Тільки для справжніх пані!

Бородавки: причини виникнення, види, методи лікування

Бородавки: причини виникнення, види, методи лікування

Зміст:

Бородавки — неприємні грубі утворення на шкірі. Бородавки можуть бути різного кольору і розміру, плоскі і випирають, шорсткі і гладкі.

Чому з’являються бородавки? Їх поява на совісті вірусу папіломи людини (ВПЛ), який належить до ДНК-вмісних вірусів, а, значить, має здатність вбудовуватися в клітини і змінювати їх властивості, викликаючи тим самим мутації в генах і хвороби.

Раптова поява новоутворень на тілі і спонтанне зникнення досі залишається загадкою. Але ця маленька естетична неприємність свідчить про те, що імунітет твоєї шкіри не в порядку!

Як позбутися від бородавок?

Виявивши у себе шкірний наріст, багато людей задаються питаннями, як позбутися від бородавок, як лікувати бородавки або як вивести бородавки? Саме правильне рішення – Звернутися до дерматолога. А вже він направить тебе до потрібного фахівця. Адже те, що ти вважаєш бородавкою, може виявитися зовсім іншим новоутворенням.

Ніякого ліки від наростів немає. Єдиним способом залишається їх видалення. Навіщо їх вилучати? Як мінімум для того, щоб не заражати оточуючих.

Категорично варто уникати будь-якого впливу, здатне травмувати бородавку – наприклад, тертя бретеллю білизни. Не можна випалювати, здирати, перев’язувати ниткою, розчісувати, використовувати пілінги і скраби.

Види бородавок

А тепер поговоримо про кваліфікації, тобто розглянемо Види бородавок.

1.Бородавки. Зовнішній вигляд: округлі випирають потовщення з грубої шорсткою поверхнею. Місця розташування: по всьому тілу. Улюблені місця – руки, околоногтевие валики, особливо болючі на підошвах ніг. Причини виникнення: слабкий імунітет, механічні пошкодження. Часто виникає у тих, хто любить гризти нігті. Близько 100 видів ВПЛ. Способи видалення: контактна кріодеструкція, хімічні препарати.

2. Кондиломи. Кондиломи схожі на головки цвітної капусти, триматися на тонкій ніжці. Колір – від тілесного до рожевого. Місця розташування: статеві органи, пахвові западини, кути рота, область ануса. Повністю можуть покривати геніталії. Причини виникнення: зараження відбувається статевим шляхом. Дуже небезпечні кондиломи, викликані онкогенними типами. Способи видалення: хімічні препарати, радіохвильова хірургія.

3. Папіломи. Папіломи — пухлина, схожа на крихітний здутий повітряну кульку, розміром від 1-2 мм до 1 см, має судини. Місця розташування: пахвові западини, шия, пахові складки. Велике скупчення папілом називають папіломатозом. Причини виникнення: загальне зниження імунітету, і, як наслідок, — порушення цілісності захисного бар’єру шкіри. Способи видалення: найбільш ефективний і найменш травматичний метод – радіохвильова хірургія, лазер.

Як ви бачите, бородавки — досить серйозне свідчення про те, що з вашим організмом не все в порядку і вам необхідно звернутися до фахівця!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Лікувальні властивості алое

Зміст: Алое в медицині Алое — біогенний стимулятор Алое… у кого в будинку немає цього чудового рослини?! Звичайно, воно не блищить красою, але зате його по праву можна назвати Домашнім…

Самооцінка. Як підняти самооцінку?

Самооцінка, а точніше її рівень, дуже сильно впливає на наші вчинки: люди із заниженою самооцінкою, вважаючи себе невдахами, навіть не знають про свої можливості говорити про реалізацію цих можливостей взагалі…

Лікування ангіни народними засобами

Зміст: Настій ромашки, календули та евкаліпту при боротьбі з ангіною Відвар листя волоського горіха при лікуванні ангіни Лікування ангіни відваром кори дуба Лікування ангіни соком червоного буряка Ангіну не складної…