Тільки для справжніх пані!

Чай для схуднення

Чай для схуднення

Чай для схуднення – це трав’яний напій, застосування якого сприяє зниженню ваги. В збір, як правило, входять такі рослини, які іменуються сечогінні або проносні. Тому втрата ваги відбувається за рахунок виведення зайвої рідини з організму людини під дією даних рослин. Склад деяких чаїв містить натуральні компоненти, які знижують апетит, і притуплює відчуття голоду, і надають збудливу дію на центральну нервову систему. Даний ефект зникає відразу, як людина перестає приймати чай для схуднення або навіть комплексні програми ефективного схуднення, у складі яких є розглянуті чаї.

Довгострокове вживання чаю для схуднення може бути причиною багатьох серйозних проблем для здоров’я, серед яких найчастіше зустрічаються:

Всі чаї для схуднення, залежно від основного діючого компонента, діляться на 4 види:

 • Сечогінний;
 • Проносний;
 • Жовчогінний;
 • Сприяє зниженню ваги.
 • Чаї, що відносяться до першої групи, у своєму складі можуть мати такі рослини, як Каркаде, хвощ. В чаях з проносним ефектом є аЛександрийский лист, або кассія, листя сенни. У жовчогінних – Куркума, корінь кульбаби, кукурудзяні рильця. Такі рослини, як Фукус мелкопузирчатий, гарцинія камбоджійська, ефедра китайська, гіркий апельсин сприяють схудненню.

  Іноді в таких напоях можуть міститися Небезпечні рослини:

  Крім того, деякі виробники додають до складу своїх фірмових чаїв для схуднення хром, який є дуже небезпечним для здоров’я людини. Якщо його приймати тривалий час, то може мати місце ниркова або печінкова недостатність, або анемія.

  Тому такі засоби для схуднення варто приймати з такою ж обережністю, як і медикаментозні. Не варто забувати про існуючі Протипоказання до застосування, це:

  Варто відзначити той факт, що Тільки прийом чаю для схуднення навряд чи допоможе вам досягти бажаного результату. А якщо з’єднати його з фізичними навантаженнями та обмеженнями в харчуванні, тоді його ефект не змусить себе довго чекати. Тому приймайте його, як додатковий засіб для боротьби із зайвою вагою. А перед вживанням приділіть кілька хвилин вивчення складу і отримаєте консультацію дієтолога. Це застереже вас від проблем зі здоров’ям.

  Будьте завжди здорові і красиві!  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Що таке карнітин та протеїн?

  Для людей, що займаються силовими навантаженнями необхідно додаткове харчування. Карнитини і протеїни відносяться до груп добавок, які при спільному вживанні ефективно забезпечують організм необхідними білками і амінокислотами. Протеїн являє собою…

  Що таке сироїдіння?

  Зміст: Види сироїдіння Перейти на сироїдіння? Переваги сироїдіння Недоліки сироїдіння Сироїдіння – харчування термічно необроблених продуктів, переважно рослинного походження. Останнім часом темі сироїдіння присвячені численні роботи і дослідження. Нинішні продукти…

  Бананова дієта: плюси, меню, ефективність

  Зміст: Звідки взялася всім відома бананова дієта? У чому полягає бананова дієта? Плюси і переваги бананової дієти? Звідки взялася всім відома бананова дієта? Бананова дієта прийшла в Європу з Японії….