Тільки для справжніх пані!

7 чарівних властивостей води для краси і здоров’я

7 чарівних властивостей води для краси і здоров'я

Зміст:

Вода – один з найбільш важливих складових компонентів в нашому організмі і, як всі повинні знати, її запаси слід завжди тримати в нормі. Регулярне підтримання необхідної норми води дає вашому організму масу плюсів, про яких навіть не кожен замислюється.

Властивість перше: вода допомагає худнути

Люди, що бажає схуднути, зобов’язані пити воду, адже вона здатна збільшувати швидкість обміну речовин. Тим самим, це також допомагає бути завжди в тонусі. Замість того, щоб пити калорійні напої, пробуйте перед кожним прийомом їжі випивати хоча б склянку води. Вже через короткий проміжок часу ви самі заметете, що травна система стала краще функціонувати, зайва вага поступово починає зникати, а шкіра стає свіжою, з природним і здоровим кольором.

Властивість друге: вода — джерело життєвої енергії

Недолік рідини призводить до того, що людина швидко втомлюється і вже до полудня відчуває себе недостатньо бадьорим. Необхідний обсяг води допомагає серцю працювати ефективніше. Не дозволяючи собі бути хоч найменшу спрагу, ви в буквальному сенсі прирікаєте свій організм і тіло на постійний приплив життєвих сил і не покидающее відчуття бадьорості.

Третє: кращий засіб від стресу

Мозкова тканина людини складається приблизно на 80% з води. З цього випливає, що при зневодненні першим страждає саме мозок. Крім цього, помітно погіршується як психологічний, так і емоційний стан. Для того щоб не відчувати стрес, особливо в тих ситуаціях, де небажано, тримайте з собою невелику ємність з водою.

Четверте: вода контролює тонус м’язів

Вода запобігає судоми в м’язах, а це є дуже важливим фактором при фізичних навантаженнях. Цим ніколи не слід нехтувати і завжди стежити за нормою води у вашому організмі.

Властивість п’яте: вода — запорука вашої молодості

Зморшки, як правило, утворюються із-за недостатньої кількості випитої рідини. При правильному підході, вода сприяє поліпшенню кровообігу, яке підтримує молодість, сяйво і свіжість шкірних покривів.

Шосте: очищення від шкідливих речовин (детокс)

Споживання води в достатній для організму обсязі допомагає організму швидко і ефективно перетравлювати їжу. Але найважливіше те, що це допомагає виводити частинки шлаків і токсинів. Організм, який не споживає достатньо води, нерідко страждає від частих запорів та інших серйозних розладів.

Властивість сьоме: вода виводить камені з нирок

Нехтування вживанням води призводить до утворення солей у нирках. Вода допомагає розчиняти солі та різні мінерали, які осідають в сечі. А адже саме вони можуть утворювати тверді кристали (каміння). Правильне вживання води скорочує ризики появи подібних проблем в організмі.

І це далеко не весь список цілющих властивостей води.

Щоб кожен день відчувати себе в прекрасній формі, досить робити не так вже й багато, просто випивати достатній обсяг води. Це допоможе вирішити багато проблем зі здоров’ям і поліпшити стан організму.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Що таке раціональне і правильне харчування?

Зміст статті: Харчування на кожен день Харчування для літніх Для вагітних Відновне харчування Післямова Саме раціональне харчування стає зараз найважливішою передумовою до здорового способу життя. Таким терміном іменують збалансоване за…

Що таке вітаміни і навіщо вони потрібні

Зміст статті: Роль у життєдіяльності людини Механізм дії Особливості З дитинства ми знаємо, що нашому організму необхідні вітаміни. Однак, благополучно упустивши з пам’яті відомості, отримані на шкільних уроках, ми часто…

Що відбувається в організмі при надлишку білка

Зміст статті: За які процеси відповідають білки Чим загрожує підвищений рівень За яким принципом оцінюють необхідну кількість Білок є фундаментом красивого підтягнутого тіла. Він виконує в організмі досить багато найважливіших…