Тільки для справжніх пані!

Барабан уві сні

Барабан уві сні

Зміст:

Барабан уві сні обіцяє отримання гучних новин. Цей же образ натякає, що наближається якась важлива подія і закликає до рішучості. Сонники допоможуть зрозуміти, до чого сниться найчастіше.

Барабан по соннику Міллера

Якщо людина чує уві сні віддалену барабанну дріб, значить, його близький друг потрапив у біду і чекає допомоги. Просто бачити барабан у сні – до хорошого, доброзичливому відношенню оточуючих. Всім торговцям, мандрівникам і рибалкам сон, в якому фігурує барабан, віщує неймовірне везіння і успіх у всіх справах.

До чого сниться барабан по соннику Фрейда

Побачений барабан символізує награність любовних відносин. Фальшива ідилія – це саме те, що хоче показати сновидець оточуючим, але той, хто добре його знає, не вірить йому. Тому уявне благополуччя не більше ніж фікція, і у цього спектаклю не такі наївні глядачі, як може здатися поганому акторові.

Барабан уві сні по Вангу

Всякому, хто побачить у сні барабан, належить швидка зустріч з непорядним людиною, який здатний і оббрехати, і зрадити, обдурити. Чути уві сні, як хтось б’є в барабан, в реальності означає отримання поганих новин або інформації, що не відповідає дійсності. Сидіти на барабані – до збитків і фінансових втрат.

Барабан — сонник Лоффа

Якщо уві сні чується бій барабанів, то це віщує зміни в житті, причому, не завжди хороші. Пригрезившийся барабан, який стоїть без діла, означає низку подій, не здатних чинити серйозного впливу на людину. Барабанщик сниться до зустрічі зі пліткарями і заздрісниками. Якщо людина перебуває в його ролі, то це обіцяє йому просування по кар’єрних сходах.

До чого приснився барабан по соннику Мандрівника

Будь-ударний інструмент є символом серця. І якщо людина чує барабанну дріб, значить, йому просто потрібно прислухатися до себе, до свого внутрішнього голосу. Коли він сам стукає по барабану, то це добре. Подібне бачення означає, що людина є господарем власної долі, і від правильності прийнятих рішень залежить дуже багато.

Барабан – що значить по Жіночому соннику

Кому сниться барабан, той схильний приписувати своєму партнеру неіснуючі достоїнства. Якщо звучить барабанний дріб, то це віщує якусь небезпеку або зраду другої половини. Якщо сновидець займається комерцією, то бачення барабана віщує йому отримання хорошого прибутку.

До чого сниться барабан – варіації сновидінняДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться королева? Сонник — королева уві сні

Зміст: До чого сниться королева по соннику Міллера Сниться королева: тлумачення по Фрейду Що значить: сниться королева по соннику Ванги До чого сниться королева по соннику апостола Симона Кананіта До…

До чого сниться король? Сонник — король уві сні

Зміст: До чого сниться король по соннику Міллера Побачити короля уві сні – тлумачення по Фрейду Що значить, приснився король. Сонник Ванги До чого сниться король Сучасному соннику До чого…

До чого сниться аптека? Сонник — аптека у сні

Зміст: До чого сниться аптека по соннику Міллера Побачити аптеку уві сні. Тлумачення за Фрейдом Приснилася аптека. Сонник Ванги До чого сниться аптека по Сучасному соннику До чого сниться аптека…