Тільки для справжніх пані!

Аккупунктура — голковколювання

Аккупунктура - голковколювання

Зміст:

Акупунктура, або акупунктура — один з тих методів лікування, секрети якого губляться в глибині століть. Вчені досі ламають голову над тим, звідки древні дізналися про розташування на тілі людини «лікувальних» точок. Саме тому акупунктура протягом багатьох століть взагалі не визнавалася медициною і фактично була синонімом слова «шарлатанство».

Найраніші відомості про акупунктуру відносяться ще до чЕтвертому століття до н. е. Її батьківщиною вважається Китай. Саме тут вийшов перший канон медицини, присвячений цьому лікувальному мистецтва. А через 1000 років світ побачив «атлас точок акупунктури», і навіть була відлита бронзова фігура людини, яка наочно демонструвала їх.

Стародавні китайські цілителі здійснювали вплив на точки за допомогою полинових сигарет. Звідси китайська назва акупунктури – «чжен-цзю». Пізніше з’явилася і так звана Акупрессура – тиск на точки за допомогою пальців цілителя.

Сьогодні На точки діють також через електричний струм, ультрафіолетові промені, введення лікарських засобів.

Пряме попадання

Дуже Важливо знати, яку точку слід опрацьовувати в тому чи іншому випадку. Наприклад, при болях у горлі, утрудненому ковтанні натискають в улоговинку між великим і вказівним пальцями з тильного боку долоні. Китайські цілителі назвали б це місце хе-гу. Позбутися від нежиті можна, впливаючи на точки біля основи крил носа. А якщо ви відчуваєте слабкість і запаморочення – негайно помасажуйте особливо чутливі точки на кінчику носа і під нижньою губою.

Сила – в пальцях

Пальцеве тиск може лягти в основу простого точкового масажу, який можна виконувати самостійно без спеціальної підготовки. Ось деякі поради для тих, хто хоче практикувати це лікувальне мистецтво:

Вухо вилікує від усього

Звичайно, розташування всіх точок нашого тіла вивчити досить складно. Можна обмежитися тільки вушними. Справа в тому, що На вусі знаходяться точки, які відповідають за весь організм. Правильно впливаючи на них, можна повернути працездатність будь-якого органу. Наприклад, масування центральній частині мочки вуха допоможе, якщо у вас втомлюються очі. Коли ниють зуби – натисніть на мочку вуха ближче до щоки, і біль пройде. А загальна знеболююча точка розташована в самій вершині вушної раковини (її легко знайти, склавши вухо вертикально навпіл).

Китайська медицина у себе вдома

Лікування хвороб все-таки краще залишити фахівців з акупунктури. Собі ж нА озброєння можна взяти деякі прийоми, які покращать роботу внутрішніх органів, сприятимуть гарному самопочуттю. Ми б порадили щоранку робити Невеликий точковий масаж. Він не займе більше п’яти хвилин, при цьому подарує відмінний настрій і бадьорість на весь день.

 • Розігрійте долоні рук і прикладіть їх до вух. Швидкими рухами розітріть вушні раковини. Окремо помасажуйте мочки і верхні частини вух.
 • Візьміться за мочки і потягніть їх вниз 5-6 разів. Верхівку вушної раковини, навпаки, потягніть вгору.
 • Помасажуйте крапку в області козелка (виросту зовнішнього вуха) за годинниковою стрілкою. Вона відповідає за роботу гормональної системи організму.
 • Зробіть масаж точок в області скронь біля основи вушної раковини. Це допоможе зняти набряк після сну.
 • Щоб зміцнити імунну систему організму, помасажуйте точки біля основи потиличних горбів.
 • Нахиливши голову вперед, помасажуйте парні точки, розташовані на шийних м’язах між I і II шийними хребцями. Вплив на них стимулює кровопостачання головного мозку, покращує пам’ять і розумові процеси.


 • Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Як правильно відпочивати?

  Зміст: Гармонізуйте Налаштовуйтеся на позитив Балуйте себе Відчувайте Творіть Справі — час, а потісі – вихідні. Частенько ми міркуємо саме так. Весь тиждень наполегливо «вантажимо» себе на робочому місці, а…

  Очищення кишечника народними засобами

  Про Очищення кишечника народними засобами ходить багато різних розмов. Одні кажуть, що цю процедуру необхідно проводити регулярно, хоча б один раз в тиждень, інші стверджують, що вона може призвести до…

  Мішки під очима: причини, як позбутися?

  Зміст: Причини мішків під очима Як позбутися від мішків під очима? Така дрібниця, як мішки під очима може кардинально зіпсувати настрій на весь день. А коли їх поява починає носити…