і Японія здатні похвалитися тим, що вони виробляють справжній натуральний чай, до складу якого не входять ніякі шкідливі компоненти. Якщо чоловік вирішив на собі випробувати, що являє собою чайна дієта і якщо йому необхідно отримати хороший результат за короткий термін, то він повинен купувати чай саме китайського або японського виробництва.

Найефективнішою для позбавлення від зайвої ваги чайних дієт є та система живлення, яка розрахована на те, що людина протягом усього терміну схуднення не буде вживати в їжу нічого, крім чаю. Така дієта може бути прирівняна до розвантажувальним дням, за які можна позбутися певної кількості кілограм. Проте в даному випадку мова йде не про це. Мається на увазі не простий чай в пакетиках, а натуральний продукт, в якому міститься багато антиоксидантів.

Протягом чайної дієти головним продуктом має натуральний зелений чай високої якості. Людина має не тільки регулярно його пити, але ще і застосовувати для приготування різних страв. Приміром, на чайному відварі можна зробити рис, а також його можна додати в м’ясо або салат. Крім чаю можна пити звичайну воду без газу.

Скільки чаю можна випити?

Дотримуючись такої дієти за день людина повинна випивати не мене п’ять кухлів чаю, причому відбуватися чаювання має після прийому їжі. В чай не додають варення, мед, цукор і будь-які інші доповнення. До того ж між прийомами їжі не повинно бути ніяких перекусів.

Заборонені та дозволені продукти при чайній дієті

Дотримуючись чайну дієту людина повинна відмовитися від борошняних продуктів, солодких, жирних, смажених і гострих. Наголос слід робити на ті продукти, які готуються на пару з додаванням невеликої кількості солі. Це може бути м’ясо птиці, ніжна риба.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Китайський чай для схуднення: зелений, пуер, улун

Зміст: Зелений китайський чай для схуднення Китайський чай улун для схуднення Чай пуер для схуднення Худнемо швидше і зберігаємо ефект довше Відгуки про китайському чаї для схуднення При сучасному темпі…

Корисні властивості полуниці, її склад, показання та протипоказання

Зміст: Полуниця — апофеоз смаку і цінності Унікальність складу полуниці Корисні властивості полуниці Лікування чудовою ягодою або лікувальні властивості полуниці Коли і чому слід проявляти обережність? Протипоказання Полуниця — апофеоз…

Кефірна дієта — відгуки та результати, наш досвід схуднення

Зміст: Мої результати схуднення на кефірної дієті Кефірна дієта для схуднення — відгук Відгук про 9-денної кефірної монодієти Відгук про кефірної дієті Дієта на кефірі і сухофруктах — відгук та…